Szczepionka HPV czyli legalna rosyjska ruletka w gabinecie lekarskim. „To czyste wyrachowanie..”

Szczepionka HPV, czyli rosyjska ruletka

Cyt. ”
Tam gdzie powstała, funkcjonuje pod nazwą GARDASIL. Efekty jej działania stały się na tyle głośne, że nakręcono o niej film dokumentalny, zatytułowany –THE GREATER GOOD. W tłumaczeniu na język polski znaczy to – WIĘKSZE DOBRO. Szczepionka ta na rynku polskim nosi nazwę SILGARD. Wielu lekarzy przedstawia ją jako najlepszy, lub co gorsze,  JEDYNY sposób na uniknięcie nowotworu szyjki macicy.

Czym jest HPV?

HPV to skrót od Human Papilloma Virus, czyli wirus brodawczaka ludzkiego. Nazwano go tak, ponieważ może on być przyczyną powstawania łagodnych zmian na skórze w postaci brodawek. Może on być również przyczyną zmian prowadzących do powstawania raka szyjki macicy.

Opinie decydentów o skuteczności szczepionek na HPV

Opinia wiceministra zdrowia z dn.17.02.2010 brzmi ;
„.Rada Konsultacyjna Agencji Oceny Technologii Medycznych, zarekomendowała niefinansowanie ze środków publicznych szczepień przeciwko brodawczakowi ludzkiemu szczepionkami SILGARD i CERVARIX..(ponieważ – dop..autora )..brak obecnie wiarygodnych danych na temat ich wpływu na zachorowalność i śmiertelność z powodu raka szyjki macicy”.

Tylko zaszczepienie oznacza przechytrzenie (raka)?

Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w Lublinie prof. Ryszard Poręba w wywiadzie twierdzi – „żeby pokonać wirusa trzeba się zaszczepić..najlepiej szczepić dziewczynki już w wieku 11-12 lat”.
Onkolog, dr. Jerzy Giermek stwierdza w swojej  wypowiedzi dla mediów,  że dzięki prostemu badaniu jakim jest cytologia, jesteśmy w stanie wykryć zmiany nowotworowe w stadium w którym wyleczalność sięga niemal 100 procent.

Złożone na ołtarzu rzekomego „większego dobra”?

Z informacji uzyskanych z Amerykańskiego Departamentu Zdrowia wynika, że z programu, który ma kompensować straty na zdrowiu wyrządzone przez szczepionki, wypłacono niemal 6 milionów dolarów dla 49 ofiar szczepionki HPV.
Z 200 wniosków o odszkodowania, pozytywnie rozpatrzono 49. Dwa przypadki (czytaj:.dwie dziewczynki zmarły) były śmiertelne.

Kolejne 92 wnioski, w tym 5 dotyczących przypadków śmiertelnych jest nadal rozpatrywane.

Z 59 kolejnych przypadków odrzuconych przez komisję, 2 dotyczyły roszczeń z powodu śmierci dziewczynek, która nastąpiła po zaszczepieniu.

Największy amerykański portal zajmujący się tematyką zdrowotną – Mercola.com przedstawia kolejne porażające dane:

Do 13 maja 2013 roku VAERS (amerykański program dla poszkodowanych przez szczepionki) odnotował 29,686 raportów dotyczących tzw. skutków ubocznych, które wystąpiły po szczepieniach HPV.

W tej liczbie odnotowano:

136 przypadków śmierci
922 przypadki kalectwa
550 przypadków, które bezpośrednio zagrażały życiu.

Jednen ze śmiertelnych przypadków został opisany w czasopiśmie Advances In Bioscience and Biotechnology. We krwi i w komórkach trzustki młodej dziewczyny, która zmarła 6 m-cy po otrzymaniu ostatniej dawki szczepionki wykryto fragment DNA wirusa HP. Takie same fragmenty DNA były również znalezione w szczepionce. Bezpośredniej przyczyny zgonu nie ustalono.

Tani i bezpieczny

Jest jeszcze jeden sposób, o którym prawdopodobnie nie wspomina żaden lekarz. W 9 na 10 przypadków organizm może oczyścić się samoistnie z wirusa HP za pomocą prawidłowo funkcjonującego, silnego układu odpornościowego.
Zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie i regularna cytologia to czynniki, które mogą okazać się  sposobem najrozsądniejszym . Będzie on zawsze polecany przez ProfilaktykaZdrowotna.pl

Podsumowanie

Każdy z nas ma prawo do zapoznania się z różnymi opiniami zanim podejmie jakąkolwiek decyzję. Opinia o produkcie, usłyszana od osoby, która chce nam go sprzedać (szczepionka jest zwykłym, komercyjnym produktem, który możemy kupić, lub nie , jeżeli jego jakość budzi nasze wątpliwości  !) nie powinna być jedyną.
Zbyt często zawiera w sobie element zwykłej ekonomii i czystego wyrachowania”

Źródło: http://profilaktykazdrowotna.pl/

Jedna myśl w temacie “Szczepionka HPV czyli legalna rosyjska ruletka w gabinecie lekarskim. „To czyste wyrachowanie..”

  1. 1 szczepionka = 1 punkt do darmowej wycieczki na Malediwy dla lekarza = 1 zmarnowane życie zaszczepionego

    Wiadomo co jest najważniejsze w kapitaliźmie – darmowa wycieczka. A przymus jest tylko sposobem na szybsze pozyskiwanie punkcików.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.