Cezary Krysztopa: odpieprzcie się od moich organów!

Profesor Jan Talar: śmierć mózgowa jest fikcją, narządy do przeszczepów pobierane są od żywych ludzi!

Link do Centralnego Rejestru Sprzeciwów:
http://www.poltransplant.org.pl/crs1.html
Większość Polaków jak i czytających ten tekst i tak nie zgłosi się do CSR, bo mają gdzieś przyszłość i to, co dzieje się dalej niż kilometr od ich domu.
Ale Ty nie musisz tak postępować! Wydrukuj dokument, wypełnij go i wyślij pocztą do CSR już dziś!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Cezary Krysztowa o „aferze” transplantacyjnej i postawie prof. Jana Talara

Cyt. ”
Czym jest śmierć? Nie wierzcie nikomu kto mówi, że jest tego pewien. Śmierć jest tajemnicą. Z tą tajemnicą naukowcy, którzy mają problem ze znoszeniem tajemnic, próbują sobie radzić tworząc arbitralne definicje, a to śmierci klinicznej a to śmierci pnia mózgu. Z każdego z tych rodzajów śmierci zdarza się ludziom wychodzić. Zdaje się, że do 1968 roku przyjmowano, że śmierć następuje w wyniku ustania oddychania i bicia serca. Tymczasem znane są przypadki kiedy takie „zwłoki” zaczynały znowu oddychać. W 1968 roku przyjęto definicję śmierci pnia mózgu, przyjęto ją na potrzeby transplantologii właśnie. Tak! To nie transplantologia bazuje na zastanej definicji tylko definicja została zmieniona na potrzeby transplantologii. Jestem laikiem i nie będę się mądrzył w kwestiach medycznych, ale sama ta podejrzana kolejność sprawia, ze jeżą mi się włosy na głowie. W pracach nad nową definicją korzystano z tzw. Raportu Harwardzkiego, którego jedna z konkluzji brzmi: „…naszym zadaniem jest zdefiniowanie nieodwracalnej śpiączki jako śmierci  człowieka…”, dzięki czemu wiemy co było priorytetem twórców nowej definicji.

O tym, że cała transplantologia opiera się na tym grzechu pierworodnym wiadomo od dawna, jednak nie tylko panuje wokół tej sprawy lekarska zmowa milczenia, każdego kto ośmieli się mieć w tej kwestii wątpliwości stygmatyzuje się jako wstecznika i szkodnika, który odmawia prawa do życia tym, którzy narządów potrzebują. Nie mogę mówić za innych, ale ostatnią rzeczą jaką bym postulował to odbieranie komuś prawa do życia. Nie można jednak pozbawiać życia kogoś po to, żeby dać je komu innemu. Nie wydaje mi się również,  żeby wszyscy transplantolodzy byli wysłannikami szatana. Sądzę raczej, że są, podobnie jak ich pacjenci, ofiarami kolejnego eksperymentu na zbiorowym sumieniu ludzkości.

Tym bardziej więc chwała profesorowi Janowi Talarowi, który na sympozjum naukowym w Poznaniu wygarnął prawdę w całej jej potworności: „…Śmierć pnia mózgu nie istnieje (…) Nie udało się w XXI wieku pobrać narządów od osoby zmarłej, a więc co robimy? Pobieramy narządy od osoby żyjącej!…” mówił profesor znany ze swoich sukcesów w wybudzaniu pacjentów nawet ze stanów bardzo głębokiej śpiączki. Jego teza pośród przytomnych i zadowolonych z siebie lekarzy oczywiście wywołała wstrząs. I dobrze. Lobotomię też kiedyś uważano za doskonałą metodę a dziś jest jasne, że to czyste barbarzyństwo. Czas na „śmierć pnia mózgu”

A póki co darujcie sobie namawianie mnie na „podarowanie narządów” innym i trzymajcie swoje uzbrojone w skalpele łapy z daleka!

Autor: Cezary Krysztopa – Rysownik, architekt, z jakichś powodów zwykle generuje wokół siebie zamieszanie 🙂

Źródło: http://blogpublika.com/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Transplantolodzy pobierają narządy od żywych osób! Afera z prof. Janem Talarem – poznaj więcej faktów:

Przy rozcinaniu ciała „zmarłego” i w czasie pobierania narządów odnotowuje się skok ciśnienia, przyspieszony puls oraz reakcje bólowe. Z tego powodu 1/3 brytyjskich lekarzy podaje „zwłokom” środki przeciwbólowe.
W latach 90 prof. Keith Andrews udowodnił, że „wegetatywni” pacjenci są świadomi, wiedzą jak się nazywają, ile mają dzieci, jaką muzykę lubią, a jakiej nie, a mimo to są lekarze, którzy twierdzą, że ci ludzie nie żyją lub że są „warzywami”. Takich ludzi są tysiące, tysiące narządów się „marnują”, więc rodzi się pokusa, żeby uznać „trwałą utratę ŚWIADOMOŚCI” jako nowe kryterium orzeczenia śmierci”

Ujawniam prawdę o transplantacjach: materiał mrożący krew w żyłach! [+18] Zgłoś się do Centralnego Rejestru Sprzeciwów, inaczej pobiorą Twoje narządy na żywca:

https://kefir2010.wordpress.com/2013/10/09/ujawniam-prawde-o-transplantacjach-material-mrozacy-krew-w-zylach-18-zglos-sie-do-centralnego-rejestru-sprzeciwow-inaczej-pobiora-twoje-narzady-na-zywca/

“Lekarz, zamiast czytać foldery reklamowe firm farmaceutycznych i słuchać sprawozdań szpitalnych ekonomistów, powinien dokształcać się na własną rękę, dzięki czemu dowiedziałby się, że np. hipotermia pozwala uratować 60% pacjentów z orzeczeniem śmierci pnia mózgu, a tromboliza zapobiega obrzękowi mózgu spowodowanemu zatorami w tętniczkach. Zamiast tego, bez wiedzy i zgody rodziny, na 2 do 10 minut wyłącza się respirator, żeby sprawdzić, czy pacjent podejmie samodzielne oddychanie. Jeśli nie podejmie, następuje nieodwracalne uszkodzenie mózgu”

Transplantacyjny horror: to może spotkać Ciebie! Prof. Talar: śmierć mózgowa to fikcja, lekarze pobierają narządy od żywych ludzi [+18] Przeczytaj, o ile dasz radę:

https://kefir2010.wordpress.com/2013/10/09/transplantacyjny-horror-to-moze-spotkac-ciebie-prof-talar-smierc-mozgowa-to-fikcja-lekarze-pobieraja-narzady-od-zywych-ludzi-18-przeczytaj-o-ile-dasz-rade/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Skandalizujące nagranie “O dawcach organów” – to może spotkać Ciebie!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.