Mammografia to badanie, które szkodzi kobietom. Już 1,3 miliona ofiar na świecie

Czy mammografia jest bezpieczna?

Gdy Angelina Jolie przyznała się do operacji masektomii piersi, temat walki z rakiem stał się jednym z popularniej­szych medialnych wątków. Powróciły dyskusje o niskiej świadomości społecznej odnośnie profilaktycz­nych badań i konsultacji lekarskich.

Regularne badania mammograficzne są jedną z najpopular­niej­szych i najczęściej zalecanych kobietom metod wykrywania raka piersi. Tymczasem medyczny magazyn „Journal of Medicine” przedstawia kontrowersyjne wnioski:

„Na świecie jest około  1,3 mln ofiar mammografii. To kobiety, u których błędnie zdiagnozowano raka piersi i poddano nieprawidło­we­mu leczeniu.”

Miliony kobiet, niczego nie podejrzewając, kierowane są na dalsze testy i badania, poddają się leczeniu oraz promieniowaniu. Leczą się z choroby, której nie mają lub z takiej, której leczyć się nie muszą.  Dlaczego tak się dzieje? Autorzy artykułu odpowiadają:

„Wykonywane w ogromnych ilościach badania mammograficzne, a także dalsze leczenia i testy medyczne to w rzeczywistości dofinansowy­wa­nie przemysłu medycznego i kampanii na rzecz walki z tą chorobą”.

Większość badan mammograficz­nych wykrywa raka w tzw. „stadium zero”. To nieinwazyjne stadium raka, które pozostawione bez leczenia, nie postępuje i nie powoduje dalszych szkód w organizmie. Co więcej, zanika bez leków i bez promieniowania. Jednak miliony kobiet wprowadzanych jest w błąd   przez powszechnie panujący system do walki z rakiem.

Inną poważną kwestią, o której się zapomina, to fakt, że promienie rentgenowskie stosowna podczas mammografii są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ingerując w nasze DNA, powodują, że nasz organizm jest osłabiony i staje się bardziej podatny na działanie choroby. Zdaniem autorów artykułu:

„Środowisko medyczne musi w końcu przyznać, że promienie rentgenowskie wykorzystywane w mammografia nie powstrzymują, ale wręcz przeciwnie, wpływają korzystnie na rozwój raka piersi przez „torturowanie” DNA organizmu.”

Według nich już czas najwyższy, by kobiety na całym świecie poznały prawdę o mammografii.

Źródła: http://www.naturalnews.com/http://www.sexymamy.pl/

4 myśli w temacie “Mammografia to badanie, które szkodzi kobietom. Już 1,3 miliona ofiar na świecie

  1. Nigdy nie robilam mammografii chociaz czesto dostaje zaproszenie na to badanie.Mam juz troche lat,zdrowie zadowalajace.Oby tak nadal.
    Kiedys trzeba umrzec,nic wiecznie nie trwa.

  2. Jak wiadomo dziś wielu korporacjom farmakologicznym zależy na tym aby społeczeństwo samo się uśmierciło. Nie czyni się tego przez bomby czy przez zabijanie pistoletem. Dziś najlepszą metodą zabicia człowieka jest wmówienie mu że jest chory. Że na każdą jego bolączkę jest lekarstwo. Taki człowiek jak widzi taką reklamę że na każdy jego ból dupy jest lekarstwo zaczyna wariować. O to chodzi tym korporacjom. Dziś farmakologia, medycyna zarabiają na ludzkiej głupocie. Wiele leków naprawdę przydatnych nie jest wpuszczana do obiegu bo te by naprawdę leczyły a co za tym by szło człowiek zdrowy nie daje kasy na leki itp. Np raka możemy wyleczyć w taki sposób: http://www.magazynbusinessman.com/2013/05/skadnik-winorosli-niszczy-raka-w-ciagu.html#.Uh5nIRt7KSo o tym głośno się nie mówi. Bo „komuś” zależy by medycyna naturalna odeszła w niszę.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.