Szokująca prawda: europoseł Goodfrey Bloom mówi o zadłużeniu, które jest zbrodnią

Szokująca wypowiedź europosła Godfrey’a Bloom’a

Stare, ale ważne. Tę wypowiedź trzeba nagłośnić. Tego nagrania z Parlamentu Europejskiego nie pokazało żadne medium. W filmie poniżej, brytyjski poseł Godfrey Bloom w Parlamencie Europejskim, powiedział kilka słów gorzkiej prawdy.

Gdy jakiś Kohn-Bendit czy inny liberalny działacz poprze antykoncepcję dla 9-cio latków (najnowsze zalecenia WHO), to mówią o tym wszyscy. Gdy inny poseł czy euro-poseł powie prawdę, np na temat spotkań grupy Bilderberg – wtedy panuje cisza.

Ludzie nie chcą oglądać prawdy i to jest podświadomy mechanizm obronny – „im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia”. Media i władze o tym wiedzą, i ten trend popierają.

ekonomia

Poseł Godfrey Bloom mówi o spirali zadłużenia i popadania państw w niewolę kredytową. Zauważa, słusznie, że to, co robią państwa legalnie, jest dla „zwykłego” obywatela surowo zakazane. I karane.

Państwa dopuszczają się zbrodni w biały dzień, według kilku zasad:
1. ‚są podmioty, firmy, instytucje „zbyt duże” by poniosły jakąkolwiek karę za swoje zbrodnie’
2. ‚prawo jest jak płot: wąż się prześlizgnie, lew przeskoczy, ale ważne, żeby bydło się nie rozchodziło’
3. ‚to, co nie zostało pokazane w mediach, nie istnieje’

Link do filmu z wystąpieniem posła Godfrey’a Bloom’a:

.

Pozbądźcie się banków centralnych:

.

O tym, jak bankrutują państwa:

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “Szokująca prawda: europoseł Goodfrey Bloom mówi o zadłużeniu, które jest zbrodnią

  1. szkoda tylko , że nasi szanowni pseudopolitycy nie uznaja takich samych zasad jak Goodfrey Bloom- są jak te Osły na usługach UE, ponieważ mają nadzieję, że ugraja coś dla siebie i im będzie żyło sie lepiej 🙂

  2. Godfrey Bloom, Daniel Hannan i Nigel Farage, to trzej najrozsadniejsi europosłowie i co, najciekawsze – EUROSCEPTYCY. Na Youtube jest masa ich celnych, mocnych wypowiedzi.

  3. O prawie można mówić i mówić, i mówić. Istnieje Prawo Logosu i prawo ludzkie. Zasadniczą różnicę, wręcz przepaść, pomiędzy tymi dwoma kategoriami praw – zamiast ludzkie (materialne), wynikać z Boskiego (Duchowego) – wyrażają reprezentujące je następujące maksymy: Si vis pacem, para iustitiam (Chcesz pokoju, czyń sprawiedliwość) oraz Si vis pacem, para bellum (Chcesz pokoju, czyń przygotowanie do wojny).

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.