Afery

Polska bankrutuje po kawałku? Komornik zajął.. gminę Rewal. Wpadnie też do premiera?

Gmina Rewal bankrutuje, komornik zajął kasę gminy

Przeczytaj też o ekonomii i kryzysie gospodarczym na stronie Jarka Kefira:
Europa pogrąża się w najpotężniejszym od 6 dekad kryzysie humanitarnym
Członkostwo Grecji w Unii Europejskiej: poznaj fakty
UE do rządu Donalda Tuska (PO): grabież składek z OFE nic Wam nie da, w 2015 znów będziecie mieli deficyt budżetowy
Jasnowidz z Kairu ujawnia zaskakujące przepowiednie na 2014 rok
Świat za 100 lat: szokujące oblicze upadku cywilizacji..

Strona Jarka Kefira na facebooku:

kryzys gospodarczy w Polsce

Bankrutujące przedsiębiorstwa to już standardowy obrazek polskiej rzeczywistości, nie budzą zdziwienia już upadki szpitali. Jednak jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by upadłość musiała ogłosić cała gmina!

Jak pisze gazeta „Super Express”, w gminie Rewal (Pomorze Zachodnie), komornik zajął konto urzędu gminy i przejął zgromadzone na nim środki wpłacone przez obywateli.

Chce on w ten sposób zabrać dwa miliony złotych dla banku, bo ten żąda uregulowania tego długu. Zaś komornik na tej operacji zarobi.. więcej niż 90.000 złotych.

– pisze SE.

Wójt gminy Rewal mówi, że budżet gminy jest pusty, a długi to 115 milionów złotych.

Tylko w jednym banku – Nordea do spłaty pozostaje 30 mln zł. Dwa mln zł z tego to zaległość, na spłatę której bank nie mógł się doczekać. Uzyskał więc nakaz zapłaty i teraz odzyskaniem długu zajął się komornik

– pisze „SE”.

Tylko czekać jak komornicy zaczną zajmować kraj kawałek po kawałku – gminy, powiaty, województwa. Ale zacząć powinni od kancelarii premiera..

Źródła: JUB / „Fakt” / wpolityce.pl

5 odpowiedzi »

 1. Komornik powinien zaczac od Tuska i jego kolesi i zajac cala kancelarie , pozniej ruszyc na biedne polskie wioski !!!

 2. Nie jestem wogole zdziwiona.Zlodzieje kradna na calego,co sie da.
  Niedlugo dojdzie do tego ze beda mowic 'Wasze ulice,nasze kamienice'.
  Powoli staje sie to faktem.

 3. Pewnie dojdzie do jeszcze większej anomalii i zabiorą nam również ulice, ale myślmy pozytywnie jak napisał Kefir, to podobno nasza podświadomość nie dopuści do złego, a zmieni wszystko na dobre… Zgodnie z zasadą nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”

 4. Po pierwsze: pożyczanie od banku to gwarancja bankructwa. Po drugie, jakby banki faktycznie chciały zwrotu długu w gotówce, to by nie pożyczały ani rządom, ani samorządom. Banki pożyczają dokładnie po to, żeby potem nasłać na dłużnika komornika i przejąć jego majątek a z niego zrobić niewolnika dodatkowo zadłużonego na astrokwotę.
  Dług de facto oznacza dziś niewolę dłużnika. Tyle, że dłużnik może sobie wybrać, dla kogo chce pracować – jednak w dobie wymienialności pieniędzy na pracę dla banku nie ma to znaczenia, dla kogo fizycznie jego niewolnicy będą pracować.

 5. polecam książkę Johna Perkinsa „Hitman” tam już w pierwszych rozdziałach jest opisany plan działania myślę że polskę też obiął.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.