Szczepienia HPV spowodowały ponad 1,5 miliona poważnych powikłań w Japonii! Zamiast zapobiegać, zabijają..

Szczepienie HPV: opinia prof. dr hab. Doroty Majewskiej

Cytat: „Japonia niedawno wycofała swoją rekomendację dla szczepień HPV (tzw wirus brodawczaka ludzkiego). Gdyż okazało się, że szczepionka ta spowodowała poważne powikłania poszczepienne u połowie spośród 3,28 miliona zaszczepionych dziewcząt / kobiet. Do rządowej bazy danych USA (VAERS) zgłoszono 138 przypadków śmierci i ponad 30.00 powikłań po szczepionce na HPV. Te liczby należy przemnożyć przez 20 do 50 aby otrzymać prawdziwą liczbą powikłań i zgonów. Gdyż zgłaszanych jest zaledwie 2 do 5 procent powikłań ze względu na celowe luki w tym systemie. Tak więc szczepionka na HPV mogła zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i kobiet w USA..

Poniżej: tabelki powikłań z baz danych VAERS. Wśród nich są m.in.:
-patologiczne rozmazy cytologiczne;
-dysplazje komórek szyjki macicy;
-rak szyjki macicy (!)
-ponad 10.000 przypadków interwencji pogotowia ratunkowego po szczepieniu i ponad 3.000 hospitalizacji

Te wielkości także należy przemnożyć przez 20 do 50 ze względu na luki w systemie. Tak więc szczepienia na HPV nie tylko nie chroni przed rakiem szyjki macicy, ale wręcz go wywołuje! Ten typ raka jest rzadko spotykany, występuje prawie zawsze u starszych kobiet nie dbających o profilaktykę. A odkąd zaczęto masowe szczepienia – występuje także u młodych kobiet! Wiadomo także, że szczepienia na HPV wywołują bezpłodność i poronienia.

Autor: prof. dr hab. Maria D. Majewska

Przeczytaj także:
Szczepionka HPV, czyli medyczna rosyjska ruletka. Bogate kompendium wiedzy

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Jedna myśl w temacie “Szczepienia HPV spowodowały ponad 1,5 miliona poważnych powikłań w Japonii! Zamiast zapobiegać, zabijają..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.