Walą się posągi Chrystusa. Znaki z niebios? Czy nadchodzi sądny dzień dla kościoła?

Piorun uderzył w posąg Jezusa Chrystusa w Rio de Janeiro, został on uszkodzony

Shock & Breaking News A.D. 18.01.2014!

(Tekst proszę traktować z przymrużeniem oka)

Znana na całym świecie statua Jezusa Chrystusa, która została wzniesiona tuż nad Rio de Janeiro, została uszkodzona po uderzeniu weń pioruna. Burza, podczas której doszło do uszkodzenia posągu, była niezwykle silna i trwała aż 3 godziny.

Nad całym miastem zanotowano wtedy 40.000 piorunów, prędkość wiatru dochodziła do 90 km / h. Wiele drzew zostało wyrwanych z korzeniami, a ulice były zalewane potokami wody.

(Źródło nieznane, na podstawie: facebook)

posag jezusa chrystusa piorun

posag jezusa chrystusa

Spłonął posąg Jezusa Chrystusa w USA

W amerykańskim stanie Ohio w czasie trwania silnej burzy, doszczętnie spłonęła statua „Jezusa Króla Królów”. Stała ona przed kościołem Solid Rock w miejscowości Monroe. Jak twierdzą lokalne władze, błyskawica uderzyła w posąg 14 czerwca 2013, po godzinie 23 czasu lokalnego.

(Źródło: wp.pl)

statua jezusa chrystusajezus chrystus posag

Watykan, uderzenie pioruna po rezygnacji papieża 11.02.2013:

Takie znaki mają jednoznaczne i oczywiste przesłanie.. Symboliczna wspinaczka na „Górę Kalwarii” wszystkich tych, którzy myślą starymi kategoriami – typu: „jesteś z nami lub przeciw nam”, „jeśli nie popierasz idei X to znaczy że popierasz jej przeciwieństwo” – już się rozpoczęła.

Katolicy, w zdecydowanej większości, mają zaszczepiony w podświadomość wirus sado-masohizmu. Oni chcą być prześladowani, oni podświadomie chcą skończyć jak ich idol, okrutnie umęczeni, na krzyżu.

Miliard chrześcijan generuje taką intencję do wszechświata, i wszechświat im odpowiada w postaci choćby tych 170.000 mordowanych chrześcijan rocznie.

„Już eksplodują lustra
Całego świata
I nieskończenie wolno
Pulsuje czas

(…)

Bladą dłonią świt
Otrze pot i łzy
Koszmar minie
Znikną duszne sny”

Możesz mnie wspomóc, jeśli chcesz. Dzięki temu wydajność mojej, ale też Twojej strony – Kefir 2010 – będzie większa. Link:

https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Portal Jarka Kefira na facebooku:

21 myśli w temacie “Walą się posągi Chrystusa. Znaki z niebios? Czy nadchodzi sądny dzień dla kościoła?

 1. Uważam, że to szatan pokazuje, że jest silniejszy od Chrystusa…
  Próbuje pokazać, co dla niego znaczą Jego podobizny.
  Żyjemy w ostatecznych czasach, czy nam się to podoba, czy nie.
  I czas pokaże, po której stronie stoimy…
  Pismo Św. wyraźnie mówi o tym etapie.
  „Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga”

  1. TUTAJ MASZ ODPOWIEDŹ i nie, wcale nie oznacza to tego co piszesz:

   „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą”

   To prawi księga którą uważasz za słowo Boga.

   1. P.S. czemu Bóg nie objawi się choćby każdego pierwszego roku nowego wieku – 1800, 1900, 2000 – by podać ludzkości aktualne słowo boże na dane stulecie? Czemu Twój Bóg milczy?

    1. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, wystarczy spojrzeć w lustro i powiedzieć to co powinno być powiedziane.

    2. Więc tak.
     Po pierwsze, masz rację.
     Drugie przykazanie brzmiało tak, do momentu w którym człowiek nie zdecydował zmienić 10 przykazań Boga.
     I tak drugie przykazanie zostało wyrzucone z dekalogu, a że jednego brakowało, 10 zostało podzielone na dwa.
     Następnie został dzień święty przeniesiony z szabatu (soboty) na niedzielę.
     I tu pojawia się problem teologiczny.
     Dla mnie też jest on dylematem.
     Ponieważ człowiek nie posiada teoretycznie prawa zmiany przykazań Bożych.
     A jednak zrobił to i ludzie się dostosowali.
     Bóg nie zainterweniował, więc ludzie żyli dalej z tą wiedzą (lub niewiedzą).
     To w końcu w naszym interesie jest znaleźć prawdę i się do niej dostosowywać.
     A odnośnie Twojego pytania, czemu się nie objawia?
     Objawia się przez ludzi, jak czynił to już kiedyś przez proroków.
     Oni są naszymi współczesnymi prorokami.
     Ot. np. Vasulla Ryden.
     Objawia się przez cuda. Te duże i te mniejsze w życiu każdego z nas.
     Ja osobiście potrafię je odnaleźć prawie codziennie.
     A zauważanie tego i negowanie jest grzechem przeciwko Duchowi Św. (Grzech niewybaczalny)
     Ponadto nie musi się objawiać osobiście.
     Dlaczego miałby to robić?
     Jego prawo jest stałe i niezmienne.
     W Starym Testamencie objawiał się osobiście, później na świat przyszedł Jego Syn, i od tej pory to on jest pośrednikiem między nami a Bogiem. I to dlatego on objawia się ludziom.
     Więc skoro Jego prawo jest niezmienne, to dlaczego miałby się objawiać?
     W końcu dał nam wolną wolę i to MY mamy pokazać, czy bez napominania i przypominania o sobie chcemy służyć Jemu, czy oddajemy się światu i szatanowi.
     Ostatecznie jeszcze można dodać, że „Powiedział mu Jezus: Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.”

    3. Boga czyni Wielkim to ze sie ukrywa w prostocie. On jest tak Wielki ze uczynil sie tak Malym, Prostym i to wlasnie uczynilo Go tak Wielkim…Kiedy Pan postanowil objawic poselstwo – On nie wyslal Archaniolow ale postawil zwyklego prostego rolnika z poselstwem. Sam przeciez upokozyl sie aby stac sie Wielkim . Wlasnie wtedy oni nie mogli zrozumiec jak taka mala bezbronna osoba moze sie urodzic w stajni, Zbawiciel Swiata, Mesjasz, Emmanuel, Jehowa, Jam Jest, – jak Bog mogl sie narodzic w ubogiej stajence, owiniety stara, zuzyta husta rabbiego… Wiesz gdybys ty zainteresowany przyjsciem Pana Jezusa, moca Boza, i Zywym Bogiem – to bys i ty i kazdy kto czyta moje posty – reagowal tak samo jak ja na Slowo Boze… Karm sie Slowem Bozym, nie samym chlebem zyje czlowiek ale kazdym Slowemktore pochodzi z ust Bozych. Nie badz jak sep, pozerajacy stara padline, Jest to zalezne od ducha jakiego masz w sobie, tym sie karmisz. Karm sie niebianskimi sprawami i zyj. Tak mowi Pan. AMen.

    4. A na jakiej podstawie sadzisz ,ze BOG MILCZY ?
     MAM SZCZESCIE i Zaszczyt – dzieki JEGO LASCE niepojetej ,dla mnie samego
     pozostawac w przyjazni i kontakcie . I zapewniam WAS kochani bracia , ze ma dla POLSKI specjalne wzgledy i sentyment . Gdybys poswiecil dla NIEGO wszystko co kochasz – ,rozdal majatek i zaczal zyc wedlug JEGO przykazan ,pewno by TEZ do CIEBIE przemowil.
     Poniewaz jest sprawiedliwy – DOSTAJESZ zaplate MONETA ,ktora sam WYBRALES.
     Cfany umysl nie pozwala na WIELKA OFIARE ,lek przed strata ,blokuje wiare ,gadanie bez CZYNU jest gowno warte , no i ta mechanicznosc w klepaniu pacierzy
     Aby sie wzniesc do NIEBIOS ,trzeba najpierw wejsc do PIEKLA !
     A WSZYSCY PIEKLA sie po ludzku boja .
     Wyobraz sobie ,ze teraz wychodzisz z twojego cieplego mieszkania z jedzeniem , ,palisz karte bankomatowa ,,komore i laptopa zgniatasz na asfalcie butem zimowym i Ruszasz do NOWEGO ZYCIA w BOGU.
     Stan na drodze wyjazdowej z miasta ,gdzie masz przyjaciol i zawsze ,ktos pomoze jak glod przycisnie i Spogladasz w NIEBO .wolajac z calej DUSZY – OJCZE PROWADZ !!!
     I RUSZ w SWIAT jak lisc poruszany WIATREM – zakosztujeswz piekla odrzucenia ,, samotnosci niepojetej i dobrowolnej bezdomnosci ! Poznasz wtedy prawdziwa moralnosc spoleczenstwa cywilizowanego i moc szatana na ziemi.
     Jak przezyjesz ten eksperyment ,,to moze MASZ szanse uzyskac kontakt bezposredni z OJCEM w NIEBIE .
     ALE nie ma nigdy pewnoscy i w tym jest szkopul ,drodzy parafianie.
     Duzo bezpieczniej jest pobekiwac w niedziele ze stadkiem sobiepodobnych konformistow i
     wymadrzac sie na Forach . .
     Parafrazujac na zakonczenie. slogan mediam,arkt.
     NIEBO NIE DLA IDIOTOW !!!

   2. brawo kefir!! text powyzej to tylko kontynuacja 1 przykazania. Bedziesz milowal Pana Boga swego z calego serca swego, z calej duszy swojej i z caluch sil swoich, — oto dlaczego Bog jest zazdrosny i nie toleruje siebie na miejscu innym niz 1… oddaj chwale i poklony i modlitwy Temu ktory na nie zasluzyl… Panu Jezusowi Chrystosowi… Milosc do Boga to sluzba ukochanej Osobie z milosci nie z przymusu, za to co reprezentowal soba Zbawiciel kiedy chodzil po ziemi. Milosc z 1 pzrykazania to sluzba milosci do Stworcy poniewaz On Jeden jest niej Godny. Tak mowi Pan. Amen.

  2. po co sie kolego wypowiadasz na tematy na ktore nie masz zielonego pojecia??? klepiesz aby klepac… czasem lepiej po prostu przemilczec… Jak moze byc szatan silniejszy od Stworzyciela??? to ze tato ci pozwala podskakiwac mu przed samym nosem wcale nie znaczy ze wreszcie nie da ci klapsa albo prztyczka w nos tak ze ci sie odechce… tyle na temat. dziekuje.

 2. To można interpretować na 2 kopyta. Albo na o wiele więcej. To jest otrzeżenie dla Kościoła, czy dla świata? A może dla jednego i drugiego?
  Kościół też ma za uszami, bo się rozbestwił i rozswawolił po Soborze Watykańskim II, ale świat wcale nie jest lepszy.
  Rzeczywistość jest JEDNA. Nie ma innej w kruchcie, innej przed ołtarzem a innej w Sejmie, czy urzędzie gminy. To, co jest cnotą, jest nią bez względu na okoliczności, co jest grzechem, szkodzi też bez względu na cokolwiek. Np. gej uprawiający sodomię nie tylko obraża Boga, ale i niszczy swoją duszę niezależnie od tego, czy jest wierzący, czy nie. Podobnie jak ktoś kradnie – niezależnie od tego, czy wierzy, czy nie – tak samo swoja dusze niszczy. Tak, jak każdy człowiek ma 2 ręce i głowę, każdy ma duszę i każdy kiedyś będzie musiał zmierzyć się z wiecznością, nawet najzatwardzialszy racjonalista. Różnica tylko będzie w zdziwieniu i w szoku. To wszystko.

  1. prawda jest prostsza niz wam sie wydaje. 2 Przykazanie Boze mowi.: Nie bedziesz sie klanial ani niczemu ani nikomu co na ziemi ani co w powietzru ani co w morzu, niczemu co stworzone przez rece ludzkie, zadnej rzezbie , obrazowi, niczemu z zelaza, kamienia, i drewna… teraz juz wiecie. pzdr. kazdy kto sie klania figurce to balwochwalca. Bog jest Zywy wsrod Jego Dzieci, a nie martwy na krzyzu. AMen.

   1. Prawde powiedziales Luke !
    W 2003 roku ,kiedy zajmowalem sie grafila ,narysowalem z Ducha posag Jezusa z Rio.
    Pod rozpostartymi rekoma rozciagniete byly wielkie pajeczyny(jak sieci).
    KCIUK prawej dloni byl wystawiony do Gory pionowo i ten kciuk stanowila postac malego czlowieka na ktorego naciagnieta byla prezerwatywa ! Od sieci zaplecionej pod tym prawym ramieniem biegla pajecza nitka do glowy Figury na ktorej siedzial czarny Pajak Krzyzak i wyzeral co bylo wyraznie widac ta lewa czesc mozgu.
    Cala glowa spowita byla aureola swietego z 12 gwiazdkami (jak UE.).
    STRZAL NASTAPIL W KCIUK- zauwazcie .
    Dalej wam powiem , ze ta druga figura w USA spalona zostala 14 .czerwca w DZIEN moich urodzin !!! cyt. UPADNA POSAGI SPIZOWE i Swiatynie zbudowane na K O S CI A C H a ich kaplani ,lezec beda jak bezdomni dzisiaj nedzarze przed ICH bramami..
    Pyszalek i ignorant zasmieje sie ,ale wierzcie MI tu nie mamy do czynienia z przypadkiem.
    „Wscieklosc „burzy byla troche nadzwyczajna.
    Sceptyka gotow jestem przeslac zeskanowany Rysunek , ale nie ma sie czym chwalic.,do Leonardo mi daleko . wiec opisalem
    Dodaje TO . potwierdzajac Glosy , ze beda wielkie zmiany w swiecie.
    Dla TYCH ,ktorzy dzisiaj cierpia ,ale sie nie UBRUDZILI Grzechem ,choc wszyscy wokol kolaboruja z Systemem . BOG OJCIEC przygotowal w przyszlej POLSCE prawdziwy dom ,gdzie NIKT nie bedzie cierpial BIEDY i PONIZENIA .
    Podatni na manipulacje pojda sila rzeczy z propaganda Systemu w przewidzianych juz okolicznosciach , tam gdzie sie nie wraca, Tak System zlozy OSTATNIA OFIARE
    SWOJEMU PANU, ktory zywi sie krwia i cierpieniem.
    PRAWDE oglaszal Polakom , BLOGOSLAWIONY DUCHEM SWIETYM -ksiadz KLIMUSZKO..
    Polska bedzie najfajniejszym krajem na SWIECIE i wszyscy ,beda chcieli u NAS zyc .
    I wiecie dlaczego ?
    BO CI , Polacy ,ktorych spotka wyroznienie dotrwania do TYCH czasow JEDNOCZYC BEDZIE wzajemna BOZA MILOSC. A SILA tej MILOSCI bedzie potezniejsza niz MOC WSZYSTKICH BOMB ATOMOWYCH .naraz,
    I TAKI NAROD bedzie P O T E G A przed ,ktora drzal bedzie CALY swiat .
    MOC zjednoczonej WOLI z BOGIEM moze czynic CUDA.
    I TEN CUD sie DOKONAL juz w przestrzeni KREACJI. !
    Projekcja w REALU ,,,,,,,,,,,, juz nie dlugo.,
    Modlcie sie o Laske zarliwie.,

 3. kara jest ogien wieczny. grzech jest jeden. Jest nim niewiarstwo. A kradziez, klamstwa, zdrady, gejostwo itd – to tylko konsekwencje niewiary. ALe Pan Jezus powiedzial.: Kazdy kto nie uwierzy i nie uwierzyl juz jest potepiony!!!! — — wy wszyscy madrale czy slyszycie??? wiecie czym jest ogien? OGIEN TRAWIACY ktory pali dusze od srodka ze zgryzoty i zalu – zacznijcie sie martwic o swe dusze albowiem godzina zniw juz nadeszla a Pan zniwa juz sierp przylozyl. powstancie z prochu tej ziemi i odwroccie sie od grzechu albo zgincie na wieki. Tak mowi Pan. AMen!!!

  1. A kazdy kto uwierzy i uwierzyl w te Slowa zaprawde zaprawde powiadam wam juz przeszedl ze smierci do zycia i sadu ostatecznego nie ujrzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Halleluja. Tak mowi Pan. AMen.!!! wiara to SLuzba Bogu NAjwyzszemu z milosci nie z przymusu, pokornosc, i sluzba drugiemu a przede wszystkim bratu w Chrystusie. Tak mowi Pan. AMen.

 4. Czas Zapierdala/Zegar Tyka/
  Moj Rap jak Napalm Leci na Jebany Watykan/
  Ksiądz spuszcza Ci się w Ryj/
  Wybacz – Ja Tego nie Łykam/
  Pewnie Dlatego,że Jestem W.I.L.K,a Nie Pelikan\
  Od Narodzin Zakładają Ci Obroże/Wpajają Brednie/
  A Tobie Powoli Wyrasta Poroże/Niszczą doszczętnie Twój Umysł/Ten Strumyk Kłamstw Cieknie
  Jak Sperma z Pękniętej Gumy
  Prosto Do Twoich Warg/ Więc tak – Ja Zejde Będąc Dumny/ A Ty zdechniesz Durny
  Zabierając Ten Fałsz Do Trumny!
  Koscielna mantra działa na Ciebie jak Crack/Kolejna Działka
  I Jesteś w Raju,Bo Na Haju Znika Strach/
  JeZUS Chytrus Kroi Cie Jak Fiskus/
  A Bóg Ojciec Je-Howa Kocha Cię
  Jak Biskup Dzieci – Wiesz…Tak Po Katolicku\
  Kościól To Mafia – Tu Wszystko Opiera się na Wyzysku/
  Parafia to Twoj Dom – Do Mnie To nie Trafia/
  Ksiądz nie puka do mych drzwi już dawna – Niech Idzie w Pizdu!
  Jego Gadka przyprawia mnie o Mdłości/Nie uczestnicze w Tym Siedlisku Kłamstw…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.