Setki tysięcy dzieci zmarło w wyniku szczepień, raporty są wstrząsające

Cyt. ”
Całe rzesze małych dzieci są poddawane szczepieniom w ciągu jednego roku. Jednak ani lekarze, ani tym bardziej rodzice nie wiedzą, jakie dokładnie substancje chemiczne są podawane dzieciom. I ten stan rzeczy jakoś nikomu nie przeszkadza.. Do momentu ukończenia szóstego roku życia, mały pacjent otrzymuje około 30 szczepionek.

W USA ujawniono niedawno wyniki badań naukowych, z których wynika, że w samych tylko Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 20 lat zginęło 145 tysięcy dzieci w wyniku działań niepożądanych szczepionek.

Badania opublikowano w czasopiśmie naukowym Human & Experimental Toxicology, wnioski wyciągnięto na podstawie bazy danych VAERS. VAERS jest federalną służbą powiadamiania o działaniach niepożądanych szczepionek. Prawdopodobne jest to, że zgonów mogło być więcej, jednak fakty są takie, że rzadko są one wiązane ze szczepieniami.

„Nowoczesna medycyna” dla ludzi zdrowych, bo szczepieniom poddaje się ludzi zdrowych, jest pełna zagadek i tajemnic. Jeśli masowe szczepienia byłyby takim cudownym środkiem, nie trzeba by ich promować w prasie i telewizji. Korporacje farmaceutyczne największe interesy robią jednak na kontraktach z państwami, która finansują z nie swoich przecież pieniędzy zinstytucjonalizowany system szczepień.

Bezrefleksyjni rodzice sami wożą swoje dzieci na te zabiegi i zakładają, że tym samym przyczyniają się do zdrowia swoich pociech podczas gdy jest wręcz przeciwnie. Wystarczy poprosić lekarza o ulotkę towarzyszącą szczepionkom. Na 100% w każdej znajdzie się jakąś toksynę lub substancję niebezpieczną, na przykład formaldehyd oraz ostrzeżenie przed możliwymi powikłaniami neurologicznymi. Według danych VAERS negatywne reakcje obserwuje się zwłaszcza u dzieci, którym podano szczepionki kombinowane zawierające mieszaninę rzekomo na kilka chorób.

Nasi politycy potwierdzili ostatnio ustawowo obowiązek szczepień, a przepisy przewidują nawet szczepienia z wykorzystaniem przemocy ze strony państwa. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli jakieś koncerny farmaceutyczne będą chciały zarobić trochę pieniędzy na kolejnej wydumanej pandemii to każdy, kto będzie się opierał zarządzonemu szczepieniu zostanie doprowadzony siłą i zaszczepiony.

Być może niektóre szczepienia są rzeczywiście korzystne, tylko jak ustalić które? Co jakiś czas dowiadujemy się przecież o kolejnych wycofanych preparatach. Czy można zatem ryzykować zdrowiem dziecka licząc, że nic złego się nie stanie?”

http://zmianynaziemi.pl/

Przeczytaj także:

Szczepionka HPV 2011, 2012 – kompendium wiedzy. Jedyne takie opracowanie w polskim internecie, zawierające prawie wszystkie najważniejsze informacje. To trzeba wiedzieć.
Szczepionka HPV nie chroni przed rakiem, ba, powoduje zgony i odczyny poszczepienne!

—-

Szczepionki przeciwko grypie powodują.. cięższe przechodzenie grypy! Długi tekst o zgonach, powikłaniach poszczepiennych i szkodliwości szczepionek. W tym analizy prof Doroty Majewskiej.

—-

Jeden z najwybitniejszych naukowców w historii przemysłu szczepionkowego firmy Merck, wziął udział w nagranym wywiadzie, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki aplikowane Amerykanom były zanieczyszczone wirusami białaczki i raka.

—-

Szczepionka przeciwko kokluszowi, polio, odrze, różyczce, grypie – bogate opracowanie na temat ich szkodliwości. Nie ma konieczności zabezpieczania dzieci przed ta nieszkodliwą chorobą, ponieważ reakcje uboczne na szczepionkę są nie do zaakceptowania w świetle korzyści uzyskiwanej przez dziecko… W Connecticut grupa lekarzy prowadzona przez dwóch znakomitych epidemiologów odniosła sukces skreślając różyczkę z listy prawnie wymaganych szczepień.

—-

“Ale najgorsze, że parenteralna aplikacja szczepionek jest obejściem naturalnych dróg trawienia – omija śrubę przemiany materii.” Wiele informacji na temat szkodliwości masowych szczepień.

—-

Zwolennicy/ sponsorzy aborcji, sterylizacji kobiet i ograniczenia liczby ludzi na naszej planecie wydali miliardy dolarów na szczepionki (pneumokoki). Akcja darmowych szczepień obejmie 41 krajów. Czy coś Wam tu nie gra? Zanieczyszczenia biologiczne i chemiczne w szczepionkach. Zbiór informacji.

—-

Demaskuje nieskuteczność szczepionek na grypę, pełne działania niepożądane szczepionki na A/H1N1, które przypadkiem wyciekły do opinii publicznej. Kolejne bogate podsumowanie bieżącej wiedzy.

—-

Nie szczepimy się, nie szczepimy dzieci – racjonalne powody.

5 myśli w temacie “Setki tysięcy dzieci zmarło w wyniku szczepień, raporty są wstrząsające

 1. Puknijcie się w łeb…A takie choroby jak ospa prawdziwa, choroba heinego-medina, gruźlica, krztusiec….Naprawdę chcecie aby dzieci na to chorowały? Znam przypadek kobiety jeżdżącej na wózku inwalidzkim bo szczepionka była „beee”….Skutki uboczne?….No to posuńmy się dalej – po co szczepionki? Mają skutki uboczne….Po co kogoś ratować na ulicy? Przecież można mu żebra połamać wykonując sztuczne oddychanie i masaż serca..Po co….itd, itd….

  1. @Puknijcie się w łeb…

   Nie jestem pewna kto ma sie pukac, ale proponuje poczytac wiecej materiałów o szkodliwości szczepien i ich rzekomej ochronie przed chociażby „ospa prawdziwa, choroba heinego-medina, gruźlica, krztusiec”.
   Dr Jaśkowski -i nie tylko -opublikował wiele materiałów w tym temacie i tam znajdziesz stosowna odpowiedz.

  2. No, cóż – temat szczepień to temat rzeka .
   Niestety temat rzeka raczej Z POWODU ich negatywnych skutków czy ogromnej korupcji
   Polecam dostępną tutaj i w necie literaturę – jest co poczytać a i nad czym pomyśleć ….zastanowić się .

  3. pisałaś to pół roku temu, ale odpowiem..Kefir sam napisał, że być może któreś są dobre, ale które? wiesz czemu nie wiadomo, które??? bo nikomu nie zależy na zarejestrowaniu tego co się dzieje z dziećmi po szczepieniu. a to już budzi podejrzenia. nikt nie uprzedza o możliwych powikłaniach, nikt nie pokazuje ulotki, nikt nie sprawdza czy dziecko czasem nie jest w grupie ryzyka, nikt nie pyta o reakcje po wcześniejszych szczepieniach, rodzice są ścigani za nieszczepienie, nie daje się możliwości wyboru podobno wolnemu człowiekowi. a jak już jest powikłanie, to się męcz człowieku sam, bo lekarz sam nie wpisze w kartę, że źle zakwalifikował dziecko do szczepienia, bo przecież w kolano se nie będzie strzelał, a jak tego nie zrobi, to już rodzic nie ma do kogo się zwrócić, bo jeśli lekarz NOPa nie rozpozna, to ani GIS ani inne ustrojstwa nie są władne oceniać rozpoznania klinicznego… a wiesz ilu rehabilitantów i neurologów ma obecnie dużo pracy???? dzieci z nieprawidłowym napięciem mięśniowym i asymetrią ułożeniową to już norma, nie mówiąc o pladze ADHD i innych cudów z pogranicza autyzmu. kiedyś tego nie było, nie nie diagnozowano, tylko nie było, bo gdyby nie zdiagnozowano pewnej grupy autystyków 40 lat temu, to zrobiono by to z nimi teraz- diagnozowano by 40letnich autystów. a jakoś się tego nie robi. a tą straszną świnkę i wiatrówkę to miałam i coś wiem o tym ilu moich kolegów i koleżanek miało powikłania!!! ZERO, a jak szczepione maluchy stracą odporność po szczepieniu za jakieś kilka lat i nabawią się tych chorób w wieku nastu czy dziestu lat, to dopiero będzie lipa….

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.