Szokujące słowa Donalda Tuska. Czy nadchodzi zbrojne rozprawienie się z opozycją?

Donald Tusk: „To już ostatni raz”

Czy mamy do czynienia z rosnącą atmosferą napięcia i strachu wśród estabiliszmentu rządzącego III RP? Dziś Donald Tusk, podczas odpowiadania na pytania dziennikarzy, zachował się bardzo dziwnie.

Nie chciał odpowiedzieć na pytanie dziennikarza Gazety Polskiej, kojarzonej ze środowiskiem politycznym PiSu. Szef rządu wyglądał na bardzo zdenerwowanego, przestraszonego. Rzucił do dziennikarza tajemnicze słowa: „To już ostatni raz”.

Co miał na myśli? Czy władze wiedzą coś, czego my, zwykli zjadacze chleba, nie wiemy?

Zapraszam do obejrzenia tego krótkiego nagrania. Jak myślicie, o co chodziło premierowi? Czy mówiąc: „To już ostatni raz” miał na myśli zbrojne rozprawienie się z wszelką opozycją, nie tylko środowiskiem PiSu?

Dodajmy jeszcze jedno ważne video:

Cytat. „Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy” – powiedział dziś Donald Tusk na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu, odnosząc się do niedzielnej bójki na plaży w Gdyni. Nawet w PRL komuniści udawali, że sądy są niezawisłe, a prokuratura niezależna w swoim działaniu. Donald Tusk i partia rządząca najwyraźniej nie potrzebuje już takich pozorów”

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “Szokujące słowa Donalda Tuska. Czy nadchodzi zbrojne rozprawienie się z opozycją?

  1. „To już ostatni raz, bo potem mnie nie będzie” – tego nie wypowiedział oskarżony Donald T.
    Stan agonii; drgawki i gwałtowne polepszenie (wskaźniki PKB) przed śmiercią.

  2. Minister finansów Jacek Rostowski podał się do dymisji – podał „Newsweek”, powołując się na informację z „dwóch niezależnych źródeł”. Premier Donald Tusk zaprzecza na Twitterze: „Minister Rostowski nie złożył żadnej dymisji! Plotki czy nagonka?”.
    Jak czytamy na stronie internetowej tygodnika – Rostowski złożył swą rezygnację na ręce premiera kilka godzin temu. Donald Tusk ma zastanawiać się, czy rezygnację przyjąć.
    Tuż po godz. 23 na oficjalnym profilu Donalda Tuska na Twitterze pojawił się jednak wpis: „Minister Rostowski nie złożył żadnej dymisji! Plotki czy nagonka?”

    http://niezalezna.pl/45030-minister-finansow-jacek-rostowski-podal-sie-do-dymisji

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.