USA nie zaatakuje Syrii? Czy ta sytuacja w Syrii to pretekst do przygotowania do globalnego kataklizmu?!

Wojna w Syrii: kiedy?

Mamy obecnie taką sytuację: różne państwa ściągają w rejon Morza Śródziemnego swoje floty. Zarówno okręty, lotniskowce, i łodzie podwodne.

Gdyby Obama naprawdę chciał zaatakować Syrię, to inwazja nastąpiłaby kilka dni po 21 sierpnia, czyli dacie rzekomego ataku chemicznego w Damaszku.

Czy elity światowe wiedzą o zbliżającym się globalnym kataklizmie? Kometa ISON? Zbliżające się przebiegunowanie Słońca i wybuchy na nim? Trzęsienia ziemi? A może kompilacja różnych czynników?

Edward Snowdem ujawnił informacje, że rząd USA szykuje się na katastrofalne w skutkach wybuchy na Słońcu, mające nastąpić we wrześniu 2013 roku.

Wybuchy te są nieszkodliwe dla ludzi (poza bólami głowy, rozdrażnieniem i niestabilnością psychiczną) ale mogą być tragiczne w skutkach dla całej cywilizacji technicznej. Gdyż ziemska infrastruktura elektroniczna, telekomunikacyjna, satelity – są bardzo wrażliwe na wysoko energetyczne cząstki ze Słońca.

Tak naprawdę to każda eksplozja na Słońcu, fachowo nazywana: CME – Coronal Mass Ejection – jest takim zagrożeniem, gdyż ziemskie pole magnetyczne, mające nas chronić przed cząstkami ze Słońca, słabnie, jest bardzo dziurawe.

Wyobraźcie sobie, co się stanie, gdy wszystkie urządzenia elektryczne na Ziemi zostaną spalone przez CME. Nie będzie prądu, nie będzie dostaw wody, gazu, paliwa. Co za tym idzie: załamią się dostawy żywności i wszelkich innych produktów. Nastąpi niesamowita wręcz anarchia, i exodus ludzi z miast na tereny wiejskie.

Wiele jednostek pływających zostało ściągniętych na Morze Śródziemne w ramach ćwiczeń, które były planowane od dawna, (np. „Cougar 13”)! Wygląda na to, że zadyma z Syrią to tylko takie pretekst, by w ten rejon ściągnąć jeszcze więcej sił zbrojnych.

Od około tygodnia czasu w rejon koła polarnego na cieśninie Beringa, tam, gdzie zbiegają się ze sobą rosyjska Syberia i amerykańska Alaska, płynie wielka rosyjska flota. Dostałem „cynk”, iż w rejon Alaski płynie również jeden z okrętów marynarki wojennej USA. Marynarze dostali nagły rozkaz zmiany kursu i płynięcia w kierunku Alaski. Nie wiedzą, skąd ta nagła decyzja.

Odchodząca ze stanowiska sekretarz Homeland Security z USA, Janet Napolitano, ostrzega przed „bezprecedensową klęską żywiołową”.
Gdy Napolitano wygłosiła swoje pożegnalne uwagi w National Press Club w Waszyngtonie, wysłała swemu następcy ostrzeżenie przed:
„nadchodzącym masowym i poważnym w skutkach cyberatakiem na USA i przed klęską żywiołową, jakiej świat nigdy dotąd nie widział”

Ostrzeżenie Napolitano wskazuje na zmasowany cyberatak i/lub jednoczesne wystąpienie klęski żywiołowej na niespotykaną skalę i w nieokreślonym zakresie. Niektórzy alternatywni badacze uważają, że te ostrzeżenia odnoszą się do zbliżającej się do Ziemi komety Ison. Niezależnie od przyczyny, jest wystarczająco dużo dowodów na to, że jakaś katastrofa się zbliża.

Cyt. ”
Co się wydarzy?

W przypadku ogromnego cyberataku o znamionach fałszywej flagi, sieci energetyczne zostaną unieruchomione. Banki, sklepy spożywcze, apteki i inne będą zamknięte. Wyobraź sobie dzień, gdy nie ma energii elektrycznej, nie ma paliwa, nie ma ciepła, nie ma chłodzenia, nie ma działających toalet, gorącego prysznica, wody, jedzenia, komputerów, telewizji lub narkotyków. Nie działają telefony komórkowe lub stacjonarne, żeby nawiązać kontakt z rodziną.

Wyobraź sobie panikę, poziom przestępczości, przemocy i grabieży. Niektórzy ludzie wiedzą, jak żyć bez energii elektrycznej i wiedzą, jak znaleźć pożywienie w lesie, ale większość ludzi tego nie wie. W przypadku katastrofy na wielką skalę, ludzie potrzebują broni, aby chronić siebie i swoje mienie. Wyobraźcie sobie państwo policyjne z czołgami i wojskiem na ulicach miast, rogatki, zakazy i godzinę policyjną.

FEMA w USA gorączkowo przygotowywała się do katastrofy na dużą skalę, aby pomieścić głodnych, szalonych ludzi, których będą w stadzie lokować w zatłoczonych stadionach, szpitalach, szkołach, itp.

Zanim znajdziesz się w centrum żywnościowym i ośrodku dającym schronienie pod nazwą FEMA, należy zadać sobie trzy ważne pytania:

1. Czy ta katastrofa na wielką skalę była planowaną z premedytacją operacją false flag czy ma cechy katastrofy naturalnej?

2. Jeśli jest to planowana false flag, jak w przypadku katastrofy z 9/11, to czy FEMA będzie udzielać pomocy ofiarom klęski, czy raczej będzie ich wykorzystywać?

3. Jaką cenę będą musiały zapłacić ofiary katastrofy w zamian za żywność i schronienie w obozie FEMA? Czy będą zmuszeni zgodzić się na szczepionki? Na implanty RFID? Całkowicie poświęcić w ofierze swoje prawa? New World Order?

Autor: Talbot neon24

Cyt. ”
W starciu na Morzu Śródziemnym tak jak w Zatoce Perskiej nie liczy się siła ognia czy ilość okrętów, to są dla takich jednostek kałuże wody na których nie można ostro manewrować bo można uderzyć w skałę lub łódź podwodną. A jednak masa okrętów w tych rejonach musi dawać do myślenia, jeśli strategicznie kumulacja sprzętu jest nielogiczna to logika jest po stronie teorii o ochronie sprzętu w jedynym bezpiecznym rejonie. Przecież te akweny wyglądają obecnie jak parking pod marketem nie licząc tego co jest pod wodą i leży na dnie bo za płytko by pływać”

Projekt Camelot: ogromne podziemne bazy wojskowe zlokalizowane są na całym świecie:

https://kefir2010.wordpress.com/2013/06/22/za-co-zginal-phil-schneider-projekt-camelot-podziemne-bazy-wojskowe-18/

12 myśli w temacie “USA nie zaatakuje Syrii? Czy ta sytuacja w Syrii to pretekst do przygotowania do globalnego kataklizmu?!

  1. Ja bym się raczej martwił, jakie będzie prawdopodobieństwo, że próby usunięcia takiego implantu nie przeżyjesz…

   1. Żadnego chipowania nie będzie, to taki „straszak”, a tych straszaków jest wiele. Mają one za zadanie obezwładnić ludzi strachem – a o to chodzi każdemu rządzącemu na tym świecie – o strach, bierność i posłuszeństwo

    1. Moim zdaniem czipowanie jest celem osiagniecia pelnego niewolnictwa i juz od dekady trwa w najlepsze …
     Wystarczy przyjrzec sie sprzetowi jaki jest nam oferowany …
     A jak zwykle przoduja w tym banki …

   2. A czy przypadkiem już większość z nas nie została zaczipowana przy pomocy kart zbliżeniowych, przy odpowiednim sprzęcie możliwe jest zaczytywanie danych z większych odległości, a sprzęt nie jest wcale tak ciężko dostępny, w sumie każdy bez problemu może sprawdzić kto przechodzi kolo jego domu z imienia, nazwiska, adresu.

 1. A co będzie jeżeli implant powoduje rozrost specyficznej tkanki pokrywającej szkielet?To właśnie ona może wywoływać w organizmie chemiczne zmiany np wiązanie toksyn do stanu krytycznego i w następstwie uwolnienie ich czyli śmierć nosiciela?Może ona być czuła na jakiś rodzaj fal,które spowodują tą reakcję?Wydaje się dość proste.

 2. Jestem skłonny wierzyć w nadciągający cyberatak, gdyż można zaobserwować bezprecedensowy wzrost liczby użytkowników sieci Tor. Niestety tymi nowymi użytkownikami są „zombie” czyli komputery kontrolowane przez botnet identyfikowany jako Sefnit lub Mevade.A, przez swoich twórców nazywany SBC.
  Jak do tej pory badaczom nie udało się ustalić, jaki jest cel botnetu. Nie przejawia on żadnych zachowań charakterystycznych dla innych przypadków takich jak kradzież haseł, danych kont bankowych czy ataki DDoS. Jest możliwe, że wykorzystywany jest jedynie do instalowania innego oprogramowania na zlecenie swoich twórców.
  http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/zagadka-ogormnego-wzrostu-liczby-uzytkownikow-sieci-tor-wyjasniona/

 3. Widzę, że autor ma podobne przemyślenia do moich.

  Coś się szykuje, o czym wiedzą albo sami coś szykują , a przygotowywany przez nich konflikt zbrojny będzie tylko okazją do ewakuacji do podziemnych baz.

  „…
  abc

  Wrzesień 5, 2013 o 07:59 | #7
  Odpowiedz | Cytat

  Szykowana wojna może mieć ścisły związek z zapowiadanymi kataklizmami na Ziemi.

  Jak myślicie na co “poszły” olbrzymie pieniądze, których brakuje w realnej gospodarce?
  W jakim celu wymyślono ostatnie kryzysy i recesje?

  Za te bajońskie kwoty powstały schrony dla elit, dla tych którzy mają przetrwać.

  Gdy ludzie będą zajęci tym jak przeżyć podczas wojny, oni niepostrzeżenie ewakuują się do powstałych “arek”.
  A pozostali? No cóż, pewno nie pierwszy raz i nie ostatni na Ziemi będzie kolejne, wielkie wymieranie.

  Wojna światowa będzie najlepszą zasłoną dymną.

  I jeszcze jedno : dlaczego mamy dwóch Papieży?
  Czy jeden zostanie z większością a drugi ma dołączyć do elit by była ciągłość?
  …”

  http://konflikty.wordpress.com/2013/09/04/senacka-komisja-spraw-zagranicznych-tak-dla-interwencji/

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.