Nowoczesne szczepionki – czy są bezpieczne? Pracownicy Uniwersytetu zbuntowali się, nie chcą się szczepić

Nowoczesne szczepionki – czy są bezpieczne?

Cytat: „Toksyczność szczepionek zmienia się w czasie, bowiem stosowane są inne technologie do ich produkcji oraz zmieniają się lokalizacje producentów. Dziś wiele szczepionek produkowanych jest w Azji w nieznanych warunkach. Producenci przekonują, ze współczesne szczepionki są bardziej bezpieczne niż te wcześniejsze. Warto więc prześledzić dane z VAERS, żeby poznać prawdę o najnowszych generacjach szczepionek.

W załączonych tabelkach zebrane są dane dotyczące zgonów i ciężkich powikłań poszczepiennych (w tym zagrażających życiu i trwałych okaleczeń), zgłoszonych w USA do bazy VAERS w latach 2010-2013. Trzeba przy tym pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest nie więcej niż 5% wszystkich powikłań, co znaczy, że podane liczby trzeba pomnożyć przez ok. 20, żeby uzyskać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych przypadków.

Jak widzimy, najwięcej zgonów zarejestrowano po szczepionkach najczęściej stosowanych obecnie do szczepienia niemowląt: DTP w kombincji z IPV i Hib (penta; 5 w jednym); Hib-b; HepB/WzwzB; Prevnar/13-walentna przeciw pneumokokom; przeciw rota wirusom i przeciw grypie. Warto zauważyć, że polskie MZ pod wpływem lobbystów farmacji niedawno zadecydowało, żeby szczepionka przeciw pneumokokom (najbardziej zabójcza obok szczepionki na grypę i bardzo droga) była podawana wszystkim polskim wcześniakom i noworodkom urodzonym z niedowagą. Jaki będzie tego skutek, nie trudno się domyślić. Poniższy diagram pokazuje liczby zgłoszonych do VAERS przypadków zgonów po szczepionkach przeciw pneumokokom w różnych grupach wiekowych. Najwięcej zgonów było wśród niemowląt poniżej 6 miesiąca życia. (Liczby te trzeba pomnożyć przez ok. 20).

W przypadku ciężkich powikłań i okaleczeń poszczepiennych, na czele znajdują się te same szczepionki oraz dodatkowo szczepionki MMR i HPV – czyli praktycznie wszystkie podawane obecnie niemowlętom i starszym dzieciom.
Dlatego też w USA i krajach agresywnie szczepiących, takich jak Polska, dramatycznie rośnie liczba dzieci z autyzmem i innymi chorobami neurologicznymi, jak również z różnymi chorobami chronicznymi. W USA ponad 20% dzieci cierpi dziś na jakąś chorobę mózgu, a pond 50% na jakąś chorobę chroniczną.

Przemysłowcy amerykańscy i europejscy biją na alarm i twierdzą, że nie mogą rozwijać nowoczesnych gałęzi przemysłu w krajach zachodnich (i zwalczać bezrobocia), bo brakuje im inżynierów, techników, matematyków, fizyków, chemików (czyli ludzi z dobrym przygotowaniem w naukach ścisłych). Brakuje ich, ponieważ dzisiejsi uczniowie w większości nie są dostatecznie zdolni do podjęcia takich dość trudnych studiów, gdyż zostali masowo okaleczeni szczepionkami i toksyczną żywnością. Politycy albo nie rozumieją tych oczywistych związków, albo wygodnie dla siebie udają, że ich nie pojmują, bo biorą łapówki od karteli farmacji i producentów GMO, a korporacyjne media pokornie milczą na ten temat.

Rodzice i wszyscy światli obywatele, którym leży na sercu dobro Polski i Polaków, jak i cywilizacji zachodniej oraz ludzkości powinni się zjednoczyć we wspólnym froncie walki o zdrowie własne, swoich dzieci oraz przyszłych pokoleń. Światowe marsze przeciw kartelom GMO (Monsanto), które odbyły się kilka dni temu i zgromadziły setki milionów ludzi, są przykładem takich koniecznych oddolnych akcji społecznych. Podobnie trzeba walczyć z terrorem przymusu szczepień. Przegłosowana w ubiegłym roku Ustawa o takim przymusie jest niezgodna z Konstytucja Polską, prawami człowieka i prawami UE. Wyraźnie została napisana przez lobbystów producentów szczepionek i posłusznie przegłosowana przez polskich posłów, którzy praktycznie nigdy nie czytają ustaw, na które głosują – do czego się przyznają.

Posłowie twierdzą, że większość podsuwanych im do głosowania ustaw to dyrektywy z UE, ale podobnej (faszystowskiej w istocie) ustawy nie ma nigdzie w UE, co dowodzi, że jest to wyrób legislacyjny przeznaczony tylko dla Polaków. Widać producenci szczepionek oraz ich lobbyści chcą mieć nieorganiczny dostęp do polskich dzieci jako królików doświadczalnych. Nikt nie wie, ile dzieci stało się ofiarami eksperymentalnych czy przymusowych szczepień, bo w Polsce nie prowadzi się ich rejestracji i nie ujawnia się tych danych. Nie można się z tym godzić i pozwalać na zmuszanie kogokolwiek do brania szkodliwych szczepień czy innych zabiegów medycznych. W tym zakresie musi istnieć całkowita dobrowolność, jaką mają zagwarantowaną kraje zachodnie.

Zgony poszczepienne w latach 2010-2013
Vaccine Type
Przypadki zgłoszone
BACILLUS CALMETTE-GUERIN VACCINE (BCG) 6
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX) (6VAX-F) 25
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP) 24
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND PERTUSSIS VACCINE (DTP) 16
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP) 33
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB) 120
HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV) 90
HEPATITIS A (HEPA) 29
HEPATITIS B VACCINE (HEP) 89
HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18) RECOMBINANT VACCINE (HPV4) 23
INFLUENZA A (H1N1) MONOVALENT (FLU(H1N1)) 37
INFLUENZA (SEASONAL) VIRUS VACCINE (FLU(SEASONAL)) 144
INFLUENZA (SEASONAL) INTRANASAL VACCINE (FLUMIST) (FLUN(SEASONAL)) 6
MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE (MMR) 26
MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ) 9
PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) 38
PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC) 92
PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13) 149
POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV) 33
POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV) 19
Rotavirus Vaccine (ROTHB5) 96
ROTAVIRUS VACCINE (ROTH1) 48
VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL) 26
ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS) 15
Total 1,268
Zgłoszono 1268 przypadków zgonów poszczepiennych (x 20 = 25360).
Ciężkie powikłania poszczepienne (2010-2013)
Vaccine Type
Zgłoszone
przypadki
ANTHRAX VACCINE (ANTH) 143
BACILLUS CALMETTE-GUERIN VACCINE (BCG) 45
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS ACELLULAR
PERTUSSIS POLIOVIRUS INACTIVATED HAEMOPHILUS
INFLUENZA B AND HEPATITIS B VACCINE (HEXAVAX)
(6VAX-F)
685
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND
ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE (DTAP)
715
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND
PERTUSSIS VACCINE (DTP)
409
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND
ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + HEPATITIS B
+ INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPHEPBIP)
282
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND
ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE +
INACTIVATED POLIOVIRUS VACCINE (DTAPIPV)
191
DIPHTHERIA AND TETANUS TOXOIDS AND
ACELLULAR PERTUSSIS VACCINE + INACTIVATED
POLIOVIRUS VACCINE + HAEMOPHILUS B
CONJUGATE VACCINE (DTAPIPVHIB)
1,019
DTP-IPV COMBINED DTP AND IPV VACCINE (DTPIPV) 45
HAEMOPHILUS B CONJUGATE VACCINE (HIBV) 1,261
HEPATITIS A (HEPA) 549
HEPATITIS A AND HEPATITIS B VACCINE (HEPAB) 231
HEPATITIS B VACCINE (HEP) 1,078
HUMAN PAPILLOVAVIRUS BIVALENT (HPV2) 480
HUMAN PAPILLOMAVIRUS (TYPES 6, 11, 16, 18)
RECOMBINANT VACCINE (HPV4)
1,235
HUMAN PAPILLOMAVIRUS VACCINE (HPVX) 43
INFLUENZA A (H1N1) MONOVALENT (FLU(H1N1)) 1,053
INFLUENZA A (H1N1) MONOVALENT, INTRANASAL
SPRAY (FLUN(H1N1))
49
INFLUENZA (SEASONAL) VIRUS VACCINE (FLU(SEASONAL)) 3,491
INFLUENZA (SEASONAL) INTRANASAL VACCINE
(FLUMIST) (FLUN(SEASONAL))
158
JAPANESE ENCEPHALITIS VIRUS VACCINE, INACTIVATED,
ADSORBED (JEV1)
28
MEASLES, MUMPS AND RUBELLA VIRUS VACCINE, LIVE 888
MEASLES, MUMPS, RUBELLA, AND VARICELLA VACCINE
(PROQUAD) (MMRV)
47
MENINGOCOCCAL POLYSACCHARIDE VACCINE (MEN) 198
MENINGOCOCCAL VACCINE (MENACTRA) (MNQ) 310
PNEUMOCOCCAL VACCINE, POLYVALENT (PPV) 1,175
PNEUMOCOCCAL, 7-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC) 1,361
PNEUMOCOCCAL, 13-VALENT VACCINE (PREVNAR) (PNC13) 1,508
POLIOVIRUS VACCINE INACTIVATED (IPV) 610
POLIOVIRUS VACCINE TRIVALENT, LIVE, ORAL (OPV) 108
RABIES VIRUS VACCINE (RAB) 156
Rotavirus Vaccine (ROTHB5) 1,207
ROTAVIRUS VACCINE LIVE (ROT) 54
ROTAVIRUS VACCINE (ROTH1) 785
SMALLPOX VACCINE (SMALL) 148
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS AND ACELLULAR
PERTUSSIS VACCINE (BOOSTRIX/ADACEL) (TDAP)
674
TETANUS AND DIPHTHERIA TOXOIDS, ADULT (TD) 98
TETANUS TOXOID (TTOX) 33
TETRAMUNE (DTAPH) 38
TICK-BORNE ENCEPHALITIS VACCINE (TBE) (TBE) 10
TYPHOID VACCINE (TYP) 180
VARIVAX-VARICELLA VIRUS LIVE (VARCEL) 592
YELLOW FEVER VACCINE (YF) 105
ZOSTER VACCINE LIVE (VARZOS) 356
UNKNOWN VACCINES (UNK) 142
Total 24,179
Ciężkie powikłania i trwałe kalectwo poszczepienne:
24 179 (x 20 = 483 580)
 

Wielkie oszustwo szczepień na grypę

Cytat: „Poniżej zamieszczam link do artykułu amerykańskiego naukowca Petera Doshi z Medycznego Uniwersytetu Johna Hopkinsa, opublikowany w British Medical Journal, który atakuje agresywną promocję szczepień na grypę, w której uczestniczą skorumpowani przez kartele farmaceutyczne urzędnicy rządowi i media.

Autor udowadnia, że szczepionki te są nieskuteczne jako ochrona przed grypą, ale same w sobie są dużym zagrożeniem dla zdrowia i życia. Demaskuje agresywną medialną propagandę szczepień przez straszenie ludzi „zabójczą” grypą. Jedynym prawdziwym celem tych szczepień są wielkie zyski karteli farmaceutycznych oraz ich medycznych i medialnych lobbystów (każdy kraj ma swoich do tego wyznaczonych). Szczepionki te najczęściej zawierają rtęć i aluminium, które zabijają neurony i niszczą układ odpornościowy. Wykazano, że osoby, które szczepiły się na grypę przez 3-5 lat, mają 10 razy większe ryzyko zachorowania na chorobę Alzheimera. Osoby szczepiące się są też bardziej narażone na choroby zakaźne. Skandalem jest też to, że te nieskuteczne, lecz bardzo toksyczne szczepionki promuje się nawet dla niemowląt i matek w ciąży, jakby komuś specjalnie zależało żeby zatruć płody i dzieci.

Powyżej (poprzedni artykuł) zamieszczono dane z bazy VAERS o powikłaniach po tych szczepionkach. Zgony po szczepionkach na grypę zgłoszone do VAERS w USA (1,049 przypadków).
To tylko 2-5% wszystkich prawdopodobnych, więc te liczby trzeba pomnożyć przez 20 lub 50, co da nam liczby od ok. 20 000 do 52 000. Najwięcej zgonów zarejestrowano wśród osób po 65 r. życia, dla których te szczepionki są najbardziej agresywnie promowane.
Ciężkie powikłania poszczepienne po szczepionkach na grypę: zgłoszono 10 950 przypadków (x 20 do 50 = 219 000 do 547 500).
Paraliż po szczepionkach na grypę (zgłoszono 506 przypadków, czyli mogło ich być ponad 10 000). Najwięcej przypadków u osób po 65 r. życia, ale tez sporo u młodszych.
Interesujący jest fakt, że to naukowiec z Uniwersytetu Johna Hopkinsa (jednego z najlepszych w USA) opublikował ten artykuł. Pod wpływem nacisków karteli farmaceutycznych, administracja tej uczelni w zeszłym roku nakazała przymusowe szczepienia dla wszystkich pracowników. Lekarze i naukowcy, którzy znają fakty o tych szczepionkach, widać się zbuntowali i masowo odmawiali szczepień mimo gróźb zwolnienia z pracy. Wygrali, bo uczelnia bez profesorów i kadry medycznej nie może istnieć. Miejmy nadzieje, że będzie to dobry przykład dla innych”

Autor: prof. Dorota Majewska

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

2 myśli w temacie “Nowoczesne szczepionki – czy są bezpieczne? Pracownicy Uniwersytetu zbuntowali się, nie chcą się szczepić

  1. niestety taka jest smutna prawda ze nikt nie patrzy i nasze dzieci jak na ludzi ale jak na zysk i nie wazne ile ludzi zachoduje czy straci zycie najwaznieksza jest kasa eh…osobicie dosc pozno dowiedzialam sie o tym czym tak naprawde sa szczepionki ale od tego czasu odmowilam szczepein dla corci, ostatnio miala ostatnei ktore jestw belgii obowiazkowe.na moja prosbe zaszczepili ja monovalentna na polio w miejsce hexavalenej ktora szczepia normalnie.kamien z serca ze to nasze ostatnie szczepienie w zyciu…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.