Wszystkie części skandalizującego dokumentu „Usłyszeć Ciszę” – to film zakazany w wielu krajach!

Szokujący film dokumentalny: „Usłyszeć Ciszę”

Film został nakręcony w 2003 roku, wyemitowany tylko raz w telewizji BBC i od tamtej pory zakazany. Jest systematycznie usuwany z You Tube i innych serwisów.

Opowiada on historię doktora Andrewa Wakefielda, który odkrył przyczynę autyzmu – konserwanty rtęciowe dodawane do większości szczepionek dziecięcych.

Za to odkrycie zrujnowano mu karierę, on sam musiał stoczyć długoletni bój sądowy przeciwko oszczercom.

Andrew Wakefield jest dziś symbolem człowieka, który próbuje coś zmienić w świecie, gdzie rządzi korupcja, układy, zakulisowe decyzje, zbrodnia. Człowiek ten postawił na szali obiecującą karierę naukowca i zdecydował się coś wnieść w budowę tego lepszego świata.

Rok 2013 przyniósł ujawnienienie wielu szokujących, ukrywanych dotąd prawd i faktów, na skalę niebywałą we współczesnej historii. Doniesienia Bradleya Manninga, Edwarda Snowdena to jedne z wielu. W mediach mówi się już otwarcie np. o zagrożeniach ze strony Słońca, izraelskim programie nuklearnym, czy choćby o tym, że w zabójstwo księżnej Diany były zamieszane władze Wielkiej Brytanii.

Mam nadzieję, że ten trend się umocni, i że wiele jeszcze się dowiemy.

Zapraszam do obejrzenia dokumentu.

„Usłyszeć Ciszę” film o szczepieniach, Część pierwsza:

„Usłyszeć Ciszę” film o szczepieniach, Część druga:

„Usłyszeć Ciszę” film o szczepieniach, Część trzecia:

„Usłyszeć Ciszę” film o szczepieniach, Część czwarta:

„Usłyszeć Ciszę” film o szczepieniach, Część piąta:

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

16 myśli w temacie “Wszystkie części skandalizującego dokumentu „Usłyszeć Ciszę” – to film zakazany w wielu krajach!

 1. Jestem lekarzem z długim stażem. Wiem jak wiele szkody wyrządziły rożne mody terapeutyczne i bezkrytyczne przyjmowanie nowych, niedostatecznie sprawdzonych metod leczenia i leków. Odnośnie szczepień MMRII mogę potwierdzić, że normalnie rozwijające się przez półtora roku dziecko nagle zaczęło się uwsteczniać po zaszczepieniu tą szczepionką, a w końcu zmarło.

  1. Witam, strach to naturalna reakcja gdy coś takiego widzi się po raz pierwszy. Ja też gdy lata temu zacząłem się tym interesować, byłem przerażony.
   Na pewno zetkniecie się z oburzonymi głosami tych, którzy na szczepionkach i ogólnie farmacji, zarabiają.
   To środowisko określa się mianem „racjonalistów”, „sceptyków”, itp.
   Moja rada jest jedna: gdy zobaczycie jakiegoś tzw „eksperta” twierdzącego, że powyższe nagrania filmowe to „oszołomstwo i spiskowe teorie dziejów” – sprawdźcie owego „eksperta” w google, życiorys w wikipedii, miejsce gdzie pracuje, z jakimi firmami kontrakty podpisał – te informacje są ogólnodostępne.
   Pozdrawiam

 2. jestem hm facetem mam 42 lata przesympatyczną przyjaciólke jak i przyjaciela jej syna. ktora jest zarombista uczy mnie zycia na nowo ponieważ 3razy podchodziłem do zabujstwa samego siebie nawet nie informowałem jej o tym ale to co obejrzałem …chce zyc i kochac wiem ze bardzo pomoge bardzo

 3. Powiem szczerze, że do niedawna uważałam matki nieszczepiące swoich dzieci za osoby nieodpowiedzialne. Do czasu, aż zaczęłam się interesować o co ten krzyk. Dziś -wiedząc co wstrzykiwane jest dzieciom w szczepionkach – uważam, że to zbrodnia! Należy rozpowszechniać wiedzę na ten temat i nie dopuścić, do zmuszania nakazami, kogokolwiek, aby szkodził własnemu dziecku!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.