Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

Spotkanie odbyło się 27 października 2012. Poniżej relacje filmowe:

  1. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu”- dr inż. Jerzy Sienkiewicz
  1. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu” – pytania publiczności cz.1
  1. „Przymus szczepień a prawo obywateli do decydowania o swoim zdrowiu” – pytania publiczności cz.2

Cytuję: „Jak informuje Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (NVIC, pozarządowa oraganizacja zajmująca się bezpieczeństwem szczepionek) w USA, wiele szczepionek dziecięcych zawiera dość szokujące składniki: proteiny abortowanych ludzkich płodów, uszkodzone DNA, a nawet genetycznie zmodyfikowaną ludzką albuminę. Te informacje wynikają z przeglądu bezpieczeństwa szczepień dziecięcych, przeprowadzonego przez NVIC.

Harmonogram szczepień został zakwestionowany w ostatnich latach ze względu na stały wzrost przypadków autyzmu i innych form uszkodzenia mózgu i układu nerwowego u zaszczepionych. Jak się okazuje, być może nawet 23 rodzajów szczepionek podawanych dzieciom rutynowo zawiera co najmniej jeden z tych dość wątpliwych składników.

Gdyby opinia publiczna o tym wiedziała, oznaczałoby to całkowity upadek przemysłu szczepionkowego, sugeruje serwis Natural News. W roku 1966, badacze wyodrębnili tkankę płuc z 14-tygodniowego abortowanego ludzkiego płodu i na jego podstawie opracowali linię komórkową znaną jako MRC-5, stosowaną w wielu szczepionkach aż do dzisiaj (np. szczepionka przeciwko ospie, odrze, śwince i różyczce, polio, wściekliźnie, żółtaczce A).

Podobnie, linia komórkowa znana jako RA27/3, pochodząca również od abortowanego ludzkiego płodu w 1964, w dalszym ciągu jest stosowana w produkcji szczepionek ProQuad i MMR II. Kontrowersyjna szczepionka MMR II jest znana również z tego, że zawiera Recombuminę, czyli genetycznie zaprojektowaną ludzką proteinę (albuminę).

Jest to jedyna szczepionka, która zawiera ludzką proteinę zmodyfikowaną genetycznie, informuje NVIC. A obecność tej proteiny w szczepionkach może wyjaśniać wzrost poziomu defektów neurologicznych spowodowanych szczepieniami w ostatnich latach. W dalszym ciągu za NVIC, istnieje wiele źródeł ludzkich protein w szczepionkach: linie komórek płodowych, ludzka albumina z ludzkiej krwi, ludzka albumina genetycznie projektowana.

Jeżeli zaś chodzi o albuminę z ludzkiej krwi, NVIC stwierdza, iż ulotki dołączane do leków nie zawierają żadnej informacji na temat pochodzenia krwi, ale co najmniej dwa źródła są wyraźnie wątpliwe. Wiemy więc, że komórki z abortowanych ludzkich płodów, ludzka albumina genetycznie modyfikowana, a także pochodne DNA i ludzkiej albuminy z nieznanych źródeł są stosowane do opracowywania szczepionek dziecięcych, podsumowuje serwis Natural News. Być może wyjaśnia to stały wzrost zachorowalności na alergie, astmę, syndrom jelita drażliwego, autyzm, a także inne przewlekłe choroby.

Źródło: Natural News

3 myśli w temacie “Przymus szczepień w Polsce a prawo do decydowaniu o swoim zdrowiu. Ponoszenie odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień

  1. Panie Jarku przywróć tamte wpisy. Pokażmy klasę i wygrajmy z nimi na słowa. Nawet gdyby cały zakon stanął przeciw nam to sobie poradzimy.

  2. Pozarzadowe organizacje kontrolne,pozarzadowe fundacje walczace z rzadem,pozarzadowe fundacje walczace z parlamentem , czyli demokracja walczy z demokracja.Nowy syndrom walki demokracji z demokracja jest przykladem tego, ze demokratyczne organizmy i rozniste legiony zerujace bezczelnie na naiwnych ludziach , pojawiajace sie jak grzyby po deszczu , dowodza, ze spoleczenstwu tak dobrze zorganizowanemu do walki z demokratycznie wybrana przezen reprezentacja ,nie sa potrzebne ani rzad , ani organa parlamentarne , bo przeca fundacje wszystko zalatwia.Umieja walczyc z demokratyczna wladza, wiec moga takze tworzyc ustawy, aby je potem zwalczac.Hurraaa…Polacy sa wreszcie spoleczenstwem obywatelskim.Maja swoje fundacje, ktore beda ich skubaly rownie bezwzglednie, jak demokratyczne ich przedstawicielstwa , ktore sami sobie wybieraja.Co robia demokratyczne wladze?.Tworza i glosuja ustawy wymierzone w obywateli, aby ci mogli za pomoca i posednictwem roznych fundacji je zwalczac, oczywista demokratycznie i z wlasnej kieszeni wylozonej na cele fundacji.Fundacje wylacznie z nazwy sa charytatywne, wiec naiwny obywatel placi podwojnie , bo na utrzymanie systemu parlamentarnego i organizacji, ktore beda zwalczac zle ustawy i kontrolowac rzad.To po w takim razie rzadowi potrzebne sa organa kontrolne i kogo one kontroluja?.Ha….

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.