Bareizmy

Sygnały telefonii komórkowej i WiFi są wszechobecne. Czy to jest szkodliwe?

Jak wygląda wizualizacja sygnałów: WiFi i GSM?

Jak widać by było naszą rzeczywistość, gdyby sygnały z nadajników telefonii komórkowej były widoczne jako fala świetlna? W obecnej przestrzeni w której żyją ludzie, dla nie poznanki zwanej „środowiskiem naturalnym”, mieści się jeszcze wiele pozostałego, elektronicznego śmiecia.

A około 60 lat temu, czyli całkiem niedawno, obecne były jedynie fale radiowe.. Mnóstwo niewidzialnych dla oka bodźców non stop nas atakuje, czy to na ulicy, czy w pracy, czy w domu. Rzeczywistość byłaby odbierana całkowicie inaczej, jeśli ludzie te sygnały by widzieli, tj odbierali zmysłem wzroku. Wizualista Nickolay Lamm przygotował takie modele, które pokazują nam, jak wyglądałaby telefonia GSM gdyby jej fale były widoczne dla oczu. Już ujawnił ludziom, co by było, gdyby Wi-Fi było dźwiękiem, a teraz pokazuje podobnie ale z sygnałem GSM.

Na pierwszy rzut oka grafiki te przypominają plaster miodu, jednak w tych sześciokątnych bryłach jest zawarta cenna nauka.

Tak wygląda miasto Nowy Jork:

telefonia komorkowa gsmA tutaj wieże z Hollywood w Los Angeles:

telefonia komorkowa szkodliwoscStacja w budynku C. Herbert Hoover w Waszyngtonie:

telefon komorkowy szkodliwoscWizualizacja sieci Wi-Fi w Waszyngtonie:

siec wifi szkodliwoscBlokowanie sygnału GSM przez drzewa:

sygnal telefonii komorkowej szkodliwosc

Im dalej od źródła sygnału tym mniejsza amplituda:

sygnał wifi GSM szkodliwoscA tutaj sferyczny sygnał Wi-Fi (wizualizacja):

sygnal wifi szkodliwysygnal wifi szkodliwoscŹródło: http://3obieg.pl/

Czy identyfikujesz się z tym, co piszę?

Uruchomiłem możliwość wsparcia finansowego mojej inicjatywy – głównie chodzi o planowany przeze mnie zakup nowych usług w wordpress. W poniższym linku opisałem jak to zrobić:

http://jarek-kefir.com/wsparcie/

1 odpowiedź »

  1. W takim promieniowaniu żyjemy na co dzień, a to tylko mały wycinek tego co wokół nas niewidzialne. I jak tu żyć? A czy zdajecie sobie sprawę, jak to promieniowanie i rozmowy przez komórke gotują nasze mózgi? Do bezmózgowia pozostało już niewiele …

    Właśnie dowiedziałam się dzisiaj, że UE zakazała sprzedaży w całości owoców dzikiej róży, bzu czarnego, jarzębiny, głogu. Dlaczego te owoce mogą być sprzedawane wyłacznie rozdrobnione? Wcale nie dlatego, aby nam ułatwić życie. Owoce te są olbrzymim źródłem organicznej witaminy C, ale ona jest bardzo wrażliwą witaminą, na światło, temperaturę i tlen, dlatego znajdując się w całym owocu daje gwarancję jej zachowania nawet przez rok czasu. Jednakże kiedy zostaje rozdrobniona to utlenia się i staje się bezużyteczna. Podobnie, jak mielone siemię lniane, gdzie ulega zniszczeniu wartościowy olej (jełczeje). Ale jakby tego było mało, to teraz sprzedaje się witaminę C pod nazwą kwasu L-askorbinowego, czyli sugerujące lewoskretność (organiczność) z małym dopiskiem E-300. A czym owo E-300 jest? Syntetykiem ….

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.