Szpiegowski komponent w systemach Windows zdemaskowany!

Windows i szpiegowanie użytkowników

Błąd programistów Microsoft przyczynił się do ujawnienia wbudowanych w systemy Windows specjalnych kodów dostępu przygotowanych przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego.

System dostępu NSA jest wbudowany w każdą wersję systemu operacyjnego Windows z wyjątkiem wczesnych wersji Windows 95 i jego poprzedników.

Oto ten szpiegujący kod w Windows:

kod-nsa-windows

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

9 myśli w temacie “Szpiegowski komponent w systemach Windows zdemaskowany!

 1. @Miraz89 tylko aktywna. Polecam jakiś ładny IDS na routerze. A ogólnie to zachęcam wszystkich do korzystania z OpenBSD. Każdy ma swój rozum i niech go używa, a nie polega na innych.

 2. Cóż przechodzę na system Linuxa i po problemie.
  Zaiste ciekawych zyjemy czasach zaufanie TYLKO ograniczone.
  O byciu IGNORANTEM zapomnij bo zginiesz nie wiedząc kiedy.

 3. Ale to stare jest. Już w 1999 r. o tym wiedziano tak przynajmniej podaje Wikipedia. Jeżeli to prawda to dlaczego żaden program antywirusowy czy pakiet bezpieczeństwa tego nie wyłapuje? Albo dlaczego nadal używa się tych systemów w firmach, bankach, urzędach, administracji na całym świecie. Jakoś żadna firma zajmująca się bezpieczeństwem nie odradza używania Windows.

 4. Polecam ubuntu 13.04 i przeglądarkę Iron Browser – okrojony google chrome 😉 jeśli ktoś chce pomocy w instalacji chętnie jej udzielę oczywiście za darmo 😉


 5. Kamery uliczne głos z 20 słyszalny nagrywany ? Masoństwo wejdzie pod kołdrę co tam robimy i jak często.Illuminati zaczęli używać przeciwko nam takiej broni już teraz, bombardując nas falami SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Dwoma głównymi źródłami ataku są chemtraile i zestawy HDTV.
  Chemtraile “zasiewają” nasze niebo metalowymi cząsteczkami które przewodzą częstotliwości HAARP (i prawdopodobnie innych emiterów fal takich jak wieże GWEN), wysyłając fale SSSS które wpływają na nasze samopoczucie, wywołują u nas niepokój i depresje.
  Technologia Cichego Dzwięku wykorzystywana jest też w zestawach HDTV. Możliwość kontroli umysłu przy użyciu HDTV zostały opisane w amerykańskim patencie z 2002 roku zatytułowanym ‘Nervous System Manipulation by EM Fields from Monitors’ (Manipulacja Systemu Nerwowego przy użyciu Pól EM z Monitorów):
  Wiele monitorów komputerowych i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o wystarczającej amplitudzie do wywołania takiego pobudzenia. Dzięki temu możliwa jest manipulacja systemu nerwowego obiektu, poprzez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze HDTV.
  Tym sposobem można wmówić i narzucić ludziom wszystko, jak mają widzieć rzeczywistość, myśleć… Jak widać TV to TRUCIZNA. Narzędzie rządu i im podobnych grup zniewolenia, które mówią nam, jak mamy być szczęśliwi, będąc ich niewolnikami….Czy chcesz zobaczyć, jaki świat jest na prawdę? Czy chcesz odkryć prawdziwego http://www.eioba.pl/a/4buh/systemowi-oglupiacze#ixzz2ZQ9uP5ZJ

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.