Półroczna Basia zmarła 2 dni po szczepieniu. Prokuratura bada, czy szczepionka była przyczyną

6-miesięczna Basia zmarła 2 dni po szczepieniu. Prokuratura bada, czy szczepionka miała wpływ na śmierć dziecka

Wklejam dziś tekst napisany przez członków organizacji Stop NOP walczącej o zachowanie cywilizowanych standardów w medycynie.

Prokuratura bada obecnie kwestię, czy szczepionka mogła mieć wpływ na śmierć dziewczynki. Kluczowe w poniższym fragmencie tekstu jest zdanie, iż sekcja zwłok nie wyjaśniła, dlaczego dziewczynka zmarła.

Wskazuje ono na to, iż przyczyny należy szukać w podanej uprzednio szczepionce.

Dziecku podano znaną i okrytą złą sławą szczepionkę o nazwie Infanrix Hexa, powodującą liczne powikłania, w tym kalectwa i zgony. Jest ona szeroko reklamowana i płatna. Zakrawa na ironię, iż rodzice zadłużają się, płacą za dodatkowe szczepienia krocie, podczas gdy stan zdrowia ich dzieci ciągle się pogarsza. Albo tak, jak w przypadku Basi – następuje gwałtowne załamanie zdrowia, nagły zgon itp.

Przeczytaj też o tej szczepionce na mojej stronie:
Ważna informacja o szczepionce Infanrix Hexa z pierwszej ręki, z Centrum Zdrowia Dziecka
Szczepionki Prevenar i Infanrix Hexa: wyciekł tajny rządowy raport. Korporacja przyłapana na gorącym uczynku, wycofywane setki tysięcy szczepionek

-przyp. Jarek Kefir

Zapraszam do przeczytania tekstu właściwego:

Zmarła półroczna Basia z Kutna. Prokuratura bada czy do śmierci przyczyniła się szczepionka

Cyt. „Basia dwa dni przed śmiercią została zaszczepiona. Rodzice dziewczynki twierdzą, że dziecko zostało zaszczepione, choć mała miała kaszel, bo lekarz nie dostrzegł przeciwwskazań. Teraz prokuratura bada, czy do śmierci dziecka mogła przyczynić się szczepionka. Sekcja zwłok dziewczynki nie wyjaśniła, dlaczego zmarła. Zlecono jeszcze badania toksykologiczne, na ich wynik trzeba czekać dwa tygodnie.

Dziewczynce podano szczepionkę skojarzoną 6 w 1, bakteryjno-wirusową, przeznaczoną do szczepienia dzieci przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (kokluszowi), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, polio i zakażeniom wywoływanym przez Haemophilus influenzae typu b. Rodzice wstrzymują się ze szczepieniami Wśród rodziców rozgorzała dyskusja na temat tego, czy szczepionki są bezpieczne.

-Nie miałam świadomości, że szczepionka może być niebezpieczna dla dziecka – przyznaje Magda z Gdańska, mama rocznej Heleny i czteroletniego Mikołaja. – No bo skąd, skoro lekarz przy żadnym szczepieniu o tym nie wspomniał? Są rodzice, którzy bojąc się powikłań po podaniu szczepionki nie decydują się jej podać dziecku.

-Miałam wybrać się z synem na szczepienie na krztusiec, ale póki co wstrzymuję się z pójściem do przychodni. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma dowodu na to, że śmierć dziewczynki z Kutna była spowodowana szczepionką, ale nie ma też dowodu na to, że tak nie było – opowiada Joanna z Gdańska, mama półrocznego Stasia.

Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP wraz z rodzicami rozpoczęło na Facebooku akcję przeciwko ignorowaniu przez lekarzy niepożądanych odczynów poszczepiennych. Inicjatorzy akcji namawiają rodziców, których dzieci źle zniosły szczepienia, by napisali skargę do prokuratury i ministerstwa zdrowia.Na stronie zamieszczono również wzór skargi.

-W Rosji publiczna debata spowodowała zniesienie obowiązku szczepień i wprowadzenie odszkodowań za powikłania poszczepienne – czytamy na stronie akcji.

-Akcję zbierania zgłoszeń dotyczącej szczepionki 6 w 1 od rodziców rozpoczęliśmy tydzień temu i już mamy ich kilkadziesiąt, co oznacza, że skutki uboczne u dzieci występują, tylko są przez lekarzy bagatelizowane. Rodzice mówią wprost, że zgłaszają lekarzom, że ich dziecko źle zniosło szczepienie, ale ci stwierdzają, że nie ma o czym mówić i nie przekazują nigdzie tej informacji mimo ustawowego obowiązku.

A potem słyszymy, że nie ma problemu z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, bo nie ma skarg – mówi Justyna Socha ze Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, które zrzesza rodziców dzieci, u których wystąpił niepożądany odczyn poszczepienny.

I dodaje: – To nie jest tak, że radzimy rodzicom, by nie szczepili swoich dzieci. Mówimy tylko, że mają prawo do pełnej informacji, z czym, co się może wiązać i na tej podstawie podejmowali decyzję”

Kryminalny proceder NZOZ Kutnowski Szpital Samorządowy – nie przekazali dokumentacji do prokuratury

Rodzice poszkodowanych po szczepieniach dzieci! Róbcie zdjęcia dokumentacji. „Jak udało się nam ustalić, Prokuratura Okręgowa w Łodzi podejrzewa, że NZOZ Kutnowski Szpital Samorządowy nie przekazał śledczym kompletnej dokumentacji dotyczącej leczenia i śmierci sześciomiesięcznej Basi z Kutna.

Dziewczynka zmarła w sobotę po trzech godzinach oczekiwania na przyjazd karetki, która miała zabrać ją do szpitala w Łodzi.

– Śledzczy mają podejrzenia, że nie uzyskali kompletnej dokumentacji medycznej – poinformował nas dziś wieczorem Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.” http://tvc24.pl/index.php/tvc24/news/3004

Źródło: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

Napisz skargę w sprawie powikłań poszczepiennych: https://www.facebook.com/events/456408027815093/

Rodzicu – tu uzyskasz informacje i pomoc:
Stowarzyszenie Stop NOP
Stowarzyszenie Stop NOP na facebooku
Forum „Nie szczepimy” – aby czytać tę obszerną bazę danych, trzeba się zarejestrować – ale warto
Grupa „Nie szczepimy” na facebooku – bardzo aktywna

8 myśli w temacie “Półroczna Basia zmarła 2 dni po szczepieniu. Prokuratura bada, czy szczepionka była przyczyną

 1. Kilka di temu rozmawiałem z znajomą.
  Urodziła dziecko, ale dziecko ciągle chore i zwariowane.
  Jak rozmawiałem z nią przez telefon to dziecko ciągle się darło..
  Okazało się, że miało wylew krwi do mózgu!!
  Matka osoba wykształcona (ma doktorat nauk ścisłych) jest przekonana że to przez szczepionki.
  Załatwiła, że przez rok nie będą dawać dziecku szczepionek.

  1. Bogu dzięki, że ma taką mądrą mamę. To nie chodzi o to, żeby przez rok nie dawać szczepionek. Dzieci ich w ogóle nie powinny dostawać, bo są nieskuteczne i niebezpieczne! Jedyna bezpieczna szczepionka to ta, która nigdy nie została podana. Załatwiajcie tak, by to dziecko nie musiało dostawać szczepionek w ogóle.

 2. Teraz Sanepidy już tak nie szaleją .
  Ustawa o przymusowych szczepieniach jest niekonstytucyjna i można ją podać do TK a nawet Strasburga – bo chyba i sprzeczna z unijnym prawem .,,,
  Nasi sejmowi idioci” tak do przodu poszli ,że z tego co wiem złamali prawo.
  Zatem wystarczy oświadczenie rodziców o odstąpieniu od szczepień i spokój jest .
  Lekarze mają obowiązek namawiać do szczepień i pogadanki przy wizytach robić,ale za to można grzecznie podziękować.W każdym razie odnotowane wszystko jest w karcie .

  To nie jest tak ,że szczepimy bo WSZYSCY INNI TAK ROBIĄ .
  Są kraje bez przymusu (obowiązku szczepień ) i są to w pełni cywilizowane kraje jak Szwajcaria, a w Japonii szczepi się wybiórczo od 2 roku życia i tam przy niewielkim odsetku szczepiących wybiórczo EPIDEMII I ZARAZY NIE MA 😀
  Ważna jest profilaktyka czyli np.płyny do odkażania , higiena osobista , zdrowe żywienie .

 3. Istne głupoty widze ludzie wypisują, spytajcie tych, którzy się na tym znają np. lekarza chorób zakaźnych, poczytajcie o mechanizmach działania a zobaczycie, że szczepionkom nic do tego. Mam nadzieję, że wasze dzieci nigdy nie zachorują na te choroby przeciwko, którym ich nie zaszczepiliście, a przypadków takich wiele ale o tym się juz nie pisze.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.