Szokujący wywiad z masonem wysokiego stopnia o objawieniach w Medjugorie!

wielki architekt bog

Szokująca prawda o objawieniach w Medjugorie! Podaj dalej!

Ten wywiad z masonem wysokiego stopnia o Medjugorie, a właściwie monolog, został przetłumaczony niedawno, dzięki pomocy czytelników. Nawet nie pytajcie, skąd go mam..

Poniżej treść wywiadu:

Cytat: „Drogi młodzieńcze, nie obawiaj się aż tak ostatecznego upadku Rzymu.
To już było wiadome, gdyż to musi się wypełnić, by nastało Nowe, i kto wie – być może lepsze?

Mamy pewien plan, który skrupulatnie i z pełną dyscypliny powagą realizujemy. Obecnie centralnym punktem naszych planów zajmują objawienia w małym Bośniackim miasteczku, Medjugorie.

Wpadliśmy bowiem na pomysł, by wykorzystać zabobonną, maryjną duchowość ociemniałych katolików jako ostateczną i cudowną broń zwycięstwa, w walce przeciwko nim samym..

Rezultaty tego eksperymentu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem Medjugorie okazało się globalnym wunderwaffe wycelowanym swoją potężną, rażącą lufą w samo serce Watykanu.

Oszczędzę Ci wywodów na temat elektronicznej kontroli umysłów i jak dokonaliśmy niemal realnego urzeczywistnienia wizji i znaków w Medjugorie.

Jednak musisz wiedzieć, iż nasza organizacja ma przewagę nad resztą świata: bowiem my jesteśmy nad wyraz cierpliwi, działamy skrupulatnie, dyskretnie a nasi bracia odznaczają się niezwykła pokorą ducha i dyscypliną czynu. Zauważyłeś, młody człowieku, jak bardzo tego brakuje ludziom na całym świecie?

Nam tych cnót ciała, umysłu i ducha nie brak, i dlatego skrupulatnie, dzień po dniu, realizujemy nasze tajne dyrektywy, na każdym kontynencie, na każdej szerokości geograficznej, w każdej większej organizacji, w każdym kraju.

Wierni nam bracia są nawet w tych organizacjach, które mają nas zwalczać, które mają być nędzną namiastką opozycji dla ociemniałych społeczeństw. I na tym polega nasza siła, i na tym polega nasza moc! To my tworzymy ruch „stop illuminati, anty NWO”. My, w naszej niewysłowionej potędze, pozwoliliśmy na to.

Musisz wiedzieć, że tak naprawdę nie ma jednego tajnego planu, którym się kierujemy, bowiem sami ten plan ujawniliśmy przed laty! Ty znasz ten plan, ja go znam.. Wiedza na wszystkie zagadnienia świata jest dostępna wszędzie, kto chce, ten znajdzie..

Dla nie zorientowanych, przedstawię w skrócie tajniki naszego planu..

Najpierw ośmieszymy i upokorzymy kościół rzymski, wejdziemy w jego struktury od środka i napełnimy je nieprawością, zgnilizną i utratą wszelkiego obyczaju.. Będziemy szerzyć materializm, herezję i odstępstwo, a wśród mas ludzkich – także hedonizm i ateizm. A gdy to się wreszcie dopełni, ostatecznie zniszczymy kościół rzymski, rozdepczemy go jak karalucha, tak, jak depcze się obślizgłe robactwo na podłodze..

Dużą rolę w tym pięknym i wzniosłym procesie kreacji, będą odgrywały właśnie takie objawienia, jak Medjugorie. W czasach wielkiego przejścia będą one liczne niczym piasek na pustyni, a żeby dopełnić dzieła goryczy, zwiążemy katolików z tymi objawieniami poprzez emocje – puste i płytkie w swojej istocie.

Bowiem od wieków prorocy i mędrcy najsilniej oddziaływali na prostaczków poprzez strach, i przedstawienie jednoczesnej wizji kary lub nagrody, w zależności od uczynków. A my, znając najskrytsze tajniki budowy ludzkiego psyche, wykorzystamy to bezlitośnie.

Już słychać wycie wielkiej nierządnicy z Rzymu, i wkrótce nasz Pamiętliwy Rycerz, spadkobierca Dawnego Tajemnego Zakonu, potraktuje ją ogniem i żelazem, ścinając jej głowy srebrzystym mieczem, pogrążając miasto odwiecznego nierządu pod ognistym grzybem..

To będzie sądny dzień dla niegodziwców z Watykanu, jak i dla całej planety. Miasto odwiecznego nierządu i odwiecznego odstępstwa od Boskiej Nauki zostanie ukarane przez sprawiedliwego, ale okrutnego sędziego.

Póki co, nasza organizacja skupia się na Medjugorie. Te fałszywe i nikczemne w swej wymowie pseudo-objawienia, były przez dekady popierane i wzmagane przez nasze siły, by ostatecznie spowodować wielki rozłam w cywilizacji rzymskiej.

Gdy nasz plan odnośnie Medjugorie się dopełni – wydamy watykańczyków na pastwę pogardy, na pożarcie przez niezmierzony tłum miliarda oszukanych chrześcijan. Schizma powoli się dzieje, obserwujcie uważnie Medjugorie, bowiem teraz tam skupiają się wysiłki spadkobierców Tajemnego Zakonu”

Koniec wywiadu / monologu. No i co o tym sądzicie?!

48 myśli w temacie “Szokujący wywiad z masonem wysokiego stopnia o objawieniach w Medjugorie!

 1. A to ciekawe bo ja jako osoba wierząca odnosze się do tych objawień maryjnych bardzo sceptycznie. Moi rodzice to wogóle mają bzika na tym punkcie i przynoszą jakieś figurki rzekomo poodbne do małego Jezusa i Maryji.,no przecież to jest po prostu czysta głupota.Jeżeli ktoś jest prawdziwym katolikiem to powinien wiedzieć,że my nie potrzebujemy żadnego kawałka materiału aby wyznać swoje poparcie i oddanie się Najwyższemu. Dla Chrześcijanina jedynym pośrednikiem między Bogiem a ludzźmi jest Jezus Chrystus i nikt więcej. Medjugorie faktycznie może być trikiem Iluminatów i zakonów pochodnych.
  Pytanie do ciebie Jarku, skąd to wytrzasnołeś bo pytane jest jak najbardziej na miejscu.

   1. Jeszce wiele przed Tobą jesteś opętany przez złe demony i glosisz propagandę byłam w Medjugorie i nie liczyłam na żadne znaki fizyczne a jednak doświadczyłam łaski Cudu który przyszedł sam. Życzę Ci tegoż samego A podkreślę że nie byłam dotychczas gorliwa katoliczka. Żal mi tylko tych którzy wierzą w inf. podwazajace istnienie Boga. Poza tym za kogo się uważasz czyżbyś byl naukowcem któremu udało się obalić tysiące cudów i znaków widzianych. Musisz sięgnąć po literaturę np. Cuda ojca Pio itp. Nie uda Ci się obalić Boga pamiętaj o tym!

    1. Wszystkie twoje cuda można wytłumaczyć wysoko rozwiniętą technologią. Teraz ślepym wstawiaja implanty czyż to nie jest cud? Za kilkanaście lat wejdą do produkcji urządzenia pozwalające mówić w niemal każdym języku, nie kojarzy ci się to z pewnym wydarzeniem Biblijnym jak rzekomo duch święty zszedł na apostołów, do czego oni byli wtedy zdolni katoliku? Od setek lat nas hodują cywilizację wysoko rozwiniete religia jest kłamstwem do kontroli.

  1. Bardzo glupi material,nie do opublikowania.Mialabym wyrzuty sumienia.Medjugorie,to miejsce swiete Maryji.Poznaje sie jego swietosc po owocach.Maryja zaprasza do siebie wybrane osoby .One po przyjezdzie do swojego srodowiska swiadcza swoim zyciem o swietosci Medjugorie.Bylam w wiosce Maryi i tesknie za klimatem tego miejsca.Moje zycie duchowe umocnilo sie tak ,ze najwazniejsza w ciagu dnia i najpierwsza jest msza swieta i przyjecie Ciala i Krwi Naszego Pana Jezusa.Nie rozstaje sie z rozancem.Poprzez Nowenne Pompejanska wyprosilam poczecie zycia dla corki. Poszcze w srody i piatki.Kiedys cudem byl post w piatek.Nie wierzcie w te brednie opisane przez Jarka.Pojedzcie do Medjugorie a sami przekonacie sie.

   1. ,,Bardzo glupi material,nie do opublikowania.Mialabym wyrzuty sumienia.Medjugorie,to miejsce swiete Maryji.Poznaje sie jego swietosc po owocach.Maryja zaprasza do siebie wybrane osoby”

    Proszę wskazać mi chociaż jedno zdanie w Biblii, w którym wspomina się o kulcie Maryi, matki Jezusa. Przeczytam, uwierzę. Mam wolną wolę i to chętnie uczynię …
    Czy podważy pani, pani Zofio takie oto fakty historyczne?

    431 r. – Sobór Efeski wprowadza dogmat o ,, Bożym macierzyństwie Maryi”[ w tym czasie w Efezie czczono boginię Artemidę, której posążki i inne dewocjonalia sprzedawane tysiącom ludzi czczącym tę boginię przynosiły spore zyski] Do V wieku kult Maryi nie istniał.
    649 r. – Sobór Laterański wprowadza dogmat ,,O Maryi zawsze dziewicy”.
    787 r. – Sobór Nicejski II zmienia drugie przykazanie i pod groźbą wyklęcia nakazuje obowiązkowy kult figur, obrazów i relikwii
    1215 r. – IV Sobór Laterański [już w samym kościele katolickim]
    – ogłoszenie dogmatu o ,,Transsubstancji” – zamiany chleba i wina w krewi ciało Jezusa
    – wprowadzenie obowiązku regularnej spowiedzi
    1439 – 1442 r. – Sobór Florencki wprowadzenie dogmatu czyśćca owocuje gromadzeniem olbrzymiego majątku – wykupywanie zbawienia dusz żyjących i zmarłych [obecnie są to tak zwane zaduszki, wypominki]
    1854 r. – papież Pius IX ogłasza dogmat ,, O niepokalanym poczęciu Maryi”
    1950 r. – papież Pius XII ogłasza dogmat ,, O wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny”

    Nie jest moim zamiarem uszczuplać komukolwiek wiary i wierności. Ja tylko pytam.

    1. „A w szóstym miesiącu Bóg posłał anioła Gabriela do miasta galilejskiego, zwanego Nazaret, do panny poślubionej mężowi, któremu było na imię Józef, z domu Dawidowego, a pannie było na imię Maria. I wszedłszy do niej, rzekł: Bądź pozdrowiona, łaską obdarzona, Pan z tobą, błogosławionaś ty między niewiastami.” (Łk 1; 26-28)”

     „A gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Marii, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, i Elżbieta napełniona została Duchem Świętym, (42) i zawołała donośnym głosem i rzekła: Błogosławionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twego.” (Łk 1;41-42)

     „bo wejrzał na uniżoność służebnicy swojej. Oto bowiem odtąd błogosławioną zwać mnie będą wszystkie pokolenia.” (Łk 1;48)

    2. „A w szóstym miesiącu Bóg posłał anioła Gabriela do miasta galilejskiego, zwanego Nazaret, do panny poślubionej mężowi, któremu było na imię Józef, z domu Dawidowego, a pannie było na imię Maria. I wszedłszy do niej, rzekł: Bądź pozdrowiona, łaską obdarzona, Pan z tobą, błogosławionaś ty między niewiastami.” (Łk 1; 26-28)”
     „A gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Marii, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, i Elżbieta napełniona została Duchem Świętym, (42) i zawołała donośnym głosem i rzekła: Błogosławionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twego.” (Łk 1;41-42)
     „bo wejrzał na uniżoność służebnicy swojej. Oto bowiem odtąd błogosławioną zwać mnie będą wszystkie pokolenia.” (Łk 1;48)

    3. Haha dobrze cisniesz . Ja tez staram sie wielu osobom przedstawiac na te tematy na prawde bardzo logiczne fakty . . . Nikomu nie mowie ze nie ma wierzyc . Jesli daje to komus szczescie . Ale rece mi opadaja i wole nie zaczynac tematu . Bo tezymajac sie zbyt dlugo swoich przekonan … widze jak staje sie w oczach tych ludzi nagle gorsza , tak jakby dtugiego sortu , czy cos 😐 Szczerze jest to bardzo przykre

  2. Dla mnie ten artykuł brzmi jak nauka głoszona przez Świadków Jechowy o Katolikach.Bardzo mnie ciekawi źródło tych nowości. A co do schizmy to myślę że to daleka droga.Kościół, Watykan jest cierpliwy i poczeka nad ostateczną decyzją.

   „Gdy nasz plan odnośnie Medjugorie się dopełni – wydamy watykańczyków na pastwę pogardy, na pożarcie przez niezmierzony tłum miliarda oszukanych chrześcijan.”

   Ciekawe zdanie i ocena sytuacji 🙂 .Najpierw ten miliard musiał by fanatycznie wierzyć w objawienia żeby być tak strasznie oszukanych.
   Ten artykuł to jakaś lipa.

  3. ,,Jeżeli ktoś jest prawdziwym katolikiem to powinien wiedzieć,że my nie potrzebujemy żadnego kawałka materiału aby wyznać swoje poparcie i oddanie się Najwyższemu ”

   Z wielkim szacunkiem dla autora tego zdania, ale zatem czemu mają służyć kawałki gipsu, drewna, metalu, płótna i oleje na obrazach, które tworząc figurki, podobizny! Najwyższego, obrazy świętych okrzykniętych dogmatami czysto ludzkimi? Dlaczego chrześcijańskie przybytki kultu wypełnione są figurami z gipsu, drewna, metalu? Przecież Biblia stanowczo tego zabrania. Co więc jest podstawą religii katolickiej?
   Od soboru w Efezie – XVI w. zaczęto sprzedawać figurki Maryi. Proszę przyjrzeć się faktycznej historii katolicyzmu, który swój charakter zapoczątkował dopiero w 1054r.
   Myślę, że wierność instytucji KK powinna nie być ślepą, a wręcz popartą wydarzeniami historycznymi, co do których nie ma wątpliwości.

 2. bzdura , albo niewiele z rzeczywistością to ma. Proponuję poszukać fraz na yt medjugorie ufo . To raczej z innych światów. Jest kilka filmów.

  1. A ja nie wykluczam udziału UFO w katastrofie smoleńskiej 🙂
   UFO, UFO, UFO, dla fundacji wolna ludzkość wszędzie UFO! 😀
   -UFO nas stworzyło xD
   -UFO to wiedza xD
   -UFO to świadomość xD
   -UFO to duchowość xD
   -UFO rzondzi Ziemią xD
   -UFO to przyszłość xD
   -UFO nadleci xD
   -UFO powróci xD

   Podsumowując: jesteście aroganccy, bezczelni, bez krztyny samokrytyki, o bardzo niskim poziomie uduchowienia, bo umiejętność podróżowania po astralu (gdzie 99,9% energii jest złych) to gówno a nie duchowość. Channelingi to gówno, HF to gówno.

   Wymagacie pilnie zmiany diety (gluten, cukier, mięso, używki itp) i większość z was – fachowca psychiatry 🙂

   1. Zapraszasz ludzi na Swój portal po czym obrażasz ich,inwektywy których użyłeś działają wprost proporcjonalnie, pamiętaj o tym! Nazbyt dużo manipulacji w życiu każdego człowieka, od urodzenia aż po śmierć aby powyższa informacja(sensacja) zrobiła na Mnie wrażenie. Trzeba mieć prawdziwe ,diamentowe sito aby odsiewać perełki z odchodów a wierz mi że nie masz wyłączności na taki przywilej.Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu portalu bo jest ciekawy oraz więcej cierpliwości 🙂

   2. Przeglądam stare fotografie na Twoim blogu. Przyznasz, że to zabawne. A tak nawiasem. Kiedy zaczniemy oddawać kult UFO? Przecież rzondzi Ziemiom, to w końcu szycha. Może by jakąś świątynię …
    Trzeba by pogadać z Rydzykiem. Ma chłop wejścia w żondzie. Dostał 17 milionów na budowlę … Polska to kraj cudów. I jak tu nie być wiernym. Oj, chyba przesadziłam z tymi starymi fotografiami. No, ale 17 milionów … Weź coś pomyśl …
    Zajrzyj, proszę w te swoje stare wypowiedzi. Ze swoich się śmieję, ale Ty, Jarku, przebijasz mnie w swej rubaszności o głowę.
    Czasem fajnie tak powspominać, widzieć siebie, swoją naukę, rozwój – to budujące. I bez 17mln można …

    Serdecznie pozdrawiam.

 3. Kefir jestem ciekaw co ciebie stworzyło, pomimo wyraźnych dokumentacji filmowych, relacji świadków i przeprowadzonych badań zaprzeczasz .To twój poziom uduchowienia przekroczył poziom przeciętnego szympansa. Wszędzie widzisz 99 % zła , w takim razie z tobą w czołówce 😀
  Znawca astrala się znalazł 😀

   1. Nie, drogi Rybolu, tak ciutkę obok.
    Położyć się spać w dobrym humorze i rano otworzyć oczy w nie mniej zabawnym nastroju to uczucie godne zapamiętania i projekcji w nadchodzących dniach.
    Życie nie ma znaczenia. To od nas zależy jakie znaczenie mu nadamy.
    Codziennie robimy ŻYCIU setki zdjęć. Od każdego z nas zależy czy pozostawiamy je w negatywie, czy wywołujemy pozytyw zbliżony do tego czym może być Życie w istocie.

    Serdecznie pozdrawiam.

 4. …dokumentacje filmowe, relacje świadków, naukowe badania- to maja byc niezbite dowody na prawdziwe objawienia? Ci ludzie ktorzy twierdza, ze widza i slysza tam Matke Boska, interpretuja to zjawisko, tak jak chca, czyli bez cienia sceptycyzmu? W rzeczywistosci sa to Hologramy, techniki podobne do Blue Beam Project. Techniki o ktorych wiekszosc ludzi nic nie wie, bo po co ma wiedziec i psuc sobie wygodne iluzje.

 5. Komedia wynika z komętaży 🙂 Ostetnio (niedziela) mama do mnie, idź coś popracuj bo do kościała nie chodzisz, od religji odeszłeś, ja w myślach fakt, to kiedy ja będę miał święta. Po niedługim czasie pomysł, wiem dzień powszedni będzie dla mnie św. 🙂 i tak zostało pasuje mi. Kefiże faktycznie podałeś ciekawy txt, a czy wiesz jak wywląda mechanizm w tej wiosce, z kąd to się wzieło. Czy nie warto zaznajomić się i innych z faktami. Szczeguły przeciesz są ciekawe i dają moc tekstowi. Na zakączenie, pozdrowienia wszystkim bez okazji:-) i bez względu na wszystko.

  1. Niezła beka, nie? xD Pomóżcie promować ten tekst, dawajcie linki gdzie się da – wszędzie – wtedy uda się wygenerować pyszny ból dupy wyznawców medjugoria xDDD

 6. Ten powyższy tekst napisałem kilka miesięcy temu i musiałem go usunąć – lepiej nie pytajcie, czemu.. Ale zdecydowałem, że zamieszczę go jeszcze raz. Prawda zwycięży! ;D

   1. Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Gdybym napisał całą prawdę – to wiesz jakie są realia III RP…
    Pokoloryzowałem max. 5% powyższego artykułu, inteligentni czytelnicy będą wiedzieć, gdzie 😉

  1. Kiedyś słyszałem: internet jest ratunkiem dla świata. Zaakceptowałem to nie wiedząc o co chodzi. Dziś żeby nie sieć i przypadek to bym był na wojnie, zakładał rodzine i gonił za materialnym dostatkiem. Www jest pięknym tworem. Lecz może to być nie oczywiste wielu ludziom gdyż tak jak ja kiedyś mają podobne cele.
   Ja mam zainteresowanie i czas, wielu ludzi go nie ma. Informacja przyjdzie do każdego, prędzej czy pużniej. I w tym cięszko się odnaleść ,bo co jest prawdą 🙂 a no to co myślisz bez różnicy czy jest to błędne czy nie.
   Więc potrzebna jest właściwa edukacja, czyli oparta o prawdę potwierdzoną niezależnie. Ale jak dookoła nas kłamią to co mamy wybrać. Niewiem, kto ma nauczać? Jeżeli był prof. miał teorie nauczał jej, dożył starości, przyszedł doktor podważył teorie udowodnił, a prof. powiedział: dziękuje że wyprowadził mnie pan z błędu. Nie pamiętam z kąd to ale fajne.

   1. Szczęść Boże. Wiara w Miłość Boga jest drogą do Zbawienia. Egzorcyści mają coraz więcej pracy. Człowiek nie zazna spokoju, jeśli nie wróci do miłości Boga i bliżniego . Człowiek jest dzieckiem Boga, jest obdarzony wolną Wolą. Często nie świadomie wybiera Złego, ale Bóg na niego zawsze czeka. Pozdrawiam Romuald

 7. Z objawieniami jest tak samo jak z wiarą w cudowne uzdrowienie.Dla osób wierzących sprawa jest oczywista dla tych poza wiarą te wydarzenia są nie wytłumaczalne więc szuka się teorii i sensacji.
  Z resztą cały ten blog jest pełen sensacji, chaosu i sprzeczności.
  ,tak jak bym widział ciebie Kefir

 8. Dla mnie Medjugorie bylo nie zwykłym miejscem. W 2001 r. odwiedziłam je, w ramach wycieczki z rodzicami (nie mialam wtedy 10 lat, a wycieczka miała charakter turystyczny – moi rodzice zagorzali antyklerykałowie) i moim zdaniem wydarzyło sie tam dla mnie coś co upewniło mnie w moich przypuszczeniach. Byłam wtedy na początku odkrywania języka wszechświata (Boga?), który mówi do nas wiadomościami ukrytymi w symbolach, daje nam w ten sposób drogowskazy i odpowiedzi ktorych szukamy , a czasem przemawia głosem ludzi, ktorych spotykamy. A więc cala historia miala miejsce na górze o ile sie nie myle objawień. Szlam przodem i w pewnym momencie zorietowalam się że w okoł nie ma rodziców (miałam 9 lat, w Bośni było dosc niebezpieczne i nie mialam komórki), byłam przerażona zaczęłam biegac w góre i w dół szukajac opiekunów. Zmeczona i przestraszona zostałam zaczepiona przez malarza, ktory tworzyl coś siedząc na skale tuż przy szlaku. Mówiąc zlepkiem angielskiego i może bośniackiego zaproponował odpoczynek. Naiwne i zaciekawione dziecko dosiadlo sie do niego. Patrzyłam się jak maluje, a on zaproponował, żeby mu pozowała, chciał by moja twarz była jego nowa twarzą Madonny… jako dziewczynka bylam próżna i kusilo mnie zeby zostac i dac sie namalować, ale czułam ze to nie bylo by wlaściwe, ze musze znaleźć rodziców. Wygrałam z wlasna proznoscia i nie chetnie opuscilam malarza, zmierzajac na sama górę. Gdy dotarłam ma szczyt i w końcu usiadlam pierwszy raz poczulam cos tak nie samowitego tzn. absolutny spokój, caly niepokoj ze jestem sama, zgubiona w Bośni, gdzieś uleciał, a ja jakbym poczuła Boga. Nie w tym jedyn konkretnym miejscu, ale jak by był wszedzie, jak by wypełniał swoja istotą nawet najmniej znaczący kamień pośród wszystkich innych kamieni. Wtedy zrozumiałam, że Bog nie potrzebuje kościołów, że jest wszędzie i jest wszystkim. Uspokojona, skierowałam się spowrotem, a wracając po tym samym szlaku nie zobaczylam juz mojego malarza, ale też juz sie wiecej nie balam, wiedzialam ze zaraz spotkam rodzine. Ledwo weszłam do baru na poczatku szlaku, a jakies polskie małżeństwo spytalo sie czy przypdakiem nie zgubilam rodzicow, bo oni przerażeni wszędzie mnie szukają. Tutaj historia w sumie sie konczy, nie jest magiczna jak objawienia Maryji czy czegos innego, ale dla mnie jest wyjatkowa, bo zdefiniowala moj kierunek poszukowan, nauczyla jak sie modlic. Mysle, ze to miejsce ma jakąś wysoką aktywność i powyższy artykuł nie zmieni mojego zdania na ten temat.

 9. „Ukarany przez okrutnego i sprawiedliwego sędziego” – Bóg nie karze swoich dzieci, Bóg jest dobry i sprawiedliwy. A kto głosi o mordach, karze i innych nieszczęściach nie wierzy w Prawdziwego Boga. Ja nie wyznaje żadnej religii, poprostu wierze w Boga i to mi wystarczy. Nie potrzebuje „drogi/religi” czy innego wymysłu ludzkiego, do kontroli mas.
  Bóg Nie Jest Religią, Bóg Jest w każdym z nas.

 10. Ten post to „masło maślane”, pisane przez autora na kolanie. Tajna organizacja, niszczy kościół, iluminatów, NWO. Takich pierdół to dawno nie czytałem. Nawet jeśli cuda okażą się fake`em, a w Watykanie zasiądzie najbardziej nikczemny człowiek to ludzie nadal będą wierzyć. Nie będą tego okazywać, ale wierzyć będą. Tak już bywało w historii, a religie nadal istnieją. Więc proszę wysil się trochę i napisz coś ciekawszego, bo powiało nudą.

 11. Oczywiście, że objawienia w Medjugorie to ściema podobnie jak objawienia fatimskie. Moim zdaniem jednak mogą za tym stać istoty pozaziemskie o dużo wyższym stopniu rozwoju od nas. W fatimie był cud Słońca. Ludzie na nie patryli i nie raziło ich więc to było słabe światło i na pewno nie pochodziło do naszej gwiazdy Raczej stawiałbym na statek kosmitów. Podobnie z wizerunkiem Maryi jaki się pojawił. To jak widziały Maryję dzieci w Fatimie przypomina bardzo technologię hologramu 7D jaka obecnie od niedawna jest dostępna. 100 lat temu takiej technologii na Ziemi nie było, więc musiała pochodzić od istot pozaziemskich. Najwyraźniej kosmici robią sobie na nas eksperymenty.

 12. CHCIAŁBYM SIĘ WTRĄCIĆ W TĄ IDIOTYCZNĄ DYSKUSJĘ I PRZERWAĆ TĄ BEZSENSOWNĄ WYMIANĘ ZDAŃ.OTÓŻ KOŚCIÓŁ KATOLICKI MA TO DO SIEBIE,ŻE WCALE NIE ZMUSZA ŻADNEGO KATOLIKA DO WIERZENIA W OBJAWIENIA.NAWET W TE,KTÓRE SAM UZNAŁ ZA PRAWDZIWE.A ZATEM JA UWAŻAM SIĘ ZA KATOLIKA,ALE W ŻADNE OBJAWIENIE WIERZYĆ NIE MUSZĘ.EKSKOMUNIKA MI ABSOLUTNIE NIE GROZI.MYŚLĘ,ŻE TO WYJAŚNIA WSZYSTKO.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.