Przymusowe szczepienia?! Komisja Europejska może to nakazać!

Komisja Europejska może nakazać zakup szczepionek!

Porozumienie umożliwia zawieranie tzw umów przedwstępnych z kartelami farmaceutycznymi. W roku 2009, gdy szalała, głównie w mediach, „pandemia świńskiej grypy” – takich przedwstępnych porozumień nie było, więc w Polsce i innych krajach, nie było akcji szczepień. Przypomnijmy, że obecnie mnóstwo zaszczepionych wtedy osób zmaga się z narkolepsją i innych chorobami neurologicznymi. Wśród zaszczepionych kobiety ciężarnych notowano dużą liczbę poronień.

Polska minister zdrowia, Ewa Kopacz, przeciwstawiła się kampanii psychozy strachu i nie zakupiła szczepionek dla Polski, słusznie zauważając, że ich bezpieczeństwo nie zostało należycie zbadane. Czas pokazał, że jej obawy były słuszne.

Ale teraz, dzięki nowemu porozumieniu decyzje będą podejmowane w Brukseli, a nie w każdym z państwo osobno. Jest klauzula umożliwiająca odstąpienie danego kraju od konkretnego zakupu szczepionek, ale doświadczenie pokazuje, że nie będzie to respektowane, a decyzje podjęte w Brukseli będą obowiązywały wszystkich.

W tym porozumieniu była zawarta klauzula, iż Komisja Europejska będzie mogła karać okupowane państwa za brak wywiązywania się z realizacji punktów porozumienia. M.in. za brak należytej kampanii reklamowej szczepionek, czy za niską wyszczepialność, także za brak przeprowadzenia innych działań w wypadku pandemii.

przymusowe szczepienia (2)

Taka globalizacja działań wobec chorób zakaźnych pokazuje nowy trend. Możliwe, że w przyszłości coraz więcej decyzji odnośnie naszego zdrowia, i nie tylko, będzie podejmowane w Brukseli, a nie na szczeblu państwowym. To znak, iż nasza suwerenność jest coraz bardziej ograniczana, na korzyść eurokratów z Brukseli.

Warto też dodać, że ta nowa międzynarodowa umowa koreluje także z ustawą zatwierdzoną przez polski parlament. Ustawa ta zatwierdza przymus szczepień i zażywania określonych leków, gdy tylko zażyczą sobie tego służby sanitarne, niemal w całości obsadzone ludźmi korporacji farmaceutycznych. Ustawa jest bardzo ogólnikowa i pełna luk – sanepid może np narzucić obowiązek dożywotniego szczepienia się na choroby wieku dziecięcego. Już teraz podnoszone są takie głosy, że na świnkę, różyczkę, odrę, ospę wietrzną i inne choroby, powinniśmy szczepić się regularnie, do końca życia. Oprócz kalendarza szczepień dla dzieci, dyskutuje się już o obowiązkowym szczepieniu dorosłych.

Obecnie szczepienia dla dorosłych są jedynie „zalecane”, jednak w praktyce zdarzają się odmowy przyjęcia do szpitala bez ówczesnego zaszczepienia się na WZW B. Pospiech przy podpisywaniu tego porozumienia ws szczepionek może być związany z nowymi kampaniami marketingowymi korporacji farmaceutycznych. Są one związane z nową mutacją wirusa ptasiej grypy i nową mutacją koronawirusa który daje objawy przypominające SARS. Jak na razie skutek tych „epidemii” jest znikomo mały, za to paniki w mediach co nie miara. To oczywiście zaplanowana strategia marketingowa wielkich i potężnych karteli farmaceutycznych. Tak samo było z epidemia świńskiej grypy w 2009 roku. Tez informowano na [początku o setkach ofiar w Meksyku, a później się okazało, że Ci ludzie wcale nie zmarli na grypę.

Autor: Jarek Kefir na podstawie European Voice i Med Express

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.