Preparat MMS: cudowny suplement czy zabójcza trucizna? Poznaj fakty

MMS: Miracle Mineral Supplement – pożyteczny suplement czy zabójcza trucizna? Poznaj prawdę!

UWAGA: to stary i króciutki artykuł z 2013 roku. Dużo więcej ciekawych i aktualnych informacji o toksyczności MMS znajdziesz w poniższym artykule z czerwca 2017 roku. Zapraszam:
—> Szokujące tajemnice medycyny. MMS: ten „niewinny” suplement może Cię nawet zabić!

Interesujesz się medycyną naturalną? Poszukujesz rozwiązania swoich problemów zdrowotnych? Na pewno część z Was słyszała o preparacie MMS – Miracle Mineral Supplement. Preparat ten jest przedstawiany jako cudowny środek na niemal wszystkie choroby, zaś na stronach zachęcających do jego zakupu pisze się, że można, a nawet powinno się go brać długotrwale.. Jest on promowany na wielu blogach i stronach. Ma niemal religijny, a na pewno fanatyczny marketing. Czy coś tu jest nie tak?!

Tymczasem jakie są fakty? Czy MMS to rzeczywiście cudowny środek na wszystko, środek, który zmieniłby oblicze medycyny naturalnej, czy może coś się przed nami ukrywa?..

MMS: Przyjrzyjmy się faktom

MMS to inaczej chloryn sodu. Aktywuje się go kwasem – najczęściej kwasem cytrynowym. W wyniku naprędce przeprowadzonej reakcji, powstaje dwutlenek chloru, który jest frakcją wykazującą właściwe działanie na organizm.

Można by powiedzieć: po co pakować w swój organizm syntetyczny chlor?! Przyjrzyjmy się sprawie bliżej.

Dwutlenek chloru jest substancją zaliczaną do grupy biocydów (gr. bios = życie + łac. -cida od caedere = zabijać).
Tutaj jest ich opis: http://pl.wikipedia.org/wiki/Biocydy

Zwróćmy uwagę na jeden cytat z powyższego linku:
„Większość biocydów niszczy także pożyteczne organizmy oraz wywołuje niekorzystne zmiany w składzie mikroorganizmów”

Tak więc biocydy, jakim jest MMS (dwutlenek chloru) oprócz zabijania szkodliwych bakterii i wirusów, zabijają także pożyteczne organizmy! Pamiętajmy, że prawie połowa masy ciała człowieka to bakterie i inne pożyteczne organizmy, będące z nami w symbiozie.. Co to za preparat, który wyjaławia nas z tych organizmów?! No właśnie..

Ten preparat (MMS) czasami może spowodować poprawę, ale na bardzo krótki czas. I jakim kosztem! Gdyż poza zniszczeniem chorobotwórczych mikrobów, niszczy też bakterie symbiotyczne, czyli te pozytywne. Wyjaławia organizm, zupełnie tak, jak najsilniejszy antybiotyk! Ale to nie wszystko.

.

MMS jest rakotwórcze?

Tutaj link z obszernym opisem dwutlenku chloru i jego zastosowaniu w.. przemyśle: http://www.lenntech.pl/systemy/clo2/dwutlenek-chloru.htm#ixzz2h31nGEsO

Cytaty z powyższej strony:
„dwutlenek chloru jest najbardziej selektywnym utleniaczem”
„Jest to bardzo silny biocyd i środek odkażający”
„Jest utleniającym biocydem oraz toksyną metaboliczną”

MMS (dwutlenek chloru) jest więc silnym utleniaczem a więc przeciwieństwem dobroczynnych przeciwutleniaczy! Utleniacze powodują szereg destrukcyjnych reakcji w naszym organizmie, między innymi powstawanie wolnych rodników. Im więcej wolnych rodników, tym człowiek jest podatniejszy na choroby, w tym nowotwory. Tak więc MMS jest środkiem wybitnie rakotwórczym!

MMS wpływa negatywnie na mózg i umysł?

Kolejny link z bogatym opisem dwutlenku chloru: http://www.euroclean.com.pl/dwutlenek-chloru-najskuteczniejszy-dezynfekant/

Cytat z powyższej strony:
„W pierwszym przypadku wykazano, iż ClO2 może reagować z niektórymi wolnymi aminokwasami – cysteina, tyrozyna, tryptofan oraz teoretycznie z niektórymi cząsteczkami RNA”

Zdobądźcie wiedzę o tym, jak niezwykle ważną rolę w mózgu pełnią aminokwasy tyrozyna i tryptofan! To z nich powstają, na drodze reakcji, neuroprzekaźniki które odpowiadają za nasz dobry nastrój, odczuwanie emocji, spokój, a także.. zdrowie psychiczne i umysłowe! Te neuroprzekaźniki które powstają z tych dwóch aminokwasów, to: noradrenalina, serotonina i dopamina.

Klasyczne objawy po spożyciu MMS to: senność, biegunka, mdłości. A przecież to standardowe objawy zatrucia – praktycznie przy każdym zatruciu występują te trzy objawy! Senność – bo zaburzona jest praca organizmu. Mdłości, wymioty i biegunka – bo organizm chce wydalić jak najszybciej truciznę.

Przeczytaj też obszerny artykuł o MMS na portalu „Pracownia 4”:

MMS: Cudowny roztwór czy koń trojański? Tak naprawdę, potencjalne długotrwałe i niebezpieczne skutki uboczne regularnego stosowania MMS powinny przyprawić każdego o dreszcze:
http://pracownia4.wordpress.com/2010/09/18/mms-cudowny-roztwor-czy-kon-trojanski-decyduje-twoje-cialo-i-dna/

Podsumowując: MMS jest toksyczną trucizną, przecież to związek chloru! Ten, kto to sprzedaje, powinien ponosić odpowiedzialność karną za to, co robi! 

Autor: Jarek Kefir

.

jarek kefir

Czy wiesz, że możesz wspomóc finansowo moje inicjatywy uświadamiające? Jest to forma wdzięczności za moją pracę i treści, które były dla Ciebie pozytywne i coś dobrego Ci dały. 🙂 Wsparcie umożliwia też zachowanie niezależności mojej strony.

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

136 myśli w temacie “Preparat MMS: cudowny suplement czy zabójcza trucizna? Poznaj fakty

  1. MMS to najlepszy lek do zwalczenia chorób a rząd go wycofał bo kto by kupował leki za tysiące nie raz złotych , tak tak a raka za ile wyleczycie jak nie przechodzi a najwięcej przykładów że działa ten lek wywodzi się z Afryki gdzie po podaniu MMS wyłączono 100% chorych i to kilka razy, aż rząd sam to sprawdzil i u nich było tak samo , wszyscy wyleczeni i to za małe pieniądze i tak sie wystraszyli że przemysł farmakologiczny straci na tym że taki lek istnieje ze go zakazali banda wtryskiwaczy a wy wchodzicie do lekarza nadal i czytanie takich bredni a dlaczego organizm wydala tak jak tu jest napisane , ja wam powiem dlaczego wydala bo ktoś zapomniał a mi się wydaje że nie chciał albo po prostu jest tempakiem aby napisać o dawkowaniu bo nawet lek od lekarza jak będzie przedawkowany to organizm będzie chciał wydalić czy zwalczyć i takie są fakty

   1. Nie mam jeszcze zdania, bo ciągle czytam sprzeczne informacje. Wiem jednak, ze jesli bylby w stanie leczyc w cudowny sposob, to juz dawno (jak w przypadku wszystkich leczniczych skladnikow) przerozne firmy farmaceutyczne tworzyliby swoje leki z tym skladnikiem chcąc dorobić sie kasy.
    Trzeba tez wspomniec, ze poza wyleczonymi w Afryce byl tez przypadek smiertelny po zażyciu tegoż srodka.

    1. byl tez przypadek smiertelny po zażyciu tegoż srodka.”

     Jeden?
     Poczytaj jak ludzie umierają po paracetamolu:
     ”Ale lepiej, by niedouczeni absolwenci uczelni medycznych używali przysłowiowej wody święconej, aniżeli narażali ludzi na utratę zdrowia. W USA ponad 16 000 chorych umiera z powodu brania antybiotyków. Z powodu przedawkowania narkotyków – tylko 2 000. Z powodu brania sprzedawanych na recepty środków przeciwbólowych umiera kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jakim cudem do 1990 roku paracetamol był zabroniony dla dzieci, a obecnie można go kupować w kiosku bez recepty – właśnie dla dzieci.
     Żadnych prac naukowych wyjaśniających ten stan rzeczy nie ma. Jakie naukowe prace zezwalają na podawanie dzieciom 16 szczepionek zawierających aluminium w dawce powyżej 25 mcg [łącznie ponad 200], kiedy to wiadomo od 40 lat, że aluminium uszkadza układ nerwowy i powoduje demencje. Wg dr Hamankiewicza jest to naukowe uszkadzanie?”
     https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/12/medycyna-naturalna-z-czym-to-sie-je-i-dlaczego-2-dr-jerzy-jaskowski/

    2. Witam Pani Palmer,
     Za pieniadze mozna wszystko, nawet najgorsze! Firma OXO, patentowala nie wiadomo jakimi drogami ten lek, ktory nie powinnien. Lek tzw. Immunokine jest nic innego jak MMS. To oszustwo w bialy dzien. Po jednej strony potepiaja MMS, po drugiej strony kopiuja ten sam lek, ktoremu dadza tylko inna nazwa. Jesli Pani zna sie troche na chemii, dowie sie, ze Tetrachlordecaoxide Cl4H2O11 nie jest inny jak Chlordioxid ClO2. Te dwa leki w opisie maja te same wlasciwosci. Roznica polega na tym, ze kuracja MMS kosztuje max. 25 €, natomiast kuracja Immunokine kosztuje UWAGA 60 000$. http://forum.mndassociation.org/showthread.php?1095-Buy-WF10. Nie mozna byc tak naiwny. Osoba ktora pisala ten artykul, ma zamaskowane interesy. Big Pharma kupuja taci ludzi jak autor tego artykulu za pieniadze aby pchac ludzi do samobojstwa terapia chemioterapia. Pozdrawiam. Dr. med. Olejniczak

     PS. Pisze z klawiatury bez czcionkow polskich!

    3. widać że nie kumasz na jakiej zasadzie pracuja koncerny farmaceutyczne, nie produkują leków skutecznych bo pacjent wyleczony to pacjent stracony…

 1. Do wszystkiego należy podchodzić z nieufnością, tak na wszelki wypadek. Wszelkie cudowne preparaty stosować krótko i na określoną niedyspozycję. Bowiem nie ma w życiu niczego, co by w nadmiarze nie szkodziło. Każdy lek, zioła i jedzenie. Weźmy na przykład zwykłą wodę, która jest podstawą życia, a w nadmiarze spowoduje wypłukanie cennych mikroelementów z organizmu.

 2. ale sama soda spożywcza ma bardzo dobre właściwości i warto od czasu do czasu sobie zrobić kurację sodową, choćby po to, żeby przywrócić zasadowość w organizmie, a te wszystkie cudowne tableteczki przyjmować z przymrużeniem oka, nie wierzyć we wszystko co wymyślą i opiszą jako super

 3. Jeśli w nazwie jest „cudowny”, to już powinna się zapalić lampka ostrzegawcza. Każdy człowiek jest inny i działanie preparatu może na każdego być różne.

 4. MMS jest tym co oczyszcza organizm leczy malarie cos o czym sie mówi ze nie ma na to leku. MMS brałam i zyje kot tez dostawał i ma sie dobrze a powinien juz nie żyć …skonczył 20 lat

    1. Panie Grzegorzu,
     probuje u Pepsi wprowadzic ten temat (MMS/DCS), ale ona kasuje moje wpisy. Czy i Pan jest przeciwny temu tematowi. Ja osobiscie zazywam go z bardzo obiecujacymi rezultatami: odstawilam leki na nadcisnienie, niedoczynnosc tarczycy i depresje. nie biore juz nic, oprocz 3ml 0,3% CDL wlasnej roboty na czczo i przed spaniem. moj maz robi to samo. jestesmy juz po szescdziesiatce, a czujemy sie rewelacyjnie. Jasne spojrzenie, odetkany nos i wogole duzo mlodzienczej energii. dziele teraz moje zycie na przed MMS i teraz. nie ma powrotu do „przed” Anna Szutko

  1. Koncerny farmaceutyczne nigdy nie zgodzą się na wprowadzenie do obrotu skutecznych leków. Powód? Bardzo prosty: ludzie muszą chorować, bo koncerny muszą zarabiać. Faszerują chemią chorych na raka, niszczą doszczętnie ich organizmy. I to jest dobre? Tak, jest dobre, bo za to biorą pieniądze.

 5. MMS-a zaczęłam zażywać w połowie 2009 roku z nadzieją, że pomoże mi na silny ból kręgosłupa. W tamtym czasie miałam pękniętych 5 kręgów. Ze względu na zaawansowaną osteoporozę (53 %) kości i kręgi samoistnie mi pękały, a ból był tak silny, że przez pół roku spałam na wpół-siedząco lub na krześle opierając się o stół, byleby tylko niczym nie dotknąć górnej części kręgosłupa.

  Kiedy zaczęłam brać MMS-a za każdym razem wymiotowałam, jednak mimo wymiotów czułam się coraz lepiej. Zaczęłam powoli zmniejszać leki przeciwbólowe, które brałam z powodu bólów kręgosłupa (Tramal, Poltram, Dafalgan Codeine, MST- czyli Morfina, Dolargan ). Po niedługim czasie zażywając MMS-a odstawiłam je całkowicie. Zauważyłam też, że stawy i mięśnie coraz rzadziej mnie bolały i dlatego też zaczęłam zmniejszać sterydy, które zażywałam od ósmego roku życia (przez 23 lata) ze względu na swoje choroby. Jako ośmiolatka zachorowałam na Młodzieńcze Zapalenie Stawów, później moja choroba przekształciła się w Reumatoidalne Zapalenie Stawów, jeszcze później w Gościec Stawowy, a na końcu w 1995 roku zdiagnozowano ją jako Collagenosis mixta – czyli mieszana choroba tkanki łącznej. Choroba ta atakuje stawy, mięśnie. W wyniku brania przez tyle lat sterydów i innych leków (Encorton, Medrol, Debecylina, Sulfasalazyna, Solu-Medrol Hydrokortizon, Majamil, Naproxen, Metotreksat) mój organizm miał ogromne braki wapnia, dlatego też pobierał je z kości, przez co nabawiłam się Osteoporozy. Moją drugą chorobą była choroba Syndroma Raynauda – czyli najprościej mówiąc niedokrwienie – na nią również brałam dużo leków (Vesel Due F, Adavin, Polfilin). Odkąd pamiętam leki zawsze były obecne w moim życiu, mnóstwo leków, abym mogła jakoś funkcjonować.

  MMS okazał się dla mnie wybawieniem. Z każdym dniem czułam się lepiej, zmniejszałam ilości leków, aż w końcu po roku czasu dokładnie 3 listopada 2010 roku odstawiłam je wszystkie łącznie ze sterydami (Medrol-em). Kręgi w kręgosłupie pozrastały mi się i do dziś nie pękają, bólu stawów nie czuję już w ogóle. Czuję się świetnie, jakbym urodziło się na nowo. Zmienił mi się całkowicie wygląd twarzy – nie jest już ona okrągła i nalana, jak to zwykle bywa przy zażywaniu sterydów, a jest normalna i szczupła. Cera również całkowicie mi się zmieniła, stała się gładka, nie jest już szara czy też mysia – jak to zawsze mówiłam. Wyglądam zupełnie inaczej. Wyniki badań mam bardzo dobre, kamienie w nerkach zniknęły (a miałam ich sporo w obu nerkach), teraz mogę cieszyć się życiem i pomagać innym, aby tak jak ja odzyskali wiarę, że mogą jeszcze wyzdrowieć.

  Moja kuracja MMS była ciężka czasami męcząca. Na początku często wymiotowałam pijąc go, później było już lepiej. Robiłam kroplówki z MMS-a łącznie razem 11 razy, okłady na kręgosłup i miejsca, które mnie bolały (zwłaszcza lewe ramię), bardzo często się w nim kąpałam i kąpię się do dziś, a kąpiele w MMS naprawdę uwielbiam.

  Jakiś czas temu w wyniku małego wypadku rozcięłam sobie nogę i to porządnie, w wyniku czego miałam oderwany płat skóry na kości goleniowej. Nie wiedziałam co robić, nie chciałam jechać do szpitala, a noga wyglądała okropnie. Mąż zrobił mi MMS z 15 kropli, wlał do butelki z rozpylaczem i przez 3 godziny rozpryskiwałam go na ranie. W końcu po trzech godzinach zdecydowałam się pojechać do szpitala ponieważ naderwany kawałek mojej skóry zwinął się w rulonik, a nie wiedziałam czy ją odciąć czy lekarz mi ją przyszyje z powrotem.

  W szpitalu założyli mi 10 szwów. Przez następne 14 dni do momentu zdjęcia szwów rozpylałam MMS-a 3 x dziennie po 15 kropli na zszyte miejsce. Po 14 dniach miałam jechać na zdjęcie szwów, ale nie miałam czasu. Tydzień później, wciąż stosując rozpylanie MMS-a, sama sobie je wyjęłam w domu. Do dziś nie widać, gdzie były one zakładane i trzeba bardzo się przyjrzeć, aby zobaczyć jakikolwiek ślad.

  W tamtym roku robiłam badania na gęstość kości, odbudowałam je o 10%.
  Do dziś piję MMSa -choć teraz już rzadko, kąpię się w nim, robię inhalację, metodę w worku. Nie wyobrażam sobie życia bez MMS. DZIĘKI NIEMU WYLECZYŁAM CHOROBY, Z KTÓRYMI BORYKAŁAM SIĘ PRAWIE CAŁE ŻYCIE. Gdyby tak jak piszecie MMS był niebezpieczny to już dawno powinnam leżeć w trumnie, a mam się bardzo dobrze.

   1. a dlaczego nie zaufac osobie, ktora cierpiala, i zaakceptowac to, co pisze. czego pan sie boi Artur. przeciez nikt pana nie zmusza do zazywania tego. skad u nas Polakow ta bezinteresowna zlosliwosc i fobia przed wszystkim. fuj

  1. A jak robisz inhalacje.my Cala rodzina pijemy Mmsa I mamy sie swietnie:)to sa bzdury ze szkodzi ❗️❗️❗️❗️Pozdrawiam😀

  2. Gratuluje .Czy moze mi pani cos wiecej napisac na temat stosowania i zakupu wiarygodnego MMS-a. 🙂 Dzieki.

  3. Czesc moja trsciowa ma problem z osteoporoza,mozesz mi udzielic wiecej informacj ? Pawel jezeli mozesz to prosze zadzwin 667636348

    1. a soda dewastuje jego kwasowość”

     Max na kwadrans podwyższa, po tym czasie spływa do jelit, a żołądek
     odzyskuje właściwe pH.
     Misi być wypita na pusty żołądek.
     Nie na zgagę czy inne ludowe recepty.

     Inhibitory PP dewastują żołądek i człowieka ! są już takie co blokują na miesiąc!!!
     Nie trawisz- nie żyjesz, proste.

    2. Właśnie kwaśne środowisko sprzyja rozwojowi bakterii nawet tych rakotwórczych, natomiast w środowisku zasadowym, które „produkuje” soda żadna bakteria się nie rozwinie!
     proszę więc przestań Jarek Kefir wypisywać bzdury !!

 6. 1. Gratuluję uznania Wikipedii jako pewnika podawanej wiedzy.
  2. Chloryn sodu to nie jest chlor syntetyczny, a tym bardziej nie jest nim dwutlenek chloru. Idąc takim tokiem myślenia syntetycznym chlorem można nazwać sól kuchenną.
  3. Autor cytuje Wikipedię „większość biocydów niszczy także pożyteczne organizmy …” Na podstawie czego autor wyciąga wniosek, że akurat MMS należy do tej grupy biocydów.
  4. Ozon jest utleniaczem wykorzystywanym przez medycynę, a najbardziej znanym jest tlem bez którego nie jesteśmy w stanie żyć. Nie demonizujmy.
  5. Słabnięcia, czy biegunki czy mdłości, to nie objawy zażycia MMS a reakcja Herxheimera czyli gwałtownego oczyszczania organizmu. Nie należy tą reakcją straszyć poza tym nie jest ona warunkiem sine qua non wiem bo zażywam preparat i nigdy mnie to nie spotkało choć lekarza ani antybiotyków nie widziałem od czterech lat.
  6. Chlor może być trucizną ponieważ łączy się z innymi pierwiastkami natomiast jon dwutlenku chloru (MMS) nie tworzy wiązań z innymi substancjami bo jak wspomniał autor wcześniej jest utleniaczem i utlenia

  1. 1. chyba nie wiesz kto tworzy hasła na Wikipedii, otóż te same osoby które uczą na uczelniach, ponadto są one wielokrotnie sprawdzane i w razie potrzeby poprawiane przez wiele osób, także jeśli coś jest nie prawdą, natychmiast ktoś to poprawi,
   2.sól kuchenna pochodzi z kopalni, można ją kupić w całkowicie czystej odmianie prosto z ziemi, lud z dodatkiem jodu, ciało ludzkie miało z nią styczność od wielu lat, a chloryn sodu nie występuje w naturze, jest tworzony,więc syntetyczny, a z połączenia podlenku chloru i wody powstaje wybielacz do plam, także smacznego, możesz też pić Ace prosto ze sklepu,
   3.dwutlenek chloru, chloran sodu, chlorek sodu i chloryn sodu oficjalnie zostały dodane do listy biotyn przez Federalną Agencję Środowiska w Berlinie i przez Europejską Radę Przemysłu Chemicznego w 2012 roku – http://www.cefic.org/About-us/How-Cefic-is-organised/Fine-Speciality-and-Consumer-Chemicals/Sodium-Chlorite-BPD-Registration-Group/
   4.jest przyczyną tworzenia wolnych rodników tlenowych, a te niszczą organizm, więc demonizujmy,
   6.utlenianie- łączenie się tlenu z innymi pierwiastkami, proponuję powrót do szkoły, bo przez swoją niewiedzę możesz kogoś zabić.Dziękuję, do widzenia.

  2. To dlaczego dodają go do wody w celu jej uzdatniania i konserwują tym żywność .Przestań straszyć.Ktoś na forum domaga się ujawnienia jednego przypadku śmierci po zażywaniu MMS, a może bardziej zasadne jest ostrzeżenie przed używaniem setek medykamentów przeciwbólowych sprzedawanych już nawet w sklepach bez recepty ,które przenoszą co roku na tamtą stronę mocy setki tysięcy ludzi ,których nie ostrzegłeś przed zażywaniem tego gowna na którym firmy farmaceutyczne zarabiają miliardy dolców.Dlaczego nie skupisz się na większym zagrożeniu.Zawsze kiedy oczekuję w kolejce do lekarza w krótkim czasie pakują się do gabinetu wysłannicy firm farmaceutycznych z propozycją wciśnięcia lekarzowi nowego leku ,który on póżniej wypisuje wszystkim pacjentom bez zadnego uzasadnienia tylko dlatego że ma z tego ogromne profity w postaci wycieczek do egzotycznych krajów i oczywiście pieniędzy.Zawsze ktoś po tamtej stronie broniąc swoich interesów straszy ludzi wciskając kit.Myśle że twoje stanowisko wynika z niewiedzy a nie z tytulu okradania populacji ludziej z ich pieniedzy które wydają na jak to powiedzialeś chemiczne preparaty wciskane ludziom jako antidotum na wszystkie choroby.

   1. W stacjach uzdatniania wody stosuje się podchloryn sodu. Nie wiem jak jest gdzieś indziej, ale my mamy bardzo dobrą wodę głębinową, w związku z czym nie jest stale chlorowana. Raz na jakiś czas na klatkach schodowych zawisa ogłoszenie informujące o okresowym chlorowaniu sieci wodociągowej w celu jej dezynfekcji. Czyli raczej jesteśmy ostrzegani o dodatku podchlorynu do wody.

   2. Połowa tych co piszą na temat tego są podstawieni nie dowiemy się wszystkiego jeśli nie spróbujemy sami tylko opieramy się na pisani innych

    1. to nie jest niestety ten sam preparat. ten ktorym chloruje sie wode jest rzeczywiscie toksyczny. podchloryn sodu rozklada sie w wodzie w ciagu niespelna godziny na wode i zwykla sol. anna szutko.

  3. Jon dwutlenku chloru? Ktoś tu jest nie do uczony! Bo 13 latek wie że tlenki niemetali tworzą wiązania kowalencyjne. A w tym przypadku to kowalencyjne spolaryzowane. Wiec o żadnych jonach a tym bardziej jonie dwutlenku chloru nie mam mowy. Taki brak podstawowej wiedzy świadczy o ignorancji i braku merytorycznej wypowiedzi.

   1. Bo 13 latek wie że tlenki niemetali tworzą wiązania kowalencyjne. ”

    Co ty pierd….isz?
    Sama jesteś związana kowalencyjnie.
    13-latek wie jak wejść na fejsa.
    Uczy się go niepotrzebnych pierdół, żeby za wiele nie myślał
    i był posłuszny.

  4. Prosiłem o dowody, bo jest całkiem odwrotnie!!
   Soda wypita na pusty żołądek wywołuje SPRZĘŻENIE ZWROTNE,
   powodując de facto WZROST POZIOMU KWASU W ŻOŁĄDKU.
   Prosiłem o źródła , nie podałeś.

   Soda nie jest chemią a naturalnym MINERAŁEM.
   Nie jest IPP, jak sobie wbiłeś w głowę.

   Są protokoły lecznicze z zastosowaniem sody w trakcie posiłków.

   Nie dezinformuj, są tysiące badań w tym zakresie z najlepszą książką na świecie
   w tym zakresie, najpierw może przeczytaj, koszt kiepskiego wina:
   http://vitalni24.pl/index.php?controller=attachment&id_attachment=450

 7. Dziękuję wszystkim, którzy UZUPEŁNIAJĄ I POPRAWIAJĄ artykuły swoją wiedzą i doswiadczeniem! Skarbnica wiedzy.

 8. Powiem tak mms stosuję od roku u siebie i swojej rodziny, ale nie wierzę, .żeby to pmogło na bule kręgosłupa czy inne dolegliwości związane ze zmianami zwyrodnieniowymi. MMS jest tylko bakteriobójczy i zabija bakterie wirusy i grzyby. Więc płuczęmy jamę ustną, gardło jak zaczyna boleć, wszelkie drobne zapalenia skóry miejscowe tak ogólnie do odkażania i oczywiście pijemy przy większych przeziębieniach i wtedy pomaga.

 9. Płukać można, ale nie polecam połykać, co to za naturalna medycyna, która każe połykać trujący chlor, używany do wytwarzania wybielaczy i Domestosa?

  1. Panie Arturze, prosze sie na litosc Boska troche zastanowic co pan pisze. albo pan wie, co pan pisze i straszy ludzi. Takie ma Pan niestety zadanie.

 10. Kefir, dlaczego takie bzdury wypisujesz na temat, naktótym sie jawnie nie znasz? Na calym swiecie ludzie stosuja i lecza sie z chorób.Ja sama jestem w grupie, gdzie jest nas juz ponad 20.000 stosujacych i ich rodzin i codzienie przybywa.

 11. A antybiotyki nie niszczą naturalnej ochronnej flory bakteryjnej? To jest dopiero trucizna, zapisywana legalnie przez lekarzy!!! Poczytajcie sobie na ten temat… .
  To właśnie przez antybiotyki nabawiłam się kandydozy i teraz dopiero z tego nie wyjdę. Producenci antybiotyków czują się zagrożeni? I słusznie, niech się boją bo zwolenników tego suplementu przybywa z każdym rokiem.

  Jeśli bóle kręgosłupa wywołane były przez bakterie i wirusy, to mogło pomóc-owszem. U mnie, po zaledwie 16 dniach, ustały następujące dolegliwości: wieloletnie bóle stawów(kolanowego, barkowego i żuchwowego), skurcze łydek, cofanie się pokarmu, bóle głowy, wzdęcia, nadwrażliwość zębów, poprawa w senności, spokojności i regularność wypróżnień.
  Mam notes, w którym zapisuję dzień po dniu dawki stosowane, reakcję organizmu i poprawa stanu zdrowia.
  Dodam, że kiedyś w desperacji zastosowałam suplement do irygacji podczas nawracającego zap. grzybiczego. Miesiące biegania po ginekologach, łykanie tabl, używanie czopków i tak w kółko, bez efektu. A tu…. 3 płukanki i zniknęło na kilka m-cy!

 12. dowiedziałam siewczoraj o MMs sama nie wiem czy pójdę w to wszystko ale napewno spróbuję, bo oficjalne leki antybio to równiez chemia, która pozbawia nas ochrony naturalnej bakteryjnej…Mniejstrachu wiecej ufności. To co wtej chwili zazywam sterydy i immunosupresanty to czysta zywa chemia….Nic gorszego mnie nie spotka

 13. a Ja lykam mms juz 2 rok rawie codziennie ,a jak mam wolne to 8 razy dziennie po 4 krople bralem juz na raz 50 kropli co roku robie badania krwi i lekarz sie dziwi ze w wieku 40 lat nie dolega mi nic wszystko ok ,a najlepsze jest to ze latem jedna znajoma zobaczyla u mnie mms a nikomu o tym ze pije nie mowie bo ludzie roznie reaguja ze chemia,zwariowales itp.a ona na to o mms?jej syn mial jakas bakterie co wywolywala choroby skorne i jezdzila do Wroclawia po roznych lekarzach i nikt nie mogl tego wyleczyc az w koncu jeden z lekarzy wyslal ja do jakiegos osrodka chemikow czy fizykow ,pojechala a oni zrobili jej synowi kuracje 2 tyg, z mms i do teraz nie ma sladu bakterii dobre co to naprawde prawda znam ludzi w kanadzie co tez pija i sobie chwala no ale kazdy decyduje sam Pozdrawiam

 14. Ech Kefir Kefir, a chociaż czytałeś książkę o MMS, że takie bzdury wypisujesz? Zapoznałeś się z tysiącami wyleczonych ludzi i z ich relacjami potwierdzającymi skuteczne i wcale nie krótkotrwałe ale całkowite działanie uzdrawiające? Szczerze wątpię.

  Czy wiesz może, że trwa ogólnoświatowa nagonka i trollowanie MMSu, bo to na prawdę cudowny minerał, który działa. A może i ty masz tutaj trollować na temat MMS, co? Dąży się do zakazu jego sprzedaży, by ludzie nie mogli leczyć się ze wszystkiego za drobną cenę, tylko łykali trujące tabletki, na których farmaceutyczni siewcy dezinformacji zarabiają krocie, a skoro coś zakazują, to znaczy, że trzeba się tym zainteresować zamiast wierzyć w banialuki jakie powyżej nawypisywałeś ty i inni. Lubię czytać twoje teksty, ale tym razem jestem całkowicie przeciwny temu co napisałeś o MMS, bo widać, że skorzystałeś z samych trollingowych tekstów. Odpowiedni i opłacani przez iluminatów ludzie zajmują się pisaniem spreparowanych i przekłamanych pseudonaukowych tekstów o MMS by zniechęcić ludzi do jego używania.
  Poza tym dwutlenek chloru jest produkowany przez układ immunologiczny człowieka, więc nasze ciała chyba wiedzą lepiej co produkować do zwalczania chorobotwórczych pasożytów, tak czy nie?, tylko przez to co z nam ze zdrowiem i odpornością zrobił dzisiejszy świat, układ odpornościowy wydziela za mało dwutlenku chloru, by sobie ze wszystkim poradził dlatego chorujemy. I tutaj pojawia się MMS, który jest jak turbodoładowanie dla układu i np.: grypa przechodzi po jakiś 4h.
  Objawy typu senność, biegunka, mdłości czy wymioty to reakcje organizmu na zbyt obfite wywalane toksyn, które układ immunologiczny wspomagany MMS usuwa z ciała. Jeśli objawy te pojawiają się, propagator mms biskup Jim Hummble radzi by zmniejszyć zażywanie z klasycznej dawki 3 kropli do 1 kropli, a nawet do 1/4 kropli, bo objawy te oznaczają, że dawki przyjmowane przez osobę są za duże na zwały toksyn, które ciało wywala w zbyt krótkim czasie, stąd te reakcje. Zmniejszenie dawki sprawia, że ciało wywala mniej toksyn na raz więc i objawów nie ma, bo ciało radzi sobie z nimi łatwiej.

  MMS wcale nie zabija bakterii potrzebnych nam do zdrowego życia i nie trzeba ich uzupełniać jak po antybiotykach. Cały chemiczny proces, jaki odbywa się w ludzkim ciele po zażyciu MMS i jego działaniu na to co ma zniszczyć, jest opisane w ksiażce, i jeśli ją przeczytasz, to będziesz musiał odwołać to co tu negatywnego o MMS napisałeś.
  MMS rakotwórczy? Ta, jasne! Jeśli rak tworzony jest przez wirusy i bakterie, jak dowiedziono, a MMS zabija te pasożyty, to jak może być rakotwórczy, skoro zwalcza to co raka tworzy???

  Kupujcie MMS na allegro szukając „chlorynu sodu”, są tam buteleczki po 100ml 28%. Ale najpierw dokładnie dowiedzcie się jak to robić dobrze, wtedy zapomnicie o chodzeniu do lekarza.

  1. A ja zakupiłam w postaci mineralu ( w proszku czy soli, takie białe cos) używam juz kilka lat tak w razie potrzeby. Różne infekcje wirusowe sa mi obce prawie, bo jeśli cos chwyci to szybko przechodzi) poza tym razem z innymi naturalnymi srodkami trzyma borelioze w ryzach, reumatyzmy również. 🙂

 15. „Pamiętajmy, że prawie połowa masy ciała człowieka to bakterie i inne pożyteczne organizmy, będące z nami w symbiozie..”

  Nie wiedziałem, że prawie w 50% jesteśmy zbudowani z mikroorganizmów. A gdzie miejsce na wodę, której jest ok 70%. A gdzie reszta? Układ szkieletowy, komórki tłuszczowe i inne. A nasz mózg też jest w 50% z mikrobów? To może one myślą za nas? U niektórych pewnie tak. I oto przyczyna głupoty. Razem wychodzi dobrze ponad 100%. To tak jak z przemysłową produkcją wędlin. Z 1 kg mięsa wyprodukują prawie 2 kg szynki. Nowa matematyka.

  Czy MMS ma właściwości lecznicze – nie wiem. Natomiast wiem na pewno, że woda utleniona (utleniacz) leczy. Podawana zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz organizmu.

  Pozdrawiam

  1. Żeby dodawać trzeba najpierw sprowadzić do wspólnego mianownika. Mikroorganizmy tez składają się z wody. Komórki tłuszczu tez zawierają wodę. Nie dodawaj tej samej cząsteczki wody po kilka razy 🙂

  2. Obecnie ocenia się, że nosimy więcej bakterii niż komórek budujących nasze ciała. Tyle tylko, że są one dużo mniejsze, niż nasze komórki i szacuje się, że każdy z nas nosi 2 do 4 kg bakterii. A co ciekawsze, mają one dużo większy wpływ na nasz mózg (i nie tylko), niż mogłoby się wydawać.

 16. @ricardo
  MMS to tez utleniacz jak H2O2!
  i przy spozyciu wody utlenionej też wytwarza się ClO2…
  Działaja oba skutecznie.- są b.zbliżone w działaniu..

 17. Panie Kefir, czemu odsyła Pan linkiem do monitora.pl ? Został Pan zaproszony do dyskusji przed kamerą i co ? Zappery Pan krytykuje także. Nie ma Pan zielonego pojęcia o mmsie. Kiedyś trucizna była w sprzedaży oficjalnie przez wiele sklepów i nikt nie poszedł siedzieć ? Ciekawe. Zwykły tchórz z Pana który żyje okropnym podejściem do dobra dla ludzi. Oj Karma da na powrót Panu w ryj. I to tak, że sobie już Pan z tym nie poradzi w tym życiu.

  1. Piotruś, ty znowu tutaj? 🙂 Dalej nie możesz przeboleć tego, że od lipca 2013 nie pracuję dla waszej organizacji? Wszyscy Ci co mieli trochę więcej oleju w głowie, odeszli od was, przypadek?

 18. Witam, MMS w tabletkach uzywalem 3 tygodnie Protocol 1000.
  Zniknely szumy w uszach oraz poprawil mi sie sluch.

 19. Co do nowotworów to bym polemizował, gdyby wziąć pod uwagę ilość toksyn, grzybów, pleśni jakie siedzą w organiżm ie a są to również rakotwórcze substancje, a możliwe że nawet bardziej niż ten mms, niemniej jednak fajnie poczytać o czymś za i przeciw aby móc wyrobić sobie swoje zdanie, i powiem że takie krytyczne bloki też są potrzebne.
  A ile leków farmaceutycznie dostępnych jest rakotwórczych, to już nie wspomnę
  Pozdr

 20. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektòrzy ludzie sa do tego stopnia sceptyczni? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do stosowania MMS. Osobiście nie znam nikogo komu MMS by zaszkodził. Nikt taki sie tutaj nie wypowiada na forum jedynie osoby Ktore nigdy go nie stosowały a tylko zniechecaja.. To nie fair. Nie straszcie ludzi ktorym mms moze pomoc. Niektorzy sugeruja ze ktos zmysla swoje historie.. Mms jest tak tani ze watpie zeby komus oplacalo sie sprzedawac go dla zarobku. Co innego firmy farmaceutyczne ktorych wiekszosc to mafie o czym kazdy wie. Moja cala rodzina, blizsza i dalsza stosuje mms, nikomu nie zaszkodzil a wrecz pomogl. Oczywiscie nalezy uzywac z rozsadkiem i wedlug receptur jak ze wszystkim przedawkowanie jest zle. Osobiscie polecam płukanie gardła, nie ma nic lepszego na bòl i angine. Pozdrawiam.

  1. Jeśli Byś mogła napisz gdzie ten mms kupujesz i jak go stosujesz ,mnie leki zżerają już,może to coś pomoże

 21. MMS to zagłada korporacji a nie ludzi. Te linki piszą ludzie którzy żyją z leków nie chce mi się tego dalej udawadniać.

  1. @Adreo
   prawda swięta!
   polać koledze!
   h2o2 działa tak samo, ale że porodówki i szpitale, to się ‚przemilcza”
   pozdrawiam,

 22. Powiem tak… Gdyby lekarz wypowiadał się pozytywnie o tym MMS to na pewno bym nie uwierzył. Zastanówmy się, z czego żyje lekarz? Oczywiście z leczenia! Bardzo im zależy na leczeniu ale już na wyleczeniu nie bardzo. Podobno w ciągu roku w takich Stanach Zjednoczonych z błędów lekarzy ginie więcej ludzi niż poległo w całej wojnie wietnamskiej. Rządza pieniądza po prostu. Komu więc ufać? Jest jeden uczciwy zawód… Fryzjer. Jak zetnie to mu zależy żeby odrosło jak najszybciej i on na pewno poleci nam dobry szampon do włosów. No ale to tylko włosy.

    1. Witam, znam bardzo dobrze H2o2, przeczytane 2 ksiazki Nieumywakina oraz filmy z Panem Iwanem na youtube.
     Jak bierze grypa szybka dawka 2 tabletek MMS tylko pomaga.

      1. Znam dobrze dzialanie H2o2 stosowalem wczesniej z bardzo dobrymi rezultatem.
       Nie pisz wiecej !

      2. ==H2o2 stosowalem wczesniej z bardzo dobrymi rezultatem.==
       Ale:
       ==szybka dawka 2 tabletek MMS tylko pomaga ==

       Nie tylko.
       Sam sobie przeczysz? 😉

       To i to jest utleniaczem, jeszcze nadmanganian potasu z tych
       stosowanych.
       Nie gorączkuj się, pisz z sensem.

       Poza tym nie potrzeba nawet nic łykać, wystarczą proste skuteczne inhalacje nebulizatorem:

       informacji z tego podręcznika:
       http://www.nieprzeczytane.pl/Leczenie-magnezem,product860997.html
       -”W niektórych krajach nebulizatory sprzedawane sa tylko na receptę, a to z tego względu, że inhalowana mgiełka dociera bezpośrednio do układu krwionośnego, wiec jest to przestroga, z jak poważną strategią mamy do czynienia.
       Przy pomocy nebulizatora osiągamy prawie taki sam rezultat co w przypadku INIEKCJI, gdyż substancje lecznicze przenikają bezpośrednio do układu krwionośnego.
       Zatem urządzenie, które pozwala zmienić lek w aerozolową mgiełkę, ma w sobie potencjał, by ratować ludzkie życie..

       Frank Shallenberger, MD
       http://weeksmd.com/2009/11/anti-viral-h2o2-nebulizer-kit/

       .

 23. Znajomy mieszkajacy w Szwajcarii podaje swiniom MMS od roku i bardzo go sobie chwali. Mowil, ze od tego czasu zadna swinia mu nie chorowala wiec pewnie cos w tym jest.

 24. Karmienie zwierząt wodą utlenioną
  W 1950 r. dr Reginald Holeman chorym na raka myszom dodał wody utlenionej do ich wody do picia. 60 dni później nowotwór zniknął. Myszy, które dostawały wodę utlenioną do wody pitnej, były grubsze i żyły 2 razy dłużej. W 1980 r. Winifred Wirth powtórzył eksperyment dwukrotnie i otrzymał te same wyniki. Robert Strond, hodowca ptaków z Alcatraz, leczył ptaki, używając nadboranu sodu. Nadboran sodu z wodą tworzy nadtlenek wodoru.

  Gdy dodano 30 ppm H2O2 do wody do picia na farmie kurczaków spowodowało to, że nie było ptasiej grypy, produkcja jajek wzrosła, mięso z kurcząt miało lepszy smak, indyki ważyły więcej, a mniej jadły. Indyki miały mniejszy wskaźnik śmiertelności. Mięso wieprzowe jest chudsze i ma wyższą kategorię, redukuje się lub eliminuje potrzebę stosowania antybiotyków. Wzrasta produkcja mleka i mleko ma większą zawartość tłuszczu. Zmniejsza się ilość bakterii, zmniejsza się ilość przypadków zapalenia wymion.

  W 1985 r. właściciel farmy mlecznej zaczął stosować wodę utlenioną w całym gospodarstwie. Woda w jego farmie była zanieczyszczona i był problem z zapaleniem wymion u jego krów. Po zastosowaniu wody utlenionej od pewnego czasu farmer zaobserwował wzrost zdrowia jego krów. W kwietniu 1988r. zawartość tłuszczu w mleku jego krów była 5,3% .Inny farmer ważył mleko od każdej krowy i zauważył , że produkcja wzrosła od 6 do 8 pudów [od 2,7 do3,6 kg] na każdą krowę. Inny farmer zapisywał ilość bakterii i stwierdził, że zmniejszyły się poniżej 2.000 na cm3. Kiedy woda utleniona była stosowana dla bydła wzrosła produkcja mleka i zawartość tłuszczu w mleku. Farmerzy także zauważyli zmniejszenie się ilości zapalenia wymion w ich stadach. Farmerzy świń zauważyli, że używając mniej żywności świnie szybciej tuczyły się [nawet o 30 dni mniej]. U indyków i kurczaków wzrastała waga przy zużyciu mniejszej ilości karmy. Pewien mężczyzna z Wisconsin powiedział, że wzrosła reprodukcyjność byków gdy zastosował wodę utlenioną do wody pitnej.

  Niektóre badania na zwierzętach wskazują, że kiedy woda utleniona podawana jest doustnie wchodzi w reakcję z żelazem i małą ilością witaminy C w żołądku i tworzy rodniki hydroksylowe. Praktyczną zasadą jest dodawanie 8 do 10 uncji [226,8 do 283,5g] 35% wody utlenionej do 1000 galonów [4400 litrów] wody do picia [30 ppm]. Dozowanie wody utlenionej do wody uzdatnionej lub miejskiej może być wykonane przez urządzenia pomiarowe, jednakże ręczne dodawanie jest też dobre. Jeżeli nie masz urządzeń pomiarowych, zaczynaj dozowanie od 1 łyżeczki 35% wody utlenionej w wodzie pitnej dla zwierząt. Tyle samo używaj dla wszystkich zwierząt w gospodarstwie: krów, świń, drobiu, owiec, kóz, królików i ptactwa .
  (…)

  http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/420-domowe-zastosowania-wody-utlenionej

 25. Szkoda,że jarek-kefir nie pisze nic o szkodliwości leków,którymi jesteśmy faszerowani, szkodliwości antybiotyków,które wyjalawiaja organizm doszczętnie!!

 26. Dobrze, że już można kupić pasty do zębów bez fluoru. Nie wiem natomiast jak wygląda w Polsce sprawa fluoryzowania wody w kranach.

  1. Jaki jest sens w kupowaniu past do zębów?
   Reklamy wkręcają tłuszczę do szorowania kłów pastami,
   używania fluorowanych nici, płynów ‚cudownych’ z fluorem.

   Jest soda, są oleje, irygatory, miękka szczoteczka mechanicznie
   usunie osad za pomocą samej wody, jeżeli wsadzimy wilgotną szczoteczkę do sody będzie ideał.
   Płukanie mocno soloną wodą bardzo dobre na próchnice i ubytki.

   Tu DDS Kennedy o przyczynach i prostych zabiegach na próchnicę:
   Czyli irygator, białą jodyna i soda z solą:

   Dr David Kennedy – Fluor nie zmniejsza ryzyka powstania próchnicy, ale TO tak! [PL]

  2. I nadal dzieciom wciska się fluoryzowanie zębów w szkołach, a rodzice wypisują zgody jak te posłuszne owieczki.

 27. Antybiotyki wybijają wszystko jak leci i jakoś nie czytam że są trucizną- no tak ale na MMS nie da się zarobić podobnie jak na witaminie C czy wodzie utlenionej albo na tak powszechnym produkcie jakim jest soda!!!

 28. Jestem a Australii ii interesowałam sie tym produktem tutaj
  Jest dopuszczony do obrotu , kupić mozna bez przeszkód i obaw ,że jest szkodliwy
  Podkreśla sie jego nieszkodliwość i brak skutków ubocznych
  Czyżby Min Zdrowia Australii było niedoinformowane ? no chyba , że dopuszczono ten produkt do powszechnego uzycia w celach depopulacyjnych
  Podobnie jest tutaj z lecznicza marihuaną , pewnie w tych samym celu to zrobiono
  Tymczasem polskii minister zdrowia w ramach troski o kieszenie big farmy ( pewnie i własną ) nie po to je dotuje aby aby truć społeczeństwo jakimiś tandetnymi suplementami w dodatku szybko leczącymi , ma sie truć drogo i długo aby mogło docenić to co uczony p. Zdradziwił dla niego robi

 29. chciałam jeszcze dopisac dwa zdania, tak dla przypomnienia z lekcji chemii :
  NaCL sól kuchenna
  NaCLO3 chloran sodu
  NaCLO2 chloryn sodu ( to co leczy)
  ClO2 ditlenek chloru , biocyd, silna trucizna
  i dla tych co umieją czytać ze zrozumieniem

  1. HCL + NACLO2 = CLO2 + NACL + H2O

   W żołądku i tak powstaje Clo2, i to on jest czynnikiem reakcyjnym dla patogenów.
   Przy zażywaniu H2o2 też powstaje.

   1. Ma poczucie humoru do tego, oraz podaje ewidentną nieprawdę:

    ”Osoby, których dzieci poważnie zachorowały po podaniu szczepionki – 1 przypadek na 50 000 dzieci zaszczepionych, mogą oczywiście dochodzić w pozwach odpowiednich roszczeń o zapłatę w zależności od sytuacji, przeciwko lekarzowi, który wykonywał badanie kwalifikujące do podania szczepionki, organom państwa – gdy szczepienie było obowiązkowe lub producentowi szczepionki – gdy szczepienie było zalecane.

    Należy pamiętać, że szczepionka jest lekiem, zgodnie z ustawą „Prawo farmaceutyczne” art. 2 ust. 30-31, to znaczy przed wprowadzeniem jej na rynek są sprawdzane bezpieczeństwo i skuteczność szczepień.

    Szczepionki przechodzą badania kliniczne, podobnie jak leki.
    Obecnie najbardziej słusznym i prawidłowym rozwiązaniem jest prowadzenie masowych szczepień ochronnych.”

    1. Kilkadziesiąt lat temu ludzie się szczepili znacznie mniej niż dziś i mniej chorowali, dzieci były dużo zdrowsze niż dziś. Sektą epidemików to są szczepionkowcy, bo dzieci po przyjęciu wielu szczepionek w krótkim czasie chorują i zarażają inne. Szczepionki niszczą układ odpornościowy dzieci, do tego trują je związkami rtęci i aluminium. To jest nowoczesne ludobójstwo i ci którzy to robią powinni iść siedzieć!

    2. To jest nowoczesne ludobójstwo i ci którzy to robią powinni iść siedzieć!”

     Długo tak nie będzie, kupili dokładnie wszystkich.

    3. W szpitalu pod groźbą grzywny ojciec lub matką jest zmuszana do podpisania ODPOWIEDZIALNOŚCI za powikłania poszczepienne. To jest terroryzm wobec rodziców nie dając im wyboru. To nie jest wolność. To jest niewolnictwo i należy to jak najszybciej skończyć lub winę za powikłania niech ponoszą ludzie którzy to robią świadomie a nie obarczać biednych rodziców którzy się z tym nie zgadzają odpowiedzialnością karną -istny terroryzm.

    4. W szpitalu pod groźbą grzywny ojciec lub matką jest zmuszana do podpisania ODPOWIEDZIALNOŚCI za powikłania poszczepienne.”

     Zorientowany człowiek nie da się stłamisić tej skorumpoweanej sitwie szkodników.

    5. to jest zimny naukawiec, dla ktorego najwazniejsze jest to, ze 2×2=4. On sie chyba trzesie ze szczescia jak moze pod mikroskopem odkryc jakiegos zlosliwego raka u chorego dziecka. Bardzo odrazajacy typ. Szkolna medycyna, zero empatii. fuj

   2. Niech się przyzna ile bierze ”w kieszeń ” od koncernu farmaceutycznego ?Kto jest w stanie wyegzekwować odszkodowanie od koncernów;? Niech nie opowiada głupot. Jak udowodnić że to jest powikłanie poszczepienne?
    W ogóle w jakim celu uszczęśliwiać ludzi na siłę za ich własne pieniądze. Ma ochotę, to niech żre rtęć! Widoczne plamy na czole i na mózgu

 30. Propaganda i tyle. Najpierw radzę przeczytać książkę dr Anje Oswald „MMS mineralne panaceum” a potem się wypowiadać. „MMS (Miracle Mineral Supplement, chloryn sodu) to mineralna substancja, która posiada właściwości przeciwbakteryjne i zdolność zwalczania wielu chorób. W dużym stopniu wpływa na regenerację systemu immunologicznego. Środek ten jest ukierunkowany głównie na wzmocnienie organizmu tak, aby samodzielnie zdołał pokonać choroby. W Afryce uratował on około 75 000 osób chorych na malarię, której objawy ustąpiły w ciągu doby.
  Wiele dolegliwości w naszym organizmie powodują pasożyty i mikroby. MMS jest zabójcą patogenów, co zostało ogłoszone przez Amerykańskie Towarzystwo Chemików Analitycznych. Wykazuje uzdrawiające właściwości również w przypadku nowotworów, AIDS, wszystkich typów żółtaczki, cukrzycy, miażdżycy czy paradontozy. Stosując go zewnętrznie jest skuteczny przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach skórnych, takich jak ropnie, opryszczka, kurzajki czy egzema.
  Autorka, lekarz medycyny, zainteresowała się działaniem MMS i wydobyła na światło dzienne wiele zaskakujących wyników badań, potwierdzających jego lecznicze właściwości. Podaje szczegółowe dawkowanie wraz z listą chorób, na które skuteczność MMS została potwierdzona. Dzięki tej książce poznasz proste terapie, które mobilizują organizm do zwalczania infekcji. Liczne relacje osób, które go stosowały są świadectwem jego pozytywnego wpływu na zdrowie. Teraz i Ty będziesz mógł skorzystać z praktycznej wiedzy i odkryć wielorakie możliwości tego środka. Wstęp do książki napisał wynalazca i propagator MMS, dr Jim V. Humble.

 31. Ten cały paszkwil to brednie do potęgi nie wierzcie w żadne słowo. MMS jest suplementem którego właściwości lecznicze został udowodniona wieloma badaniami i wyłączył tysiące ludzi z poważnych chorób. Na wszystko są badania i testy. Oraz świadkowie którzy stosują ten suplement.

 32. Wlasnie czekam na przesylke i jestem ptzekonana ze pomoze mnie i mojemu synowi ktory cierpi na Tocznia i juz sie poddal chce go ratowac za wszelka cene bo to moj syn

  1. Toczeń, niekoniecznie MMS, lupus może mieć podłoże pasożytnicze,
   a więc jeszcze boraks, wrotycz, piołun, i najważniejsze-poziom wit D ?
   Jaki jest obecnie?

   1. Jest jeszcze kurkuma, może być zatrucie bromem (jod), rtęcią.
    Zrobiłbym najpierw dokłądny biorezonans na fiolkach, może być borelioza (!)
    analizę włosa APW.

   1. a ty Grzegorzuadamie jestes niesamowity!!!! Dlaczego nie masz swojego bloga. a moze masz? masz niesamowita wiedzy i ty wlasnie masz te brakujaca np,Pepsi empatie. A.szutko

 33. Hej Łukasz i jak samopoczucie, pomogło? Chciała bym zacząć stosować MMS ale wystraszyły mnie te negatywne artykuły.

 34. Ble ble ble widziałem artykuł że olej kokosowy jest niebezpieczny bo w usa naukowcy przebadali. Naprawdę są badania na ten temat.

 35. SAm stosowałem MMS wielokrotnie na sobie trzy krotnie większa dawkę niż jest zalecana . Testowałem na sobie zarażając się celowo malaria i to działa nie miałem jakichś większych skutków ubocznych prucz biegunki uważam ze na poważne choroby i pasożyty jest najmniej szkodliwy . Dodam ze robię wielo tygodniowe Głodówki stosując do tego lewatywy dodatkowo MMS w bardzo małej dawcę i jakoś tez nie zabija , tylko uzdrawia organizm . Tylko to już pod kontrola proponuje robić i zaczynać delikatnie bez rzucania się na głęboka wodę . Fakt ze Głodówka bez lewatywy i powyżej 40 dni jest niebezpieczna bardzo

  1. Tomaszu witaj ,czy można się jakoś skontaktować np. fb mail jakkolwiek….proszę 🙂 ,chodzi o podpowiedzi podzielnie się doświadczeniami
   Natalia

 36. Jeżeli to jest prawda, to mamy aferę na skalę euro-pejską!!

  AFERA ALARM DZIESIĄTKI MILIONÓW POLAKÓW TRUTE KAŻDEGO DNIA
  [video src="http://patrz.pl/static/uploaded/video/163/1639/163904/f028cda69945f732f9727bd099052b08_720.mp4" /]

  Afera solna to przy tym pikuś, a Polacy nei palą oponami a LEGALNYM WĘGLEM !

 37. Jako lekarz z ponad 30-to letnim doświadczeniem mogę stwierdzić, że nie ma leku, który nie mógłby być trucizną lub w odpowiedniej dawce zabić człowieka. Artykuł mimo prób obiektywizmu zawiera bardzo dużo błędów i nic nie wyjaśnia, a przy okazji wprowadza w błąd czytelników.

 38. Największe trucizny proponują ludziom lekarze medycyny.
  To są bandyci którzy czyhają na nas w swoich gabinetach jak myśliwi na zwierzynę.
  Trują ludzi czym się da, a zabraniają tego czym można się wyleczyć.

 39. Ciekawi fakt, że kilka osób zapowiedziało tu podzielenie się swymi spostrzeżeniami tuż po wzięciu chlorynu sodu, i cisza. Wszyscy oni zapomnieli, co tu obiecali? A może ich posty zostały ocenzurowane lub usunięte?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.