Bareizmy

Skorumpowany lekarz chciał zmusić zdrowego nastolatka do chemioterapii! „Chodziło o miliony dolarów zysku”

Chemioterapia nowotworów i fakty o leczeniu raka

Cyt. „W linku poniżej opisana jest wstrząsająca historia zdrowego nastolatka, którego medyczny estabiliszment chciał uprowadzić wbrew zdaniu jego rodziców i przymusić do uczestniczeniu w badaniach nad chemioterapią mającą leczyć sarkomę. Opiekunom nastolatka kłamliwie wmówiono posługując się jednym sfałszowanym badaniem, iż cierpi na nowotwór i umrze w ciągu dwóch tygodni jeśli nie podda się chemioterapii.

Wszelkie niezależne testy dawały wynik, iż nastolatek jest zdrów i w pełni sił. Skorumpowana akademicka medycyna zrobiła coś strasznego. Przekupiono urzędników stanowych, policję i sąd, aby pod rygorem prawnym zmusić tego zdrowego przecież chłopca do chemioterapii. Miała ona trwać rok czasu i prawdopodobnie wywołałaby trwałe uszkodzenie zdrowia chłopca.

Rodzina nie zgodziła się na to. Ojciec nastolatka, by ratować go przed szponami korporacji, ukrył go, za co został skazany i zamknięty w zakładzie karnym. Jednak prawnicy wynajęci przez rodzinę dotarli do korzeni tej korupcyjnej sprawy. Wyszło, iż lekarz który kierował akcją, prowadził badania nad nowym farmaceutykiem dla korporacji, i jego zysk, liczony w milionach dolarów, przepadłby, gdyby szybko nie włączył do badań nastolatka.

Uprowadzenie zdrowego nastolatka do tych badań miało służyć dwóm celom: wygenerowaniu milionów dolarów zysku za badania dla tego lekarza, jak i sfałszowaniu rezultatów badań i pokazaniu, iż ten eksperymentalny lek jest bezpieczny i skuteczny – ponieważ pokonał nowotwór, którego w istocie nie było..

Prawdopodobne jest to, iż dużo testów klinicznych tak właśnie się zafałszowuje, testując lek na zdrowych osobach. W innych przypadkach zaniecha się prowadzenia testów klinicznych, a wyniki po prostu się wymyśla tak, aby były one pozytywne dla badanego lekarstwa.

Później opierając się o fałszywe lub całkowicie wymyślone wyniki zatwierdza się taką substancję do leczenia chorych. Później, w przyszłości, okazuje się, iż taki lek powoduje zgony i że często jest całkowicie nieskuteczny w leczeniu chorób, jednak przynosi on ogromne zyski dla firm farmaceutycznych.

Więcej, po angielsku:

http://vaccineliberationarmy.com/

2 odpowiedzi »

  1. Przecież ze mną była analogiczna sytuacja a pan profesor do tej pory jest bezkarny. Nawet jest biegłym z listy Sądu Okręgowego, w którym toczyły się sprawy przeciwko niemu a firma farmaceutyczna została „rozgrzeszona” przez sędzinę Sądu Okręgowego w Poznaniu. Urządziła sąd nade mną a nie nad firmą. Taka sama historia w poznańskiej Prokuraturze. Pan profesor jest pod skuteczną opieką pomimo faktu, że z czterech innych klinik w Polsce miałam dokumenty, że na ten śmiertelny nowotwór nie chorowałam. Nie przeszkodziło to jednak podawaniu mi chemioterapii i poddaniu mnie ciężkiemu zabiegowi operacyjnemu. Ten przestępca nadal leczy i poluje na nowe ofiary pod ochroną poznańskiego wymiaru sprawiedliwości. Nawet lokalnym mediom udało się skutecznie zamknąć usta. Jedynie „NIE” z tytułu niezależności finansowej i politycznej „ośmieliło się” opublikować moją historię a przedrukowała ANGORA w nr-rze 21 z 2012 roku. Uciekajcie od Poznania jak najdalej bo nie tylko są przestępcami ći co niszczą ludzi ale jeszcze większymi ci co przestępców chronią..

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.