Nie protestuj, bo dostaniesz wezwanie na komendę, czyli państwo policyjne Polska

Po protestach i manifestacji, dostali wezwanie na komendę..

Polskie absurdy dalej dają o sobie znać. Niedawno odbyły się protesty mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego w sprawie budowy obwodnicy tego miasta. Na proteście tym można było zobaczyć duża liczbę policjantów, lokalnych polityków, a także: ludzi młodych i przedstawicieli związków zawodowych.

Dwie ostatnie grupy – ludzie młodzi i związkowcy – skandowali: „obwodnica dla Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie jest Prezydent?”
Komuś te hasła się bardzo nie spodobały, bowiem uczestnicy protestów zaczęli dostawać wezwania na komendę. Co ciekawe, nie w charakterze podejrzanych, ale w charakterze świadków z artykułu 92.

Artykuł numer 92 głosi:

Kto nie stosuje się do znaku lub sygnału drogowego albo do sygnału lub polecenia osoby uprawnionej do kierowania ruchem lub do kontroli ruchu drogowego, podlega karze grzywny albo karze nagany.

Poniżej: wezwanie na komendę policji, jakie dostał jeden z protestujących:

protesty

Ten konkretny zarzut (art. 92) jest chyba najbardziej chybiony, gdyż wszyscy obecni na proteście stosowali się do poleceń policjanta z WRD. Więc wniosek, który chciałaby nam narzucić władza jest jeden. Jeśli chcesz mieć święty spokój – nie protestuj, nie pikietuj, i władzy nie prowokuj..

Chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że osoby biorące udział w różnych pikietach, demonstracjach, marszach – dostają coraz częściej wezwania na komendę, a organizatorzy demonstracji są proszeni na komendę… w dniu demonstracji. Czy rodzi się nam na naszych oczach państwo policyjne? Wszystko wskazuje na to, że tak. Wystarczy prześledzić sprawy, jakie wytoczono organizatorom protestów „Stop ACTA”.

Władza w III RP sięga po środki sprawdzone podczas istnienia.. RPL-u, w tym: dozbraja policję i wojsko (m.in. w działa LRAD) i podnosi systematycznie pensje w sektorach siłowych. Jednak trzeba pamiętać, że w tychże sektorach (policja, wojsko, spec-służby) nie pracują same dupki, obecnie są tam także ludzie świadomi. I to na wysokich stanowiskach..
To polska generalicja kazała rozmontować awionikę F-16 by poznać sekrety uzbrojenia USA. W rezultacie tych decyzji, częściowo wybito naszą kadrę dowódczą w zamachach CASY i Smoleńskim.

Jarek Kefir, na podstawie: http://tomaszpietruszka.pl/z-mojego-ogrodka/224-nie-protestuj-bo-dostaniesz-wezwanie

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “Nie protestuj, bo dostaniesz wezwanie na komendę, czyli państwo policyjne Polska

 1. Znowu obudzę się pięknego zimowego dnia i nie będzie teleranka. Tyrania idzie małymi krokami próbując na ile może sobie pozwolić. Ale rechotem historii jest, że tyranię zaprowadzają byli działacze Koru i Solidarności, a 21 postulatów sierpniowych jest cały czas aktualne. Zauważcie zniszczenie kodeksu pracy, zniewolenie całego społeczeństwa i wprowadzanie starych bolszewickich metod zastraszania niepokornych jednostek. Kiedyś ludzie pisali na płotach komuno wróć i wróciła jako karykatura ustroju socjalistycznego. Wnuki stalinowców gotują nam neostalinizm. Jako nastolatek pamiętam aresztowania prewencyjne, nieznanych sprawców, karanie tych co rozrzucają ulotki za zaśmiecanie itp. Neostalinowski rząd prl’u bis przy pomocy swoich pretorian próbuje zrobić porządek z resztkami narodu. Jeszcze przysyłają wezwania za moment przyślą seryjnego samobójcę. Patrzcie ile zła wyrządziły rządy po 89 roku i jest spokój. Polacy to nie Grecy, Turcy, Hiszpanie czy Portugalczycy będą siedzieć cicho. Jak który nie wytrzyma to popełni samobójstwo. Już chyba nic nie jest w stanie wyzwolić w Polakach instynktu samozachowczego do przetrwania Narodu czy Kraju. U nas nie ma realnej siły, która mogłaby cokolwiek zmienić. Policja i armia nie ma bronić obywateli, państwa czy prawa ma bronić różne kliki tzw. władzy więc nie dziwcie się, że będą pałować (tak jak chciała „legenda” solidarności), gnoić, wsadzać do więzienia. Witamy Związku Radzieckim Ewropy.

 2. Brawo Jozin z Bazin !!!!!!!!! Rodacy madrzeja , zaspane oczy sie POmalutku otwieraja , a jak juz sie otworza na dobre radze czerwonej cholocie spiwr… gdzie pieprz rosnie !!!!!

 3. może sie wydawać ,że polacy się budzą ,ale oni dopiero zauważyli ,że margaryna i wódka podrożała i nic sensownego ich móżdżki nie wyprodukują. Polacy to naród żebraków o niewolniczej mentalności , Ty mówisz ,że mądrzeją ,ja uważam ,że jeszcze bardziej głupieją.

 4. Nie uważacie za dziwne; podnosi sie wiek emerytalny nic? uprzykrza życie fotoradarami nic?, niewypłaca rewaloryzacji emerytur nic? dokłada różne podatki nic? tworzy sie państwo policyjne nic?
  Dlaczego??????????????????????????????????
  A tym którzy to robią POlakom rosną słupki i mają się dobrze.
  Wniosek może być jeden wszyscy inteligentni i myślący a także odważni i zaradni opuścili ten dziki kraj jak powiedział Miro.
  Pozostali ludzie są związani układem przy korycie i są podatni na pierdooły które im opowiadają, które do mormalnego człowieka nie docierają i tak to wszystko się toczy.
  Amen.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.