Bareizmy

Skorumpowany lekarz chciał zmusić zdrowego nastolatka do chemioterapii! „Chodziło o miliony dolarów zysku”

Chemioterapia nowotworów i fakty o leczeniu raka

Cyt. „W linku poniżej opisana jest wstrząsająca historia zdrowego nastolatka, którego medyczny estabiliszment chciał uprowadzić wbrew zdaniu jego rodziców i przymusić do uczestniczeniu w badaniach nad chemioterapią mającą leczyć sarkomę. Opiekunom nastolatka kłamliwie wmówiono posługując się jednym sfałszowanym badaniem, iż cierpi na nowotwór i umrze w ciągu dwóch tygodni jeśli nie podda się chemioterapii.

Wszelkie niezależne testy dawały wynik, iż nastolatek jest zdrów i w pełni sił. Skorumpowana akademicka medycyna zrobiła coś strasznego. Przekupiono urzędników stanowych, policję i sąd, aby pod rygorem prawnym zmusić tego zdrowego przecież chłopca do chemioterapii. Miała ona trwać rok czasu i prawdopodobnie wywołałaby trwałe uszkodzenie zdrowia chłopca.

Rodzina nie zgodziła się na to. Ojciec nastolatka, by ratować go przed szponami korporacji, ukrył go, za co został skazany i zamknięty w zakładzie karnym. Jednak prawnicy wynajęci przez rodzinę dotarli do korzeni tej korupcyjnej sprawy. Wyszło, iż lekarz który kierował akcją, prowadził badania nad nowym farmaceutykiem dla korporacji, i jego zysk, liczony w milionach dolarów, przepadłby, gdyby szybko nie włączył do badań nastolatka.

Uprowadzenie zdrowego nastolatka do tych badań miało służyć dwóm celom: wygenerowaniu milionów dolarów zysku za badania dla tego lekarza, jak i sfałszowaniu rezultatów badań i pokazaniu, iż ten eksperymentalny lek jest bezpieczny i skuteczny – ponieważ pokonał nowotwór, którego w istocie nie było..

Prawdopodobne jest to, iż dużo testów klinicznych tak właśnie się zafałszowuje, testując lek na zdrowych osobach. W innych przypadkach zaniecha się prowadzenia testów klinicznych, a wyniki po prostu się wymyśla tak, aby były one pozytywne dla badanego lekarstwa.

Później opierając się o fałszywe lub całkowicie wymyślone wyniki zatwierdza się taką substancję do leczenia chorych. Później, w przyszłości, okazuje się, iż taki lek powoduje zgony i że często jest całkowicie nieskuteczny w leczeniu chorób, jednak przynosi on ogromne zyski dla firm farmaceutycznych.

Więcej, po angielsku:

http://vaccineliberationarmy.com/

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. Przecież ze mną była analogiczna sytuacja a pan profesor do tej pory jest bezkarny. Nawet jest biegłym z listy Sądu Okręgowego, w którym toczyły się sprawy przeciwko niemu a firma farmaceutyczna została „rozgrzeszona” przez sędzinę Sądu Okręgowego w Poznaniu. Urządziła sąd nade mną a nie nad firmą. Taka sama historia w poznańskiej Prokuraturze. Pan profesor jest pod skuteczną opieką pomimo faktu, że z czterech innych klinik w Polsce miałam dokumenty, że na ten śmiertelny nowotwór nie chorowałam. Nie przeszkodziło to jednak podawaniu mi chemioterapii i poddaniu mnie ciężkiemu zabiegowi operacyjnemu. Ten przestępca nadal leczy i poluje na nowe ofiary pod ochroną poznańskiego wymiaru sprawiedliwości. Nawet lokalnym mediom udało się skutecznie zamknąć usta. Jedynie „NIE” z tytułu niezależności finansowej i politycznej „ośmieliło się” opublikować moją historię a przedrukowała ANGORA w nr-rze 21 z 2012 roku. Uciekajcie od Poznania jak najdalej bo nie tylko są przestępcami ći co niszczą ludzi ale jeszcze większymi ci co przestępców chronią..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.