Afery

Wyciekł poufny dokument: po szczepieniu Infanrix Hexa zmarło 36 niemowląt

Ostrzegam przed szczepionką Infanrix Hexa: ma długą listę skutków ubocznych

Szczepienia kojarzą się wciąż jako największe dobrodziejstwo ludzkości, jednak są powody by sądzić, że są one największym jej przekleństwem.

Korporacjom produkującym szczepionki można zarzucić nie tylko to, że dodają do nich zanieczyszczenia organiczne (modyfikowane genetycznie wirusy i ich fragmenty, itp) i chemiczne (rtęć, aluminium, formaldehyd, itp). Ale także to, że po każdej wielkiej kampanii szczepień w historii, następował rekordowy wzrost zachorowań na daną chorobę, zamiast spadek. Jak wskazywałaby logika.

Sytuacja, gdy zostajesz zmuszony przez państwo do przyjęcia lekarstwa bądź szczepionki, niczym nie różni się od sytuacji więźnia Holocaustu w jednym z wielu niemieckich obozów koncentracyjnych. Oni też byli zmuszani do przyjmowania toksycznego fluoru, który jest metalem ciężkim, jak rtęć w szczepionkach i też uszkadza mózg. Jakim słowem można nazwać proceder przymusowego, obligatoryjnego podawania dzieciom toksyn, pod pozorem bliżej nie udokumentowanych korzyści?

-przyp. Jarek Kefir


Wyciekł poufny dokument z GSK. Bezpośrednio po szczepieniu Infanrix Hexa zmarło 36 niemowląt.

Cyt. „Tajny dokument korporacji  Glaxo Smith Kline całkiem niedawno wyciekł w Belgii, ukazuje ukrywaną prawdę o programach masowych szczepień. Według oficjalnych danych, 36 dzieci zmarło po podaniu im preparatu Infanrix Hexa, czyli szczepionki wysokoskojarzonej. Działo się to w okresie 2 lat. Korporacja Glaxo dostała w sumie 1742 raportów o skutkach ubocznych po tej szczepionce od 23.10.2009 do 22.10.2011. 503 reakcji zostało oficjalnie potwierdzone, dodać do tego należy 36 przypadków śmierci dzieci. Powyższe liczby dotyczą populacji 10,5 miliona dzieci.

Organizacja Initiative Citoyenne z Belgii stwierdza iż: „GSK nie odnotowało, jak pierwotnie oczekiwaliśmy, 14 zgonów w okresie od października 2009 r. do października 2011, ale aż 36 (14 od 2010 do 2011 r. i 22 z 2009 na 2010). Oprócz tych 36 ofiar śmiertelnych, miało miejsce co najmniej 37 innych zgonów (głównie nagłej śmierci), co w sumie daje, przynajmniej 73 ofiary śmiertelne od czasu wdrożenia szczepionki w 2000. I znowu, dotyczy to jedynie nagłych śmierci, nie ma żadnych informacji nt. możliwego zaniżania raportów”.

36 zgonów w okresie dwóch lat, to średnio 1,5 zgonu na miesiąc, co przy jakimkolwiek standardzie jest bardzo wysoką liczbą. Prawdopodobnie tylko od 1 do 10% niepożądanych reakcji poszczepiennych jest rzeczywiście zgłaszanych co wynika z nieświadomości lekarzy i rodziców. Dlatego też problem może być potencjalnie o wiele bardziej poważny, a rzeczywista liczba zgonów znacznie wyższa.

Wykresy pokazują, że wiele z tych dzieci, które zmarły, odeszły w ciągu kilku pierwszych dni po otrzymaniu szczepionki. Łącznie zgłoszono, iż trzy niemowlęta zmarły w ciągu godziny od otrzymania szczepionki.

Źródło:

Informacja prasowa Inititive Citoyenne.

Poufny raport, który wyciekł z GlaxoSmithKline.

Ulotka Infanrix Hexa.

Charakterystyka produktu leczniczego.

Źródło polskie:

Stop NOP PL

1 odpowiedź »

  1. Karmienie piersią jest JAK SZCZEPIONKA. LECZ CHRONI NIE TYLKO PRZED DROBNYMI INFEKCJAMI
    ● Noworodek rodzi się z niedojrzałym układem immunologicznym (zacznie produkować przeciwciała dopiero ok. 6. tygodnia życia). By walczyć z bakteriami, wirusami, grzybami czy alergenami i toksynami, musi otrzymywać przeciwciała. I tym razem matczyny pokarm okazuje się niezastąpiony. Mleko matki od piewszego dnia zawiera ważne przeciwciała i substancje, które budują odporność, chronią przed infekcjami, ułatwiają trawienie i są naturalną ochroną przewodu pokarmowego.
    Co ważne, chronią też przed częstą u dzieci alergią pokarmową, która objawia się nawracającymi biegunkami, kolkami, zapaleniem skóry, przewlekłymi katarami, spastycznym zapaleniem oskrzeli, astmą. Ponieważ mleko mamy zawiera substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych, broni maluszka przed zapaleniem ucha środkowego, chorobami układu oddechowego, stanami zapalnymi żołądka i jelit, zakażeniem układu moczowego, zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, dba o prawidłowy rozwój ośrodkowego układu nerwowego.
    Chorobami, przed którymi może ochronić karmienie piersią, są także: tężec, koklusz, błonica, dur brzuszny, czerwonka, zakażenie pałeczkami coli, grypa, nawet Heine-Medina. Wśród dzieci karmionych piersią mniej jest zachorowań na późną sepsę u wcześniaków, maleje też ryzyko nagłej śmierci niemowląt.

    źródło: http://www.kobieta.pl/drukuj/artykul/mleko-matki-niezastapiony-fenomen-natury/?TB_iframe=true&height=350&width=600&cHash=1b0a988fccbd6c0c4bfd42fce0b88260

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.