Szczepionka na świńską grypę paraliżuje układ nerwowy. Jest oficjalne potwierdzenie

Szczepienia na A/H1N1 jest szkodliwa: mamy potwierdzenie. Dla ludzi, którzy ją przyjęli, często jest już za późno..

Cyt. „Najwięksi krytycy szczepionek mówią o wdrażaniu za ich pomocą tzw. „programu planowanej redukcji populacji”. Niezależnie jednak od ich opinii, bez wątpienia znaleźliśmy się dziś nad gigantyczną przepaścią, która pokazuje liczne ułomności koncernów farmaceutycznych i ogromny medyczny chaos. Problem dodatkowo potęgują propagowane na szeroką skalę „uniwersalne” szczepionki, których negatywne skutki (co potwierdzają kolejne badania) odłożone są w czasie..

Ostatnie badania potwierdzają, że popularna szczepionka przeciwko A/H1N1 (przeciwko „świńskiej grypie”) zawiera toksyczny związek powodujący występowanie zespołu Guillaina-Barrégo. Choroba paraliżuje układ nerwowy oraz powoduje neuropatię ruchową na skutek procesów autoimmunologicznych.
Najnowsze analizy zamieszczone w czasopiśmie Lancet (wiodące na świecie czasopismo medyczne i specjalistyczne) zawierają przekonywujące dowody, że liczne przypadki pojawienia się zespołu Guillaina-Barrégo spowodowane zostały poprzez szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 z 2009 roku.

To nie jest jednak pierwszy raz, kiedy szczepionka przeciwko grypie jest związana z pojawieniem się zespółu Guillaina-Barrégo. W 1976 roku, szczepionka na świńską grypę spowodowała tak wiele przypadków choroby, że amerykańskie Center for Disease ‚Creation and Proliferation’ zostało zmuszone do stworzenia specjalnej strony wyjaśniającej obecnie całą sprawę.

Problem zaczyna występować na coraz większym obszarze. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadków zespółu Guillaina-Barrégo, ale i narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia niebawem wielu nowych przypadków zachorowań.

Negatywne skutki szczepień z 2009 roku dopiero dziś wychodzą na jaw. Trudno przewidzieć, jakie konsekwencje czekają tych, którzy szczepią się obecnie. Niektórzy podkreślają, że szczepionka to narzędzie, które zmienia „pacjenta w klienta” wielkich firm farmaceutycznych, i to na długie lata..

Czy Waszym zdaniem ryzyko związane ze szczepionkami jest aż tak wysokie? Czy możemy się mu jakoś przeciwstawić? ”

Źródła:

Ultraclearance
Activistpost
ChemistryAbout

Kod Władzy

2 myśli w temacie “Szczepionka na świńską grypę paraliżuje układ nerwowy. Jest oficjalne potwierdzenie

  1. Przeciwdziałać możemy jedynie poprzez eliminację szczepień (ich zasadność, to temat-morze), co obecnie wydaje się prawie niemożliwe do przeprowadzenia.
    W dobie pełnego sprzężenia i wzajemnego uzależnienia się mediów, polityków i finansistów, jakiekolwiek działania legalne nie przyniosą rezultatów. Żeby rozbić układ, potrzebna jest (niekoniecznie krwawa) rewolucja.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.