Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

Pierwsza próba atomowa około 01.57 czasu polskiego (w nocy), na głębokości 1 kilometra, trzęsienie ziemi w skali 4.9 Richtera:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/index.php?pageid=seism_index&rid=304872

Druga próba atomowa około 01.57 czasu polskiego, na głębokości 30 kilometrów (?? – projekt Camelot?? – prawdopodobnie błędne wskazania bądź było to trzęsienie występujące naturalnie po pierwszej próbie atomowej), też w skali 4.9:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/index.php?pageid=seism_index&rid=304874

Sejsmografy zarejestrowały dwa wstrząsy, odstęp czasowy pomiędzy nimi wynosił 4 sekundy.

Teraz jest to zaznaczone zbiorczo:

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/site/?pageid=event_summary&edis_id=UGE-20130212-38188-PRK

5 myśli w temacie “Korea Północna przeprowadziła detonację bomby atomowej

  1. Korea nie jest wrogiem Polski, ani Iran nie jest wrogiem Polski, ani np. Białoruś. Największym wrogiem zarówno Polski, jak i całego świata są 2 kraje spod znaku gwiazdy i pasków. Gwoli ścisłości: 1 kraj – 1 gwiazda, 2 paski. 2 kraj 50 gwiazd, 13 pasków. Dalej gwoli ścisłości, w pierwszym przypadku dotyczy to całego rządu i większości obywateli, a w drugim przypadku całego rządu i trochę mniejszej % ilości obywateli. Wiem, że większość Polaków najbardziej nie darzy sympatia Niemców i Rosjan, ale należy zrozumieć (słowo klucz), że owe 2 – enigmatycznie wymienione nacje (co jest z dupy wziętym słowem, bo w ich przypadku nie można mówić o narodzie) są największym złem, szczególnie pierwsza która kieruje się szowinizmem, bardziej niż wymienieni Sąsiedzi. Co więcej? Cóż znaczy kilka bomb atomowych Korei i jej obszar w porównaniu do ilości głowic wiekszego z wymienionych enigmatycznych krajów i jego obszaru? Nie bedę juz nic więcej sensu stricto pisał w związku z tym wątkiem. Nie napisałem nic złego o żadnym kraju – no tak – bo czy wymieniłem z nazwy? Mam tez konstytucyjne prawo do wyrażania poglądów i je wyrażam. Dziękuję.

    1. oczywiście, że masz. powyższe wnioski są mi bliskie, z tym, że owe dwa kraje będą teraz miały pretekst do „ostatecznego rozwiązania kwestii Korei i Iranu”. a to oznacza wojnę z Chinami i światem islamu.

      1. Ale też jest jeszcze wiele kwestii niewiadomych, jak i wiele kwestii, gdzie jest co najmniej kilka możliwości, nieprawdaż?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.