Spisek rządzi światem: kolejne potwierdzenie z „oficjalnych” mediów

Czy teorie spiskowe są prawdziwe?

W niedzielę o godzinie 12:20 w TVN 24 był wyemitowany pełnometrażowy film dokumentalny Ewy Ewart. Była tam podjęta tematyka Kosowa. Otóż okazuje się, że Kosowo, czyli pokraczny bękart NATO i ludobójstwa, jakie NATO przeprowadziło w b. Jugosławii, jest rządzone przez zorganizowany kartel przestępczy.

Reklamówka tego dokumentu, puszczona w telewizji, przytaczała przypadek, gdy mafia z Kosowa porwała kilkuset Serbów, nie chcąc za nich ani okupu, ani wymiany jeńców. Ludzie Ci prawdopodobnie zostali zamordowani a ich organy sprzedane do transplantacji.

Nie chodzi mi o to, żeby tu, na blogu Jarka Kefira, reklamować TVN i inne tego typu stacje telewizyjne. Chcę zwrócić Waszą uwagę na coś innego.

Otóż my, na naszych „spiskowych blogach”, od lat piszemy, że Kosowo jest rządzone przez lokalnych gangsterów przy wsparciu finansowym i logistycznym NATO.

Podejmowaliśmy m.in. zagadnienia:
-handel organami do transplantacji w Kosowie;
-zbrodnie dokonywane na Serbach, czyli prawowitych właścicielach Kosowa;
Kosowo jest głównym punktem przemytu narkotyków na rynek Europejski. Do Kosowa transportuje się heroinę i jej pochodne z Afganistanu, po czym rozsyła po całej Europie. Wszystko oczywiście przy wiedzy i zgodzie NATO;
-to marionetkowe państwo bierze też udział w handlu ludźmi na ogromną skalę.

teorie spiskowe (2)

Jednak wszystko to, co napisałem powyżej, było dotąd tzw. „spiskową teorią dziejów„. Gdy ktoś napisał o tym na forum onetu czy gdziekolwiek indziej, był wyzywany od oszołomów, który wierzy w teorie spiskowe.

Natomiast dziś to, co było dotąd tylko domysłem czy teorią spiskową, jest potwierdzane przez jedne z mediów głównego nurtu – TVN 24.

Tak było z wieloma teoriami spiskowymi, które często po kilku dekadach, okazywały się być ponurą prawdą, a nie wymysłem fantastów.

Prawda o upadku Powstania Warszawskiego, prawda o Bitwie Warszawskiej z 1920 roku, Katyń, pakt Ribbentropp-Mołotow – to wszystko były kiedyś teorie spiskowe. Mówiąc: „kiedyś” – mam na myśli nie tak dawne, czasy, w których większość z nas przecież już była na tym świecie.

Doświadczenie uczy, że kwestia tego, co jest oficjalnie uznawaną prawdą, a co jest teorią spiskową niegodną miana prawdy – zależy od aktualnych trendów w polityce. Czyli od tego, kto rządzi.

Moje pokolenie, czyli ludzie urodzeni przed rokiem 1990, uczyło się historii Polski i historii świata jeszcze na starych zasadach. Powinniśmy więc dobrze wiedzieć, że cała historia ludzkości, począwszy od epoki kamienia łupanego, to: spiski, konspiracje, sekrety władzy, działający w ukryciu truciciele, wiedza na temat medycyny, mikstur trucizn i ziołolecznictwa, tajne stowarzyszenia i tajne pakty, zakulisowe rządy, itp itd. Przecież już plemiona ludzi pierwotnych spiskowały, jedno przeciwko drugiemu.

Dziś ulegliśmy jakiemuś niewyobrażalnemu złudzeniu demokracji. Myślimy, że dziś władze, rządy, elity, już nie spiskują, nie ukrywają istotnych prawd, nie podsłuchują, nie szpiegują, nie działają zakulisowo. To wielki błąd! Obecnie każdy kto nie zgadza się z wersją oficjalną, nazywany jest oszołomem który hołduje spiskowej teorii dziejów. Dla władz jest to bardzo dobre, gdyż społeczeństwo cenzuruje się samo.

teorie spiskowe

Ja zaś mówię: nie istnieją teorie spiskowe. Istnieją zaś realne spiski i konspiracje rządów, korporacji, elit władzy. Gdy ktoś Wam mówi, że macie do czynienia z teorią spiskową, to znaczy, że coś przed Wami ukrywa – najczęściej chodzi o władzę, pieniądze czy zbrodnię.

Przykładów, gdy teorie spiskowe, po latach okazywały się być prawdą, jest bez liku. Dla przykładu: jeszcze w latach 60- i 70- XX wieku, istnienie organizacji takiej jak mafia było przedstawiane jako klasyczna teoria spiskowa. Włoskich mafiozów, którzy współpracowali i spiskowali z rządem Włoch, Watykanem, i rządami wielu innych krajów, przedstawiano w mediach jako władców zaledwie kilku miejskich ulic.

Dziś nawet dziecko wie, że wojsko, organizacje takie jak NASA, czy korporacje pracujące nad nowymi patentami, mają znacznie bardziej zaawansowaną technologię, niż głosi oficjalny stan wiedzy. Te nowe technologie możemy obserwować już dawno po ich opracowaniu i wprowadzeniu do produkcji seryjnej, na wojnach, takich jak ta w Iraku.

Nie należy odrzucać czegoś, co z pozoru wygląda na teorię spiskową. Często prawda może okazać się zupełnie inną, niż jest w rzeczywistości..

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “Spisek rządzi światem: kolejne potwierdzenie z „oficjalnych” mediów

  1. Kosowo- jest i bedzie serbskie. Wiecznie oskarza sie o zbrodnie ludobojstwa oddzialy Serbskich czetnikow /Serbska Krolewska Organizacja Zbrojna Serbskich Nacjonalistow/ Uwazam, ze czetnicy powinni przypuscic ponowny atak, na ta albanska cholote, i wybic ich do nogi, bez litosci, i niewazne ze tak kiedys czynili. Nalezy to powtorzyc. Gdybym byl mlodszy, to ochotnicza bym sie zaciagnal do Czetnikow. CHwala Wielkiej Serbii. Chwala Komendantowi Gen. Michalowicowi.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.