Agenda Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL) oficjalnie potwierdza lecznicze działanie konopi indyjskich!

Marihuana ma działanie lecznicze – o tym nie dowiesz się z gazety!

Cytat: „Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) utworzona pod przewodnictwem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL) dziesięciokrotnie podwyższyła dopuszczalną zawartość kanabinolu THC – zawartego w konopiach indyjskich – w organizmach zawodników, z 15 nanogramów/mililitr do 150 nanogramów/mililitr. Dokonano tego w obliczu nacisku ze strony sportowców, powołujących się na kliniczne badania, które dowodzą, że właściwe korzystanie z konopi zarówno nie wpływa szkodliwie na zdrowie, jak i na wydajność organizmu – pomaga natomiast w rozluźnieniu zmęczonych mięśni sportowców.

Julie Masse, odpowiedzialna za PR agencji, twierdzi, że WADA chce skupić się na przypadkach nadużywania substancji przez sportowców, a nie na używaniu w celach leczniczo/relaksacyjnych. Od teraz, zawodnicy używający konopi nie będą doświadczali problemów z dyskwalifikacją w zawodach, jakim stawiał czoła np. Michael Phelps, najbardziej utytułowany zawodnik olimpijski wszech czasów (22 medale).”

3 myśli w temacie “Agenda Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL) oficjalnie potwierdza lecznicze działanie konopi indyjskich!

  1. Zarówno konopie indyjskie jak i konopie pastewne – leczą raka. I to jest głównym powodem światowej histerii na ich temat:

    http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Marihuana-ma-wlasciwosci-lecznicze-przydatne-w-terapii-raka-stwardnienia-rozsianego-jaskry_34974.html

    Ale coś się zaczyna powoli przełamywać w tym temacie. Gość z Tyńca (po 25 latach embarga na konopie w regionie krakowskim!) dostał oficjalne pozwolenie na zasiew konopi pastewnych. Jest już po zebraniu pierwszych plonów w ubiegłym sezonie. Sprawa powoli rusza z kopyta.

    OLEJ KONOPNY LECZY RAKA. Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.