Bliźniacza Słońcu gwiazda (czerwony olbrzym) widoczna na nagraniach NASA?!

Nibiru / Hercolubus jest widoczny na zdjęciach z agencji NASA

kometa nibiru kosmos 2013

Portale internetowe i ich platformy dyskusyjne zawierają mnóstwo spekulacji odnośnie tego, co pokazał obiektyw zamontowany na satelicie STEREO. Było to wtedy, gdy „kometa roku” 2013 Ison, jak ją ochrzczono, przechodziła obok naszej gwiazdy – Słońca.

To oczywiste, iż większość astronomów obserwowała kometę Ison i zastanawiała się, czy przetrwa ona spotkanie z koroną słoneczną i jej niezwykle wysokimi temperaturami. Właśnie wtedy wykonano owo zdjęcie. Można tam zobaczyć naszą planetę, Merkurego i Słońce z prawej strony zdjęcia. Jednak nagle pojawia się coś o niezwykłych rozmiarach, coś, czego nie sposób wyjaśnić na pierwszy rzut oka.

To zdjęcie zniknęło później z bazy danych NASA, co dodatkowo nasiliło falę spekulacji i teorii spiskowych, iż oto sonda STEREO sfotografowała coś, czego nie wolno ujawniać. Dla fascynatów teorii Nibiru / Hercolubus, to zdjęcie jest dowodem na to, iż potężne ciało niebieskie nadlatuje w kierunku Ziemi. Znane są dwa zdjęcia przedstawiające zagadkowy, wielki obiekt po lewej stronie.

nibiru hercolubus planeta kometaŚwiatowa sieć internetowa jest bogata w różnego rodzaju teorie. Racjonalnym wyjaśnieniem tego zdjęcia wydaje się to, iż zaistniała jakaś awaria satelity NASA, rejestrującego obraz bądź dekodera. Wcześniej miały miejsce sytuacje, gdy chmura wiatru słonecznego / plazmy po wybuchu na naszej gwieździe, uwidaczniała coś, co przypominało na potężny, ukrywający się obiekt. Starano się to tłumaczyć tak, iż bufor danych zawierał poprzednie pozycje ciał niebieskich, co powodowało tego typu zakłócenia w obrazie. Możliwe, że to, co zostało pokazane po lewej stronie zdjęcia, to taki fantom Słońca.

Jest wiele opinii, iż widoczne po lewej ciało niebieskie, to Nibiru, tudzież mitologiczny Hercolubus. Ta planeta, bądź wygasłą gwiazda, ma co 13.000 lat zbliżać się w okolice naszego Układu Słonecznego. Miało być ono, w historii, przyczyną upadku starożytnych cywilizacji ludzkich. To podania o tym ciele niebieskim zawierają tabliczki sumeryjskie i przekazy cywilizacji Majów. Fotografie z satelity STEREO mają być potwierdzeniem tych spekulacji.

Wielu ludzi jest przekonanych, iż NASA cenzuruje swoje fotografie, a te dwie tutaj pokazane, to wynik ich niedopatrzenia, zaistniały podczas światowej ekscytacji tak zwaną „kometą roku” 2013, ISON.Czy jest możliwa tak skrajna konspiracja, aby tuszować obecność dużej planety gazowej bądź wygasłej gwiazdy przy obecności tysięcy teleskopów i astronomów amatorów? Jest to bardzo karkołomne, jednak prędzej czy później i tak przekonamy się, kto miał rację, a kto nie..

nibiru hercolubus planeta X

Źródło: http://innemedium.pl/

2 myśli w temacie “Bliźniacza Słońcu gwiazda (czerwony olbrzym) widoczna na nagraniach NASA?!

  1. Wg wiedzy astronomów,którzy są wolni od spekulacji jest wiedza o zagrożeniach płynących z przestrzeni kosmicznej.Prezentował to dr Paweł Preś na ostatnim wykładzie popularnonaukowym Instytutu Astronomii UW we Wrocławiu.Temat wykładu :
    „Jak uniknąć losu dinozaurów, czyli kurs fizyki elementarnej”
    Najbliższa data znaczącej,ale nie groźnej kolizji asteroidy z Ziemią 2048 rok.
    Również prezentował nie tylko skutki potencjalnych zagrożeń zależnych od wymiarów asteroid,ale i programy dla uniknięcia tych kolizji,które miałyby katastrofalny efekt dla naszej planety.
    Warto poprosić autora,aby takii kurs odbyć na portalu Jarka Kefira..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.