Banki i tajna władza

Banki centralne (FED, NBP) służą do pilnowania interesów bankierskich rodów!

Banki centralne: po co istnieją?

„We are open for business”..

Od wczoraj wiadomo jaka jest prawdziwa rola banków centralnych. Zapomnijcie o tym co jest napisane w podręcznikach do ekonomii, albo czego Was uczyli w szkole. Bank Centralny nie jest od tego żeby dbać o stabilność cen, lub stabilność kursu walutowego. Nawet nie jest od tego, żeby wspierać politykę rządu albo ograniczać bezrobocie. Od wczoraj już oficjalnie wiadomo, że prawdziwym celem funkcjonowania banków centralnych jest co innego. Poniżej cytat z wystąpienia jednego z dawnych kierowników GS-u, a obecnie szefa Banku Anglii:

banki FED NBP

Tłumacząc na nasze, celem działania banków centralnych jest zapewnienie, żeby aktywa pod kontrolą banksterów dalej rosły, w sposób bezpieczny i stabilny, żeby banksterzy mogli coraz więcej zarabiać kosztem zwykłych ludzi. Gdy aktywa banków sięgały 300-400 procent PKB, kraje wpadały w poważne kłopoty. A ma być 900 procent PKB. I to nie licząc pozycji pozabilansowych banków i tzw. sektora bankowego w cieniu (shadow banking). Trzeba zacząć pisać podręczniki od nowa. Mamy też oficjalnie nowe motto Banku Anglii: we are open for business.Znamy to przecież: Siara, i wszystko jasne.

Źródło artykułu: Rybinski.eu

3 odpowiedzi »

  1. „Bankowość została poczęta w niegodziwości i urodzona w grzechu. Bankierzy rządzą Ziemią. Odbierzcie im ją, lecz zostawcie władzę kreowania pieniądza, a w mgnieniu oka stworzą ich wystarczająco dużo, by kupić ją ponownie….. Zabierzcie im tą ogromną władzę, a wszystkie ogromne fortuny jak moja znikną. A powinny zniknąć, aby ten świat mógł być lepszy i żyło się w nim szczęśliwiej. Jednak jeśli dalej chcecie być niewolnikami banków płacąc koszty własnego niewolnictwa, to pozwólcie im nadal tworzyć pieniądze i kontrolować kredyty”.

    Sir Josiah Stamp, Dyrektor Banku Anglii ( ówcześnie znany drugi jako najbogatszy człowiek w Wielkiej Brytanii 1928-1941)

    • „Myślę, że nadejdą czasy gdy ludzie będą się domagać by to się zmieniło. Wierzę, że nadejdą czasy w tym kraju gdy obarczą winą ciebie i mnie i każdego związanego z Kongresem za bezczynność i pozwalanie na to by tak idiotyczny system trwał”.

      Kongresman Wright Patman

  2. Całe to towarzystwo można by udupić , gdybyśmy przeszli na rozliczanie się : towar za towar , albo usługa . Wtedy pozbawiamy hochsztaplerów możliwości okradania Nas.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.