18 września 2013: noc strachu w Bratysławie, dziwne dźwięki nieznanego pochodzenia

Dziwne dźwięki w Bratysławie:

Te tajemnicze i często straszne dźwięki są notowane na całej Ziemi, także w Polsce, od 2010 roku.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, wpiszcie w google „dziwne dźwięki” „straszne dźwięki” itp.

Jeden z wielu linków z opisem tego zjawiska:

http://radtrap.wordpress.com/

Dźwięki te są łączone z zanikającym ziemskim polem magnetycznym, zjawiskami sejsmicznymi, zmianami wewnątrz Ziemi, itp. Jednak do dziś nie znana jest ich przyczyna.

Trzy powyższe filmy znalazłem na:

http://zenobiuszjuz.wordpress.com/

6 myśli w temacie “18 września 2013: noc strachu w Bratysławie, dziwne dźwięki nieznanego pochodzenia

 1. Ta teoria może tłumaczyć zjawisko grawitacji!
  Nigdy nie mogłem zrozumieć, jak z zakrzywienia przestrzeni przez masę opisanego w Ogólnej Teorii Względności wynika siła przyciągająca obiekty do siebie i dlaczego siła grawitacji jest nieodróżnialna od siły bezwładności.
  Jest to jednak łatwe do wyjaśnienia, jeśli założymy że powierzchnia hipersfery na której żyjemy porusza się ruchem jednostajnie przyspieszonym w kierunku ekspansji tej hipersfery.
  Wyobraźmy sobie sferyczny gumowy balon w przestrzeni kosmicznej.
  Na powierzchni tego balonu połóżmy obok siebie dwie ołowiane kule, jednak tak żeby się nie stykały, następnie zacznijmy pompować balon, tak że jego powierzchnia będzie się poruszać ruchem jednostajnie przyspieszonym.
  Kule się stoczą ku sobie po zakrzywionej gumowej powierzchni balonu i się zetkną, wyłącznie dzięki działaniu siły bezwładności.

 2. Horyzont zdarzeń nie jest obiektem materialnym, tylko określa on granicę „strefy bez powrotu”. Obserwator spadający na czarną dziurę nawet by nie zauważył przekroczenia horyzontu zdarzeń i by spadał dalej na osobliwość.
  Zatem ekspandująca brana stanowiąca nasz wszechświat musi się znajdować pod horyzontem zdarzeń, a nie go otaczać. Gdy brana ta osiągnie horyzont zdarzeń, nastąpi Wielkie Rozerwanie i czarna dziura wyparuje w potężnej eksplozji światła.

 3. Bardzo intrygujące zagadnienie … Co ciekawe mimo oficjalnego zaangażowania kilku Państw i paru instytutów naukowych nadal brak jakiejkolwiek spójnej teorii na ten temat …

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.