Szczepienia: ostrzeżenie dla rodziców. W szpitalach traktują nas gorzej niż bydło!

Szczepienia dzieci: materiał z pierwszej ręki

Komentarz Jarek Kefir: zobaczcie jak to się odbywa – dziecko zostało zaszczepione, pomimo tego, że rodzice nie wyrazili na to zgody.. Tak samo odbywają się testy szczepionek w szpitalach: dziecko jest zabierane „na badanie i rutynowe szczepienie”, i oprócz szczepionki ‚obowiązkowej’, dostaje także szczepionkę eksperymentalną.

Cytuję: „Chciałam tutaj przestrzec rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci, aby w żadnym wypadku nie wierzyli lekarzom i personelowi medycznemu w szpitalu ponieważ samo oświadczenie przez rodziców o rezygnacji ze szczepienia niewiele daje. Dziecka po prostu nie można spuszczać z oka ani na moment, trzeba cały czas być z dzieckiem i chodzić razem z nim na każde badanie na które jest zabierane, bo niestety można się zderzyć z brutalną rzeczywistością i zostać potraktowanym jak bydło..

Taka historia właśnie przytrafiła się dzisiaj w mojej rodzinie. Wczoraj bratu mojego męża urodził się synek. Oboje z żoną na początku wahali się co do szczepień, trudno im było uwierzyć, że to może być aż takie złe, ale po licznych moich informacjach na temat tej drugiej, ciemnej strony szczepień, jak również informacjach od jego siostry, która ma dwie nieszczepione dziewczynki (prawie 5 letnią i 13 miesięczną) zainteresowali się tymi informacjami co przeważyło za tym, że jak na razie nie będą szczepili swojego dziecka, a szczególnie w szpitalu. W szpitalu poinformowali, że nie wyrażają zgody na szczepienie, więc szpital miał już takie druki i dał matce do podpisania, że rezygnuje ze szczepienia! Na drugi dzień po porodzie dziecko zabrali na badanie, po powrocie pielęgniarka poinformowała rodziców, że dziecko zostało zbadane i zaszczepione!

Szwagier tak się wkurwił, że tak tam wszystkim nawrzucał i zrobił taką akcję, że po prostu powiedział, że spotkają się w sądzie bo tak tej sprawy nie zostawi. Personel szpitala tłumaczył się, że dziecko zostało zaszczepione przez niedopatrzenie, przez pomyłkę..

Skontaktowałam się z panią Justyną ze Stowarzyszenia STOP NOP, która przybliżyła mi schemat dalszego postępowania, więc sprawa lada dzień oddana będzie pewnie do prokuratury. Chodzi o szpital w Bielsku-Białej na ulicy Wyspiańskiego.

Taka moja rada: Jeżeli nie zamierzamy zaszczepić swojego dziecka to matka powinna również mieć na stanie w swoim bagażu kajdanki, żeby od razu przykuć się do swojego dziecka i nie spuszczać go z oczu ani na krok, bo szpital jak widać takie oświadczenia rodziców ma głęboko w czterech literach.”

2 myśli w temacie “Szczepienia: ostrzeżenie dla rodziców. W szpitalach traktują nas gorzej niż bydło!

  1. To jest jawny spisek …. One chodzą jak pszczoły w ulu. Nikt nie uczy ich w żadnej szkole, a moją zakodowane w podświadomości swoje kretyńskie zachowania, gdzieś na dnie swoich małych „pseudomózgów”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.