Media i manipulacja

Bolesław Piecha na posiedzeniu komisji zdrowia o uświadomionych wyborcach: „to są idioci! zwyczajni idioci!” – film autentyczny

Narodzie Polski – apeluję do tej uświadomionej części: oto, co myślą o nas politycy podejmujący bardzo ważne decyzje, takie jak przymus szczepień i przymus przyjmowania leków zapisanych przez lekarza.

Bolesław Piecha przed posiedzeniem komisji zdrowia, która zatwierdziła przymusowe szczepienia kiedy tylko tego sanepid zachce – na zdanie:
-„ale zobacz co się w internecie dzieje!”
powiedział:
-„ale to są idioci! zwyczajni idioci”

Film gdzie to słychać (w drugiej części filmu):

Jeśli ktoś wątpi w autentyczność wypowiadanych tam słów, to niech to sprawdzi przez syntezator:

3 odpowiedzi »

  1. Myślę ,że ludzie juz dokładnie zobaczyli i przekonali się jakich idiotów sobie na przedstawicieli władzy wybrali ..Dlatego tłumy były na niedawnym marszu i podejrzewam ,że 11 listopada będą jeszcze większe , bo hasło ,,Obudź się Polsko ” nie jest bezpodstawne.
    A ten Piecha to powinien już dawno rezygnację złożyć ,ale jak widać wstydu nie ma .

  2. Zdanie wyrwane z kontekstu. Nie wiadomo do czego jej podczepić. W internecie nie brakuje idiotów piszących bzdury na różne tematy. Żeby stawiać komuś zarzut, trzeba wpierw wiedzieć za co i na jakiej podstawie. Tu nic takiego nie ma. Także jest to tylko daremne bicie piany z niczego.

    • w takim razie odsłuchaj, racjonalisto, to nagranie jeszcze raz i jeszcze raz. i moja rada: zwiększ znacznie głośność, bo nagrane jest cicho. tam masz cały dialog, na blogu w postaci tekstu dałem tylko kawałek. jeśli nie widzisz w tym pogardy dla wyborców – nawet wyborców PO, bo oni też protestują przeciwko przymusom medycznym – to sorry, żyjemy widocznie w innych krajach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.