Afery

Czy szczepienia powodują autyzm? Poznaj fakty

Poznaj fakty o szczepieniach profilaktycznych

szczepienia dzieci odpornosc profilaktykaDziś, 13 grudnia 2013 roku, jest Światowy Dzień Szczepień, z tego powodu warto nieco wyrównać medialną propagandę odnośnie szczepień i przedstawić kilka szokujących faktów o związku masowych szczepień i zachorowaniami na autyzm.

Teraz w tym temacie głos zabrał sąd z Włoch, który potwierdził, że znana i podawana także w naszym kraju trójskładnikowa szczepionka MMR, ma związek z epidemią autyzmu.

Ta choroba ujawniająca się na ogół u dzieci, nie byłą znana jeszcze wiek temu. Jednak w naszych czasach ma ona rozmiar realnej epidemii. Istnieje dużo dowodów, które za fakt powstania tej epidemii, obarczają tak zwane szczepienia profilaktyczne. Coraz większa ilość lekarzy widzi, że szczepionki powodują cofnięcie się w rozwoju u dzieci w wieku dwóch, trzech lat. Te, których rozwój był bez zastrzeżeń, nagle doznają afazji, czyli zaniku mowy, jak i zamykają się w swoim własnym świecie.

Ciężko pojąć, iż naukowcy, zamiast rzetelnie badać związki autyzmu ze szczepieniami, atakują tych ludzi, którzy udowadniają realność takich zależności.

Najszerzej znany przeciwnik stosowania tych szczepień, Amerykanin Andrew Wakefield, jako pierwszy ujawnił na światło dzienne dane o związku szczepionek MMR ze schorzeniami układu trawiennego i autyzmem. Korporacje farmaceutyczne niszczą go bezlitośnie już od 17 lat, czyli odkąd jego badania zostały opublikowane.

Dla producentów szczepionek potwierdzenie korelacji między ich preparatami a autyzmem byłoby czymś katastrofalnym, ponieważ musieliby się liczyć z zalewem pozwów sądowych. To dlatego właśnie nie tylko atakują oni lekarzy, którzy odważają się wyrażać wątpliwości, co do wagi negatywnych odczynów poszczepiennych, ale tez sprytnie wpływają na innych medyków zniechęcając ich do zgłaszania przypadków powikłań poszczepiennych.

Dr Wakefield doznał wielu prześladowań a nawet został skazany, co w praktyce uniemożliwiło mu normalne funkcjonowanie, jako lekarza. Nie poddał się jednak i założył Strategic Autism Initiative, oraz został dyrektorem Autism Media Channel. Jego książki stały się bestsellerami i otworzyły oczy wielu rodzicom, którzy zaczęli dostrzegać, że przynajmniej niektóre szczepienia krzywdzą ich dzieci.

Ostatnio jednak coś zaczyna się zmieniać i sądy zaczynają orzekać to, co ujawnił dr Wakefield. Dzieje się to jednak po cichu i media dziwnie nie interesują się kolejnymi przypadkami zasądzenia wielomilionowych odszkodowań. Największą trudność w dociekaniu takich roszczeń sprawia udowodnienie związku przyczynowo skutkowego między szczepieniem a autyzmem. Jednak, gdy dysponuje się nagraniami przedstawiającymi zachowania przed i po szczepieniu może się to okazać znacznie łatwiejsze.

Warto się zastanowić, jaki los możemy zgotować własnemu dziecku tylko dlatego, że bezrefleksyjnie wierzymy, że zastrzyki zaordynowane przez rząd i posłusznych koncernom farmaceutycznym lekarzy z nim współpracujących, to coś dobrego dla naszych dzieci. Wiedza na temat szkodliwości szczepionek bardzo powoli przedostaje się do opinii publicznej, ale coraz więcej rodziców zdaje sobie z tego sprawę jeszcze przed tym, gdy ich dziecko dozna poważnych uszkodzeń.

Wiadomość pochodzi z portalu poświęconego medycynie – tylkomedycyna.pl

Link bezpośredni: http://tylkomedycyna.pl/

4 odpowiedzi »

  1. Kolejny ważny artykuł ( z całej serii o szczepionkach i szczepieniach ), który można znaleźć na tym blogu) .
    .Polecam !

  2. My wiemy ,ale niech i inni się dowiedzą jak jest taka możliwość .
    Bardzo mi miło …- odwzajemniam pozdrowienia i życzę wszystkiego dobrego !

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.