Szczepionka HPV: jeden z jej twórców przyznaje oficjalnie, że jest ona nieskuteczna i szkodliwa

Szczepienia HPV są szkodliwe, rakotwórcze i powodują bezpłodność

„Czy wiesz, że jeden z głównych badaczy, zaangażowanych w powstanie dwóch dostępnych szczepionek na raka szyjki macicy (wirus HPV) – Gardasil i Cervarix, potwierdził, że szczepionki te są bezużyteczne i niebezpieczne? Dr Diane Harper, kluczowy twórca szczepionki Gardasil, obecnie przestrzega przed przemysłem farmaceutycznym.

Więcej materiałów po angielsku tutaj: [TUTAJ – LINK]

Szczepionki HPV, na raka szyjki macicy, należą do najbardziej niebezpiecznych. Raporty działań niepożądanych dowodzą, że preparaty te nie tylko nie chronią przed rakiem szyjki macicy, ale przeciwnie, mogą go wręcz wywoływać i to u bardzo młodych kobiet. W naturze ten rodzaj nowotworu stwierdza się niemal wyłącznie u zaniedbanych kobiet i w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle rzadki. Teraz jednak coraz częściej stwierdza się go u młodych dziewcząt i kobiet które zaszczepiono na HPV.

Szczepionki HPV powodują także ciężkie powikłania i zgony u kobiet. Od 2007 roku do lipca 2013 roku do federalnej bazy danych VAERS w USA zgłoszono ponad 30.000 poważnych skutków ubocznych po tych szczepionkach. W tym: 140 zgonów i 963 przypadki poważnego kalectwa (uszkodzenia neurologiczne, paraliże, choroby demielinizacyjne i inne).

>>> Przeczytaj też: Szczepionka HPV, czyli medyczna rosyjska ruletka. Przegląd dostępnej wiedzy

Z praktyki lekarskiej wiadomo, że w wyniku nieszczelności systemu raportowania, do bazy VAERS zgłaszanych jest nie więcej niż 5% wszystkich działań niepożądanych. Tak więc liczby te trzeba pomnożyć przez 20. Wynika z tego, że szczepionki HPV mogły się przyczynić do 2800 zgonów młodych kobiet oraz spowodować około 20.000 przypadków trwałego kalectwa (baza VAERS dotyczy tylko USA).

Są też odpowiedzialne za około 1300 przypadków raka szyjki macicy i około 4300 stanów przedrakowych. Wariant optymistyczny zakłada, że po prostu nie spełniły swojej roli i nie ochroniły kobiet przed rakiem

Tablica druga: widać tam rozkład działań niepożądanych szczepień na HPV wśród różnych gryp wiekowych kobiet. Z tablicy wynika, że aż 137 zgłoszonych przypadków dotyczyło niemowląt i dzieci poniżej 5 roku życia. Dowodzi to temu, że szczepionki te wstrzykuje się nielegalnie, tj. niezgodnie z zaleceniami producenta. Nie są one przeznaczone dla tej grupy wiekowej.

Do opisanych powyżej powikłań należy dołączyć poszczepienną sterylizację dziewcząt. W opublikowanej niedawno pracy naukowej włosko-izraelscy badacze opisują trzy przypadki młodych, uprzednio zdrowych kobiet, u których szczepienia HPV spowodowały nieodwracalne uszkodzenie jajników. Szczepienia te zaindukowały u nich choroby autoimmunologiczne i pojawienie się przeciwciał przeciw komórkom jajników (i tarczycy), które spowodowały sterylizację w dodatku do innych schorzeń autoimmunologicznych (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23902317).

Prawdopodobnie jest to dopiero początek tego typu doniesień i wielka fala bezpłodności w wyniku poszczepiennego uszkodzenia jajników wkrótce nadejdzie. To się niebawem okaże, gdyż pokolenie zaszczepionych dziewcząt niedługo wejdzie w fazę rozrodczą. Obserwacje te uzupełniają dane zebrane w VAERS, gdzie zgłoszono 396 przypadków poronień i uszkodzeń płodów u kobiet po szczepieniach HPV, co znaczy było ich w USA prawdopodobnie ponad 7900.

szczepionka HPV

>>> Przeczytaj też: Szczepionka HPV: podsumowanie nonsensów i medycznych bzdur

Po tym jak rząd japoński nakazał wycofanie szczepionek HPV z Japonii (a rząd Chin przygotowuje podobną decyzję), kartele szczepionkowe gwałtownie poszukują nowych ofiar. Przygotowują agresywne kampanie korumpowania urzędników państwowych i medycznych różnych krajów, nakłaniając ich do przymusowego szczepienia tymi szczepionkami także niemowląt obojga płci. Należy oczekiwać, że Polska, która ma bardzo spolegliwych i ignoranckich posłów oraz urzędników medycznych (o czym dobitnie świadczy jednogłośne przegłosowanie faszystowskiej ustawy o przymusie szczepień, jakiej nie ma w żadnym kraju europejskim), będzie jednym z głównych celów tych sterylizacyjnych i ludobójczych ataków.

Wielką tragedią naszych czasów jest to, że dziś tysiące skorumpowanych lekarzy, urzędników medycznych i polityków „demokratycznie” prowadzą politykę systemowej medycznej eksterminacji własnych narodów. Trzeba przyznać, że do zbrodni na taką skalę nie posunęli się nawet hitlerowscy naziści. (Po doświadczeniach hitleryzmu, dzisiejsze Niemcy mają najbardziej liberalną i humanitarną politykę szczepień w Europie, czyli nikogo do nich nie zmuszają, a nawet nie zachęcają).

Tablica 1.
Powikłania po szczepieniach HPV zgłoszone do bazy VAERS w USA do lipca 2013 (to tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych powikłań).

Powikłanie / Liczby
Trwałe kalectwo 963
Zgony 140
Okaleczenie, brak poprawy 6,085
Patologiczny obraz rozmazu cytologicznego 534
Dysplazja komorek szyjki macicy (stan przedrakowy) 216
Rak szyjki macicy 65
Zagrożenie dla życia 566
Wizyty w pogotowiu 10,626
Hospitalizacje 3,098
Przedłużone hospitalizacje 235
Ciężkie powikłania 4,132
Zgłoszone powikłania 30,674

Tablica 2.
Zgłoszone powikłania po szczepieniach HPV w różnych grupach wiekowych

Wiek / Zgłoszone powikłania
< 6 months 54
6-11 months 17
1-2 years 37
3-5 years 29
6-17 years 16,165
18-29 years 8,429
30-39 years 324
40-49 years 118
50-59 years 37
60-64 years 8
65+ years 17
Unknown 5,117

Total 30,352

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23902317
http://vactruth.com/2013/08/10/hpv-vaccines-can-kill/;
http://sanevax.org/

Autor: prof. Dorota Majewska

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

6 myśli w temacie “Szczepionka HPV: jeden z jej twórców przyznaje oficjalnie, że jest ona nieskuteczna i szkodliwa

  1. Byłam zaszczepiona na HPV około 8 lat temu, mam tera 33 lat i od ponad 5 lat mam niewyjaśnione problemy z zajściem w ciąże. Na dzien dzisiejszy nikt nie wie co jest przyczyna bezpłodności nie mowie lekarzom o szczepionce ale juz wiem ze to SZCZEPIONKA wszystkie inne badania sa Ok. Szczepionka niszczy układ immunologiczny przez co kobiet nie moze zająć w ciaze

    1. @Agata, współczuję 😦 A poziom stresu np w pracy czy w domu? Często to jest powodem bezpłodności. Jedna para przez 5 lat starała się o dziecko. Zrezygnowali, i adoptowali dziecko z sierocińca. Kobieta rzuciła stresującą pracę w korporacji i zatrudniła się gdzieś na 1/2 etatu. Po 3 miesiącach wiadomość jak z kosmosu – zaszła w ciążę. Teraz mają dwójkę dzieci.

      Do tego jeszcze dochodzą rzeczy takie, jak niedobory (typowe niedobory to witamina D3, magnez, żelazo, B12 i tak dalej). No i liczne w tych czasach błędy genetyczne, które także można przebadać a potem próbować korygować.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.