Internet i bezpieczeństwo

Szpiegowski komponent w systemach Windows zdemaskowany!

Windows i szpiegowanie użytkowników

Błąd programistów Microsoft przyczynił się do ujawnienia wbudowanych w systemy Windows specjalnych kodów dostępu przygotowanych przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego.

System dostępu NSA jest wbudowany w każdą wersję systemu operacyjnego Windows z wyjątkiem wczesnych wersji Windows 95 i jego poprzedników.

Oto ten szpiegujący kod w Windows:

kod-nsa-windows

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

8 odpowiedzi »

  1. @Miraz89 tylko aktywna. Polecam jakiś ładny IDS na routerze. A ogólnie to zachęcam wszystkich do korzystania z OpenBSD. Każdy ma swój rozum i niech go używa, a nie polega na innych.

  2. Cóż przechodzę na system Linuxa i po problemie.
    Zaiste ciekawych zyjemy czasach zaufanie TYLKO ograniczone.
    O byciu IGNORANTEM zapomnij bo zginiesz nie wiedząc kiedy.

  3. Ale to stare jest. Już w 1999 r. o tym wiedziano tak przynajmniej podaje Wikipedia. Jeżeli to prawda to dlaczego żaden program antywirusowy czy pakiet bezpieczeństwa tego nie wyłapuje? Albo dlaczego nadal używa się tych systemów w firmach, bankach, urzędach, administracji na całym świecie. Jakoś żadna firma zajmująca się bezpieczeństwem nie odradza używania Windows.

  4. Polecam ubuntu 13.04 i przeglądarkę Iron Browser – okrojony google chrome 😉 jeśli ktoś chce pomocy w instalacji chętnie jej udzielę oczywiście za darmo 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.