Afery

Poznaj szokujące fakty o nowotworach i biznesie farmaceutycznym [VIDEO]

Fakty o medycynie, nowotworach i przemyśle farmaceutycznym

Obejrzyj szokujący wywiad z Ty Billinger odnośnie raka i korporacji farmaceutycznych. Tylu faktów nie ma podanych właściwie nigdzie indziej! Wykład ten jest wręcz genialny w swojej prostocie, idealny dla osób dopiero poznających tematykę zakłamania w medycynie i farmacji..

Wszystkie fakty, które chciałeś poznać o UE, jednak nikt ich nie porusza w mediach.

Od momentu zakończenia II Wojny Światowej istnieje przekonanie, że została ona wywołana przez Hitlera i III Rzeszę. Jednak Wojna ta była wojną ekspansywną kartelu chemicznego, naftowego i farmaceutycznego, a jej celem było przejęcie kontroli nad rynkami patentowymi produktów chemicznych i farmaceutycznych. Dzisiejszy przemysł farmaceutyczny to w prostej linii spadkobierca nazistowskiej korporacji farmaceutycznej IG Farben:

Film „Thrive” („Wzrost”) poświęcony m.in. tematyce zdrowia:

Portal Jarka Kefira na facebooku:

Czy identyfikujesz się z tym, co piszę?

Uruchomiłem możliwość wsparcia finansowego mojej inicjatywy – głównie chodzi o planowany przeze mnie zakup nowych usług w wordpress. W poniższym linku opisałem jak to zrobić:

http://jarek-kefir.com/wsparcie/

2 odpowiedzi »

  1. cały przemysł farmakologiczny – to zło!!!!
    nie dopuszczają inowacji w medycynie.
    nie dopuszczaja rozwoju leczenia genetycznego!!!

  2. Dokladnie! Przemysl „farmakologiczny” chce ludzi zabic. I to jest ich cel. Proste? A gupole (przez grzecznosc, nie nazwe Ich „lemingi”) i tak beda zapierdalac do aptek… „SMACZNEGO”!!! Ja gustuje w innej diecie…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.