Bareizmy

Podziemna.TV: o referendum w Warszawie!

Prawdziwe wyniki referendum w Warszawie!

A teraz inne ciekawe FAKTY odnośnie sfałszowanego (?) referendum w Warszawie:

 1. Na stronie PKW a’propos referendum w sprawie odwołania HGW są takie informacje:
  Liczba osób, które wzięły udział w wyborach – 649.049
  Liczba kart ważnych wymagana, aby referendum było ważne – 389.430

 2. Cyt. „Pracuję w jednym z urzędów dzielnicy w Warszawie. Jestem referentką w dziale obsługi mieszkańców. Piszę i proszę o interwencję, bo czuję, że to referendum może być sfałszowane.
  W środę przed końcem pracy usłyszałam od mojej przełożonej, że środa była ostatnim dniem, kiedy warszawiacy mogli dopisywać się do listy uprawnionych do głosowania. Podobno dopisało się więcej osób niż przewidywano. Instrukcja „z góry”, która przyszła do urzędu, a którą nam pracownikom przekazała kierowniczka – nie iść w niedzielę na referendum, nie głosować, zostać w domu i O ZGROZO! zachęcać do tego rodzinę i znajomych!”

 3. O godzinie 09:25 rano (niedziela) padły serwery PKW

7 odpowiedzi »

 1. PKP – piękne … pięknie, faktycznie – cyfry kłamać nie mogą!
  Dzięki za tę stronkę, bardzo fajnie przedstawia 'podziemny' redaktor prawdę.

 2. Niestety, kryterium odwołania HGW była po pierwsze ilość osób idących do głosowania, w drugiej zaś kolejności ilość głosów przeciw HGW, a nie odwrotnie, czyli najpierw ilość głosów przeciwko, później frekwencja.
  Z wyborami do sejmu zresztą jest tak samo – najpierw frekwencja, potem wyniki. Dlatego PO przy frekwencji 40% zyskuje np. również 40%, czyli fizycznie partia rządząca jest wybierana głosami 16% uprawnionych. 84% ludzi nie wybiera partii rządzącej, a jest ona przy władzy. W tym wypadku kuriozalnie brzmią słowa, że „demokracja to rządy większości”. Jest to dyktatura mniejszości i to zdecydowanej. Czy jeszcze trzeba argumentów przeciw demokracji?

  • nie nie trzeba bo jak napisałeś tak jest. Ale mam pytanie co w czasie wyborów do sejmu robi pozostałe 60% ludzi? zwiedza galerie handlowe? Nie znajdzie 10 minut żeby wrzucić karę do urny? Nawet jeśli na karcie do głosowania nie ma kandydata który spełnia jego oczekiwania niech pójdzie i odda głos nieważny aby na liście przy jego nazwisku nie było pustugo miejsca. Niech pokażą że są obywatelami i wyraż swoją aprobatę do tego sysyemu skoro 60% uprawnionych nie bierze udziału w wyborach tzn. też że system jest do dupy. Może czas zmienić ordynację na JOW aby obywatele mogli głosować na kandydatów niezależnych, niepartyjnych i ze swoich środowisk, którzy później odpowiedzą przed swoimi wyborcami. Jeśli nie spełnią oczekiwań wyborców w jednej kadencji na drugą nie bedą mieć szans bo lokalne spoleczeństwo go nie poprze. A przy ordynacji proporcjonalnej zawsze wychodzi gość który ma ukłądy i jest pierwsz na liście wyborczej

   • Wiesz, z różnych powodów jestem przeciwko demokracji w jakiejkolwiek formie. Ludzie także widzą fałsz w demokracji, mówi się, że głosują nogami. To też jest wyrażenie sprzeciwu. Ale masz też dużo racji, JOWy są na pewno lepsze, zamiast głosowania na listy partyjne, ludzie mogą wybierać tych, których znają – tak jak piszesz.

 3. Demokracja, to jest wtedy, kiedy wysokość podatków jest ustalana w referendum powszechnym. Wszystko inne to jasełka dla ludu.

  • A skąd ludzie mają wiedzieć, jaka wysokość podatków będzie najlepsza? Nie każdy jest ekonomistą, a nawet jeśli jest, to ludzie nie znają przecież faktycznego stanu finansów państwa.
   Zauważ, że teraz właściwie też jest taka możliwość – wybierając SLD mamy gwarancję gwałtownego podwyższenia podatków (szczególnie dla najbogatszych), PO będzie je podwyższać wolniej i wszystkim, PiS pewnie też podwyższy, bo socjal kosztuje, są też partie, które chcą ich obniżenia.

 4. Dlaczego tak mało mówimy a powinniśmy krzyczeć, że fałszowanie wyborów uzurpatorzy mają przećwiczone?! Przecież został UDOWODNIONY ZAMACH STANU W POLSCE !

  Referendum w Warszawie było o odwołanie uzurpatorki wyłonionej w wyniku sfałszowanych wyborów.
  Tego referendum nie powinno być, bo powinno dojść do całkowitego odsunięcia władz wszelkich szczebli w Polsce przejętych przez okupanta podstępnie niszczącego Naród Polski i jego Ojczyznę.
  Sam fakt zebrania podpisów pod wnioskami o referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz Waltz jest wygraną mieszkańców Warszawy!
  Przebieg głosowania był nadzorowany i sterowany przez fałszerzy i uzurpatorów.
  Tak więc nie można uznać ogłoszonych wyników za uczciwe i zgodne ze stanem faktycznym!
  Z racji nawoływania Komorowskiego i Tuska do bojkotu referendum oraz z racji straszenia urzędników przez HGW i akceptacji tego stanu rzeczy przez Państwową Komisję Wyborczą to fundamentalne podstawy aby uznać za ważną wolę mieszkańców Warszawy odsunięcia od władzy uzurpatorki HGW, która wspólnie z uzurpatorami sprowadza swoich ziomków do Polski a dyskryminuje i ruguje przedstawicieli Narodu Polskiego.

  UZURPATORZY ,FAŁSZERZE WYBORCZY SĄ JUŻ PRZEGRANI !
  BIADA UZURPATOROM, FAŁSZERZOM, OSZUSTOM I DEGRENGOLADZIE WŁADZ, w tym Tuska, Komorowskiego co namawiali do bojkotu wyborów!

  więcej o fałszerstwach wyborczych :http://umtsno.blogspot.de/
  o udowodnionym zamach stanu w Polsce na stronie Tadeusza Cichockiego: http://www.tcichocki.pl,

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.