Bareizmy

Szokująca wypowiedź Donalda Tuska z 3 września 2013. Jest usuwana z You Tube!

Poniższe nagranie było już kilka razy usuwane z serwisu You Tube, więc wklejam linka z Vimeo.

Donald Tusk wypowiada się na temat tego, co jeszcze musieliby przeżyć Polacy by zrozumieć i zaakceptować neoliberalną wizję świata.

Mowa tam o wszelkich nieszczęściach, kataklizmach. Czy aby nie jest to samospełniająca się przepowiednia?

Z posłem Donaldem Tuskiem rozmawia dziennikarzyna TVP, Piotr Kraśko, który uważa, że 70% Francuzów uważa Polaków za nazistów.

Tak, padło tam takie słowo – „nazistów”. Do czego to już dochodzi. Na co takie dziennikarskie czy polityczne hieny sobie pozwalają!

Przypomniała mi się pewna myśl, iż media i władze wymyślają spirale strachu, które są coraz bardziej oderwane od rzeczywistości.

„Zbliżając się do prawdy, oddalamy się od rzeczywistości” – Stanisław Jerzy Lec.

Jarek Kefir

Zobacz nagranie – wypowiedź Donalda Tuska z 3 września:

12 odpowiedzi »

 1. dobrze mowisz tylko kto ma ich pogonic ci co wyjechali z Polski ?Niestety siedzac za granica nic nie zdzialamy i w sumie o to im wlasnie chodzi wypierdolic nas z wlasnej ziemi

 2. Zupełna paranoja. Wystarczy porównać początkowe zdania Tuska o J. Kaczyńskim i przytulaniu ogolonych , z dalszą częścią nagrania.. To jest już chyba agonalne. Tak stracić wątek..

 3. Rodacy wszyscy macie 100% racji , typow taskich jak Tusk i Komoruski (wnuk Osipa) mlodzi musza przepedzic na zbite pyski oraz doprowadzic sparawe do doncaczyli wsadzic typow za kraty za Smolensk i ciche „samobojstwa” wielu Rodakow Patriotow !!! te typy planuja wykonczyc Polske i Narod Polski , choc ostatnio odwiedzilem swoj Kraj i co ? tragedia ten Narod ma wyplukany mozg tragedia , a ja muwiac ze zamoedowali Lecha Kaczynskiego zostalem ….oszolomem taki narod musi zginac , moze mlodzi cos wymysla lecz na mlodych dzisiaj juz nie mozna liczyc , komura i skora oraz flaszka z dawka narkotykow , o takich rzeczach mysli dzisiejsza mlodziez . Tragedia Polski wisi w POwietrzu RODACY OBUDZCIE SIE DO DIABLA !!!!!

  • D. Tusk z zaskoczenia wizytował 03.08.2013 r. śmiercionośną bazę United Oifield Services w Łowiczu, która już zamienia Polska Ziemię w piekło..
   Baza w Łowiczu bramą do piekła w Polsce i Europie. NIE CHCEMY TEKSASU W ŁOWICZU I W POLSCE !
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Derweze
   „Brama do piekła”

   Rejon Derweze jest bogaty w gaz ziemny. W 1971 podczas wykonywania wiercenia geologicznego koło Kyzylgar, przewiercono płytko położone złoże gazu, tzw. kieszeń gazową. W wyniku dramatycznego obniżenia ciśnienia złożowego, podłoże na którym znajdowała się wiertnia zapadło się pozostawiając zapadlisko o głębokości ok 20 m. i średnicy ok 70 m. Aby zapobiec ujściu gazu do atmosfery zdecydowano się zapalić gaz. Przewidywano, że gaz wypali się po kilku dniach, jednakże pali się on do dziś.
   Zobacz też pożar podziemny

   Darvasa gas crater panorama.jpg

 4. Ci policjanci bandyci to taka grupka zamawiana przez nasz reżimowy rząd , prowokatorzy za pieniążki . A pamietasz marsz Szmat ? pewna „kobieta” pyta się najpierw gościa z jakiej jest telewizji , mówi ,że z TVN po czym kontynuuje rozmowę .

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.