Media i manipulacja

Szczepienia dzieci: tajne dokumenty rządowe wskazują, że są one szkodliwe i bezużyteczne

Cyt. „Serwis NaturalNews prowadzi konsekwentne śledzenie sprawy tzw. „szczepień ochronnych dzieci”. Najczęściej kwestionuje to, że są one komukolwiek potrzebne. Obecnie publikuje informacje o tym, iż rządy zlecające masowe szczepienia ochronne nie tylko zdają sobie sprawę, że jest to bezskuteczne i nieuzasadnione, ale również wiedzą, iż szczepionki są szkodliwe dla organizmu i mogą stanowić zagrożenie dla życia.

Większość państwowych kalendarzy szczepień obowiązkowych zleca, by podać około 30 dawek tych podejrzanych szczepionek. Rządy państw nakazują podawanie tych quasi-lekarstw ludziom zdrowym od dnia narodzin, co często prowadzi do uszkodzenia systemu immunologicznego dzieci. Później, w ciągu całego życia, wstrzykuje się maluchom dziesiątki innych szczepionek. Ponad to, są podejmowane próby wymuszania na obywatelach szczepień na grypę, pomimo tego, iż na ulotkach informacyjnych jest napisane, iż taka szczepionka powoduje powikłania grypopodobne. I nie tylko..

Żeby dopełnić obraz goryczy, trzeba wspomnieć, iż rządy i ich instytucje często nie prowadzą rzetelnych badań na temat działań niepożądanych szczepionek. Do tego dochodzi propaganda medialna zachwalająca szczepionki, usiłująca wmówić ludziom, iż są one zbawieniem dla ludzkości. Takie zdanie ma też większość ludzi, którzy z ufnością idą na takie szczepienie, dla siebie lub swojego dziecka. Jednak prędzej czy później przychodzi otrzeźwienie, ale najczęściej jest już za późno, bo powstała duża niepełnosprawność, np powikłania immunologiczne czy neurologiczne.

Co jakiś czas pojawiają się raporty naukowe opisujące realne skutki tak zwanej wyszczepialności. Na przykład ten sporządzony przez dr Luciję Tomljenovic. Ujawnia ona brytyjskie rządowe dokumenty z ponad 30 lat działalności szczepień. Obraz, jaki pojawia się po lekturze jej pracy jest przerażający. Potwierdza to, że rząd naciskając na szczepienia wie jednocześnie o ryzyku związanym z ich wykorzystaniem, a także zdaje sobie sprawę, że nie stanowią one rzeczywistej ochrony przed chorobami, którym mają rzekomo zapobiegać.

Przedstawiona przez nią prawda na temat szczepień zdaje się wskazywać na tym, że głównymi beneficjentami ich powszechności nie są bynajmniej ich użytkownicy, ale wielkie koncerny farmaceutyczne, które uczyniły z tych rządowych przymusowych programów lukratywne źródło zarobków.

Władze są wciąż mocno zaangażowane w propagowanie szczepień, ale według Tomljenowicz nie w interesie tak zwanego zdrowia publicznego, lecz produkujących je koncernów farmaceutycznych. Specjalistka twierdzi, że informacje na temat zagrożeń i nieskuteczności szczepionek są celowo ukrywane przed rodzicami w celu utrzymania tak zwanego wysokiego poziomu wyszczepialności. To, że w wyniku tych działań wiele milionów dzieci straciło zdrowie lub życie jest według tych propagandystów jedynie nieistotnym skutkiem ubocznym, niewartym wspominania.

Źródło:

http://via-midgard.info/

Źródło polskie:

http://zmianynaziemi.pl/

2 odpowiedzi »

    • Tragedia w każdym procencie! Ale powiedzcie co z tego wynika? Dalej bierność, a raczej bezradność rodziców!!!!!!!!!!! Bo piguła zmusi mówiąc co ma powiedzieć. A widziałam ilu rodziców nieszczepiących się odezwało jak poszło w eter info , że sanepid nie może karać finansowo. Pytali jak mogą odzyskać pieniądze?!!!! Czyli, że nakładają kary finansowe i wszystko mają gdzieś, życie, zdrowie cudzych dzieci! Z całego serca współczuję rodzicom, zwłaszcza mamie Klementynki. Życzę jej powrotu do zdrowia, żeby stał się cud!!!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.