Banki i tajna władza

Szokująca prawda: europoseł Goodfrey Bloom mówi o zadłużeniu, które jest zbrodnią

Szokująca wypowiedź europosła Godfrey’a Bloom’a

Stare, ale ważne. Tę wypowiedź trzeba nagłośnić. Tego nagrania z Parlamentu Europejskiego nie pokazało żadne medium. W filmie poniżej, brytyjski poseł Godfrey Bloom w Parlamencie Europejskim, powiedział kilka słów gorzkiej prawdy.

Gdy jakiś Kohn-Bendit czy inny liberalny działacz poprze antykoncepcję dla 9-cio latków (najnowsze zalecenia WHO), to mówią o tym wszyscy. Gdy inny poseł czy euro-poseł powie prawdę, np na temat spotkań grupy Bilderberg – wtedy panuje cisza.

Ludzie nie chcą oglądać prawdy i to jest podświadomy mechanizm obronny – „im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia”. Media i władze o tym wiedzą, i ten trend popierają.

ekonomia

Poseł Godfrey Bloom mówi o spirali zadłużenia i popadania państw w niewolę kredytową. Zauważa, słusznie, że to, co robią państwa legalnie, jest dla „zwykłego” obywatela surowo zakazane. I karane.

Państwa dopuszczają się zbrodni w biały dzień, według kilku zasad:
1. ‚są podmioty, firmy, instytucje „zbyt duże” by poniosły jakąkolwiek karę za swoje zbrodnie’
2. ‚prawo jest jak płot: wąż się prześlizgnie, lew przeskoczy, ale ważne, żeby bydło się nie rozchodziło’
3. ‚to, co nie zostało pokazane w mediach, nie istnieje’

Link do filmu z wystąpieniem posła Godfrey’a Bloom’a:

.

Pozbądźcie się banków centralnych:

.

O tym, jak bankrutują państwa:

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

4 odpowiedzi »

  1. szkoda tylko , że nasi szanowni pseudopolitycy nie uznaja takich samych zasad jak Goodfrey Bloom- są jak te Osły na usługach UE, ponieważ mają nadzieję, że ugraja coś dla siebie i im będzie żyło sie lepiej 🙂

  2. Godfrey Bloom, Daniel Hannan i Nigel Farage, to trzej najrozsadniejsi europosłowie i co, najciekawsze – EUROSCEPTYCY. Na Youtube jest masa ich celnych, mocnych wypowiedzi.

  3. O prawie można mówić i mówić, i mówić. Istnieje Prawo Logosu i prawo ludzkie. Zasadniczą różnicę, wręcz przepaść, pomiędzy tymi dwoma kategoriami praw – zamiast ludzkie (materialne), wynikać z Boskiego (Duchowego) – wyrażają reprezentujące je następujące maksymy: Si vis pacem, para iustitiam (Chcesz pokoju, czyń sprawiedliwość) oraz Si vis pacem, para bellum (Chcesz pokoju, czyń przygotowanie do wojny).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.