Szczepionki i szczepienia

Przykład niepożądanych odczynów poszczepiennych – 6 miesięcy w szpitalu i renta inwalidzka

z emaila:

cyt. „Myślę, ze dyskusję te należy zakończyc w prosty sposób:
Panie Marku – idziemy do apteki bierzemy te wszystkie szczepionki w kolejności takiej i w odstepach czasowych jak dostaja noworodki, niemowlęta czy małe dzieci, przeliczamy dawke z ich masy ciała na Pana masę ciała, dawkę stosownie zwielokratniamy i poczekamy na efekty. Myślę, ze to uczciwe i naukowe.  Za kilka lat poznamy odpowiedż, co się z Panem stanie i jak Pan przeżyje.

Ale zeby zaspokoić niecierpliwość i ciekawość czytelników napiszę, ze wiem o jednym takim przypadku, wiec będziemy wiedziec, czego się mniej więcej spodziewać. Mianowicie moja żyjąca obecnie w Niemczech siostra, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, opowiadała mi o jednej swojej znajomej z pracy, która przejęła się tak bardzo propagandą szczepieniową i ich „zbawiennym” wpływem, ze …

  • i tu uwaga – postanowiła sobie „odnowić” wszystkie szczepienia z dzieciństwa (!!) po uzyskaniu informacji od lekarzy, ze ich działanie ma ograniczony zakres czasowy od kilku do kilkunastu lat najwyzej.
    Więc ona też chciała „poczuć się chroniona” i w odpowiednich odstępach czasu zgłaszała się na poszczególne szczepienia. Po kilku dniach od przyjęcia kolejnej porcji „zbawczego ochraniacza” dostała zapaści i z  dziwnymi objawami trafiła do lokalnego szpitala.

I tu „najciekawszy” moment – nikt zlekarzy nie potrafił powiedzieć, co jej tak naprawdę jest i jak doprowadzić ja do normalnego funkcjonowania! Przez chyba kilka miesiecy stosowali różne rzeczy, po pół roku ostatecznie wypuscili ją ze szpitala w stanie umożliwającym samodzielne życie, osoba ta jest na rencie i co jakiś czas trafia do szpitala z różnymi dziwnymi dolegliwościami.
prawdopodobnie diagnoza byłaby taka, ze jej system odpornościowy po prostu „zwariował” od nadmiaru wstrzykiwanych biologicznych i chemicznych toksycznych substancji.

Pamietać przy tym należy, że praktyka zdaje się jest taka, ze dawka szczepionki dla dorosłego to zdaje się 2 krotość tego co dla dziecka, tak w kazdym razie jest w przypadku wzwB.

Pozdrawiam serdecznie czytających.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.