Szczepionki i szczepienia

Szczepionka HPV – prawda wychodzi na jaw

Powoli do środowiska medycznego zaczyna docierać prawda o oszustwach i manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień.  W prestiżowym  amerykańskim piśmie medycznym, Annals of Medicine, ukazała się publikacja kanadyjskich badaczy, która podważa zasadność stosowania szczepień HPV (Gardasil/Silgard  i Cervarix), rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy.

Autorzy podkreślają, że nie ma żadnych dowodów, że te szczepionki chronią przed przed rakiem oraz to, że w krajach rozwiniętych, gdzie głównie promowane są te drogie szczepionki, umieralność z powodu raka szyjki macicy jest wielokrotnie mniejsza niż umieralność w wyniku powikłań po tych szczepienach. Trzeba przy tym pamiętać, że rak szyjki macicy występuje głównie u kobiet starszych, a szczepionki zabijają i trwale okaleczają zdrowe dziewczęta i młode kobiety.

Lista  poważnych powikłań po szczepieniach HPV włącza: zgony, konwulsje, paraliż,  zaburzenia czucia,  syndrom Guillaina-Barre (GBS), poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, porażenie nerwu twarzowego,  zespół przewlekłego zmęczenia, anafilaksję, choroby autoimmunologiczne,  zakrzepice żył głębokich, zatory płuc, i… raka szyjki macicy.

Agresywne promowanie, nawet wmuszanie tych szczepionek szkolnym dziewczętom (także chłopcom) nie opiera sie na żadnych dowodach naukowych dotyczących zdrowotnych korzyści tych szczepień dla osób szczepionych (bo takich brak), a wyłącznie na korporacyjnej żądzy zysku i korupcji, nagminnie stosowanej przez producentów szczepionek, którzy przekupują krajowych i lokalnych polityków oraz administratorów publicznych funduszy.  Jak wiemy, w Polsce przekupywane są zazwyczaj lokalne władze i nakłaniane do zakupu tych zabójczych i bezużytecznych szczepionek.   Z przykością należy dodać, że to przekupywanie odbywa się przy pomocy „medycznych ekspertów”,  posługujacych się korporacyjną reklamą  jako „dowodami” skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

Pozdrawiam

4 odpowiedzi »

 1. Tak, a ludzie w dobie internetu który juz od x-lat pisze o różnych zagrożeniach, biorą szczepionki….chyba w ramach doznań ekstremalnych .
  Nieraz się zastanawiam czy i po kiego sami siebie ogłupiamy….jak ktoś chce niech bierze……chemia która podczas leczenia raka większośc bierze też pustoszy organizm…….normalnie…kołomyja …ściema i skąd i z czego te raczyska sie biorą ? !
  W sumie toś panie Kefir dał odpowiedz w motto swego bloga……” Słowo posiada 3 razy większą siłę rażenia niż nabój. „—ot odpowiedż .
  Ci co nam serwują ” raki…i inne wodniste znaki „….wiedzą o tym doskonale…..te pieruńskie ” demony nazizmu ” grają z nami w pokera jak chcą .
  Hazardziści , pokerzyści——nałog zabija bardziej niż to co nam serwują.
  Na pohybel demonom, szatanom, objawieniom, przekazom, wszelkiej maści religiom siejącym podziały, nienawiść i ” piekło / jakkowiek je rozumieć / a wszystko w imie Boga i jak tu nie zwątpić w czlowieka i jego umysł….cóż walka o te umysły wciąż trwa .

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.