Fluor: to cichy i skuteczny zabójca ludzkości

Fluor – cichy i skuteczny zabójca ludzkości

Dużo poświęcam na swojej stronie tematyce usuwania złych „kodów” z podświadomości i rozwojowi duchowemu.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że sfery duchowej doświadczamy poprzez sferę fizyczną, i na odwrót.

Oznacza to, że jeśli będziemy zatruwać swoje organizmy szkodliwymi substancjami chemicznymi, to będą cierpieć nasze emocje, psychika i duch.

Postaram się tutaj wymienić kilka z powszechnie stosowanych substancji chemicznych które źle oddziałują na nasze emocje, psychikę i sferę ducha:

-fluor – stosowany był już w obozach koncentracyjnych podczas II WŚ w celu zamulania więźniów, jest neurotoksyną i kumuluje się latami, niszczy szyszynkę. Szyszynka, prawidłowo działająca, jest bramą do świata duchowego, do możliwości, które dziś są określane jako niezwykłe, czasami budzące wręcz dreszcz grozy, niezrozumienie.. A może to my, ludzie, tak sobie nagrabiliśmy, że większość z nas ma tę szyszynkę „przyblokowaną” w sposób fizyczny? Użyję tutaj przenośni z epoki sprzed cyfryzacji sygnału telewizyjnego. Jeśli antena na dachu, jest zardzewiała, poszarpana i nie podłączona – nie odbierzesz żadnej transmisji telewizyjnej na swoim TV!
Film video o fluorze znajduje się na samym końcu tego artykułu.

>> Polecam artykuły

o szkodliwości fluoru na mojej stronie: Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 3

-fenyloalanina – przedawkowana powoduje depresje, chwiejność nastrojów, itp. Zawierają ją przede wszystkim zboża i mięso, ale też: sery, mleko, itp. W typowo polskiej diecie niezwykle łatwo ją przedawkować, jeśli jeszcze do tego pije się napoje z aspartamem
>>> Polecam artykuł o szkodliwości fenyloalaniny na mojej stronie: Artykuł 1

-rtęć – składnik większości szczepionek, działa neurotoksycznie i kumuluje się w organizmie

-gluten i gliadyny ze zbóż – są jednym z podstawowych „zamulaczy” odpowiadających nie tylko za zmniejszenie sił intelektualnych i plagę chorób psychicznych, ale także za pogarszający się stan zdrowia ogólnego
>>> Polecam artykuły o szkodliwości glutenu zbożowego: Artykuł 1Artykuł 2Artykuł 3Artykuł 4

-części osób mogą szkodzić również proteiny zawarte w mleku. Jeśli odczułeś poprawę na diecie bezglutenowej, musisz zrobić także testy na tolerancję składników mlecznych.
>>> O mleku możesz przeczytać tutaj: Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 3

-glutaminian sodu – podejrzewany o powodowanie uszkodzeń mózgu i wywoływanie padaczki. Jego mechanizm działania na receptory glutaminowe w mózgu jest arcy ciekawy. Gdyż działa on na nie zupełnie odwrotnie niż leki leczące padaczkę. Glutaminian sodu bardzo pobudza receptory glutaminowe, i tym samym, zaburza pracę komórek nerwowych. Zaś leki przeciwpadaczkowe wręcz przeciwnie – uspokajają receptory glutaminowe, lecząc padaczkę. Coś tu nie halo z tym, że taka substancja jest stosowana jako dodatek do żywności, prawda?

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich.

Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników.

W nowy, 2014 rok wystartowałem z pełnią werwy i energii, jednak wyszukiwanie i redagowanie materiałów zajmuje pewien czas, którego mi zawsze brakuje. Taki to czas dzisiejszy.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem ;)
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link
A jeśli chcesz wesprzeć konkretny projekt zmian technicznych u mnie na blogu, które są niestety, płatne, możesz o tym przeczytać tutaj

Portal Jarka Kefira na facebooku:


O fluorze, którego całe tony pozostały po I i II Wojnie Światowej, pisałem już kilka razy. Tym razem proponuję Wam obejrzenie filmu video podsumowującego tę tematykę. Trwa on nieco ponad 9 minut:

Jedna myśl w temacie “Fluor: to cichy i skuteczny zabójca ludzkości

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.