Afery

Szczepienia na grypę to źródło chorób, zgonów i epidemii

Tzw. „szczepionki przeciwko grypie” są źródłem powikłań, śmierci i lokalnych / globalnych epidemii

szczepienia na grype

Warto przeczytać artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego, traktujący o szokujących kulisach promocji szczepionek na grypę: http://jarek-kefir.com/2013/12/06/czy-wiesz-ze-szczepionka-na-grype-jest-grozniejsza-niz-sama-grypa/

Wszelkie rzetelne i niezależne badania naukowe dały wynik, iż szczepionki przeciwko grypie nie są skuteczne, zaś powodować mogą powikłania i zgony. Często się zdarza, iż powodują one grypę i objawy grypopodobne, ponieważ wirusy w takiej szczepionce nie są martwe / nieaktywne, choć powinny takie być.Jest znanym faktem iż duża liczba szczepionek na grypę ma w składzie aktywne patogeny (wirusy), co powoduje liczne i ciężkie zachorowania tuż po przyjęciu takiej szczepionki. Dodatkowo chorzy zarażeni przez takie szczepionki, zarażają inne osoby w swoim otoczeniu.W taki dość podły sposób korporacje produkujące owe szczepionki, generują „sezony grypowe”, co napędza tylko im zysk. Należy zauważyć, że w naszym kraju, gdzie ludzie się raczej nie szczepią na grypę, liczba zachorowań na tę chorobę najczęściej jest mniejsza niż w państwach gdzie szczepi się na grypę więcej ludzi.Korporacje produkujące te szczepionki nie mogą tego faktu przeboleć, stąd tak radykalna propaganda w mediach, które jak wiadomo, mają dochody z reklam szczepionek.Obecnie stosowane szczepionki na grypę – Vaxigrip vel Fluzone – są niebezpieczne, ponieważ mają w składzie trzy rodzaje wirusów grypy (B, A/H3N2 i A/H1N1) po 15 mikrogramów hemaglutyniny z każdego rodzaju. Czyli łączne zawierają aż 45 mikrogramów hemaglutyniny grypowej.

Dla osób starszych wiekiem, korporacja Sanofi-pasteur stworzyła jeszcze silniejszą szczepionkę, mającą aż 180 mikrogramów wirusowej hemaglutyniny, czyli ilość cztery razy większą. Jak wynika z pism dotyczących badań klinicznych tej szczepionki, 23 starsze osoby zmarły podczas testów. Jest to na 100% wartość zaniżona, gdyż tak nikczemne fałszowanie badań jest obecnie niepisaną normą.

Dużo ochotników testujących ową szczepionkę, zapadło na poważne choroby. Trzeba brać zawsze pod uwagę, iż wśród ludzi poddanych szczepieniom, liczba działań niepożądanych i przypadków śmierci, jest znacznie wyższa:
(http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM305079.pdf).

Szczepionki na grypę są bardzo niebezpieczne dla ludzi starszych, i to właśnie w tej grupie wiekowej są one najbardziej agresywnie promowane. Dane z bazy danych VAERS wykazują, iż szczepionki te powodują zgony najczęściej u ludzi w wieku powyżej 65 lat.

Dodatkowo, preparaty te mają w składzie substancje szkodliwe na mózg (neurotoksyny) – na przykład rtęć, aluminium (glin) i inne. Tak więc wzrasta prawdopodobieństwo zachorowania na chorobę parkinsona, alzheimera, i inne, atakujące ludzki mózg. Poniższe wykres z bazy danych VAERS pokazuje liczbę przypadków śmierci po szczepieniach na grypę:

szczepienia na grypę odpornosc

Innym przykładem masowych zarażeń poszczepiennych są epidemie poliomielitis (polio).  W ostatnich latach na świecie rzadko występują epidemie polio wywołane dzikimi wirusami, znacznie częściej – epidemie wywołane żywymi, osłabionymi poliowirusami zawartymi w doustnych szczepionkach (Sabina; OPV).   Wyhodowane w laboratoriach i stosowane w szczepionkach  szczepy poliowirusów są znacznie bardziej chorobotwórcze i zabójcze niż wirusy dzikie.  W 2011 w Indiach 47 500 dzieci zachorowało na polio i zostało sparaliżowanych po szczepieniach fanatycznie promowanych przez Billa Gatesa i WHO.  Poszczepienny „paraliż wiotki” klinicznie nie różni się od paraliżu wywołanego dzikim poliowirusem, lecz częściej kończy się śmiercią (http://nsnbc.me/2013/05/08/bill-gates-polio-vaccine-program-caused-47500-cases-of-paralysis-death/).

Tak więc rozpowszechnienie w szczepieniach szczególnie zjadliwego szczepu wirusa polio sprawiło, że wytępienie epidemii tej choroby stało się niemożliwe.  W wielu krajach Azji, Afryki, na Bliskim Wschodzie, gdzie stosuje się doustne szczepienia polio, coraz częściej znajduje się odszczepienne  wirusy w środowisku – w wodzie pitnej, w stawach, rzekach, jeziorach,  kanalizacji, gdzie stają się one źródłem infekcji.   W Polsce i USA w latach 1950-1960 również kilkakrotnie wybuchały poszczepienne epidemie polio wywołane wirusami w doustnych szczepionkach, które spowodowały wiele trwałych okaleczeń i zgonów dzieci (http://www.pzh.gov.pl/przeglad_epimed/56-4/564_01.pdf).

Inne szczepionki zawierające żywe wirusy to sz. MMR (odra, świnka, różyczka), sz. p. ospie wietrznej i półpaścowi (herpes virus varicella zoster),  p.  rotawirusom, a także  p. ospie i żółtej febrze.  Osoby zaszczepione tymi szczepionkami nierzadko same ciężko chorują lub umierają oraz mogą zarażać inne osoby w swoim otoczeniu.

3 odpowiedzi »

 1. Sąsiadkę namówiła konowałka na scypione p/grypie, bo wiedziała, że baba ciemna karnie łyka piguły na wyimaginowane choroby tarczyce, cukrzyce, ciśnienie.
  3 tygodnie chorowała, o mało się nie przekręciła, ale jak się tej chemii nażre to i reakcja wybuchowa. 🙂 a mówiłam, że nawet psa bym nie zaszczepiła, ale co tam moje gadanie, p.dochtór wie lepiej…

 2. Ja przestałam juz gadać
  niech Lemingi ignoranci szybko kończą swój zywot i nie zatruwaja zycia innym.
  Bo juz w czasie choroby, nie wiadomo czy jest to błogosławieństwo że rodzic zyje tak dlugo czy nie aby przekleństwo dla dzieci i najblizszego otoczenia.
  A pomocy praktycznie zadnej.
  Dobra rada DBAJCIE O SWOJE ZDROWIE SAMI MYSLCIE SAMODZIELNIE.

  • Czasem tak się człowiekowi wydaje że gada do ściany. Nie wolno się poddawać . Sam małolatem bylem za Gierka więc programowany byłem dość długo na leminga. jedna informacja, jaką chciałem sprawdzić w necie spowodowała że spędziłem już na samokształceniu setki godzin i teraz sam mogę się czymś podzielić.Może ktoś ,może choć jedna osoba się uratuje i wyrwie z tego matrixa po takim gadaniu. Będzie warto:)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.