Jak się chronić przed skażeniem radioaktywnym? Witamina C jedną z niezawodnych metod!

O atomistyce słów kilka: jak się chronić przed skażeniem radioaktywnym?

skazenie radioaktywne promieniotworcze ochrona

Przedstawiam niedawno przetłumaczony film video o tym, jak chronić się przed skutkami skażenia radioaktywnego. Awaria trzech reaktorów atomowych w Fukushimie pozostaje ciągle nierozwiązana. 11 marca 2014 roku miną dokładnie trzy lata codziennych, potężnych emisji kilkuset różnych radioizotopów do oceanu i atmosfery.

Sprawdziły się modele uniwersytetu z Hiszpanii z roku 2013, przewidujące, że w styczniu 2014 roku pierwsze fale skażenia radioaktywnego z Fukushimy zaczną docierać do Alaski, Kanady i zachodniego wybrzeża USA.

Na plażach Kalifornii zanotowano zwiększoną radioaktywność. Człowiek posiadający licznik Geigera zaalarmował najpierw swoje otoczenie i miasteczko, a potem – za pośrednictwem You Tube – cały świat. Sprawą zainteresowały się władze USA – lokalne, stanowe i federalne.

Po przeprowadzeniu badań, urzędnicy federalni wydali opinię, iż owszem, poziom radiacji został przekroczony pięć razy, ale nie trzeba się niczego obawiać. Bo normy oficjalne dotyczące szkodliwego wpływu na organizm, przekroczone jeszcze nie zostały. Jeszcze – a co potem, gdy będą docierać kolejne emisje wraz z prądami morskimi?

Nie lepiej jest jeśli chodzi o nasze, polskie podwórko. Polska jest dosłownie okrążona przez reaktory atomowe. Dziś, dnia 30 stycznia 2014, rząd Donalda Tuska zapowiedział oficjalnie, że do 2019 roku zamierza wybudować jedną elektrownię atomową (link tutaj). Koszt budowy to 50 miliardów złotych który w całości trafi do Francji, która jest nuklearnym potentatem w Europie.

Druga elektrownia atomowa ma powstać do 2035 roku, co oznacza, że Polska stawia na przestarzałą i niezwykle niebezpieczną koncepcję pozyskiwania energii z atomu. Wystarczy, że sabotażu reaktorów dokonają terroryści, demonstranci, obce siły zbrojne, bądź.. nasze słońce, które przecież w każdej chwili może wygenerować silny rozbłysk CME.

Rozbłyski CME są od kilku lat poważnym zagrożeniem dla stabilności ziemskiej infrastruktury elektrycznej i elektronicznej, z powodu powolnego słabnięcia ziemskiego pola magnetycznego. Pole magnetyczne z zasady ma chronić nas przed skutkami rozbłysków typu CME.

Gdyby powtórzył się potężny rozbłysk CME z wieku XIX, wtedy zarówno ziemska elektronika, jak i elektronika obsługująca reaktory atomowe, uległaby uszkodzeniu. W dużym procencie. A reaktory atomowe nie mogą pracować bez ciągłego chłodzenia..

Pozostaje też zauważalny aspekt gospodarczy budowania reaktorów atomowych w Polsce i Kaliningradzie. Te 3 elektrownie atomowe są budowane w tym samym czasie, gdy Zachód, szczególnie Niemcy, oficjalnie odchodzi od tej technologii. Czy zatem Polska będzie nie tylko dostarczycielem niewolniczej siły roboczej do powstającej IV rzeszy niemieckiej, ale także dostarczycielem taniego lub półdarmowego prądu elektrycznego?

Kolejna kwestia, to wykonanie takiej elektrowni. Kto byłby za nie odpowiedzialny? U mnie w województwie Zachodniopomorskim, autostrada, tzw „cementówka” wybudowana w latach 30-tych XX wieku, spełnia swoją rolę do dziś. Zaś nowe autostrady – „tuskówki”, budowane z piachu – niszczeją zanim zostają oddane do użytkowania, a ich dopuszczenie odbywa się z rażącym naruszeniem zasad bezpieczeństwa. Jeśli w taki sam sposób będą budowane polskie elektrownie atomowe, to nie daj Boże..

Zagadnienie, które trzeba również poruszyć, to tak zwane „rozrzedzone promieniowanie” emitowane przez cały czas pracy elektrowni atomowej. Pisałem kiedyś o tym, że w Niemczech był przypadek, gdy mieszkańcy jednego z miasteczek przylegających do elektrowni atomowej, pozwali rząd za zwiększoną liczbę przypadków raka. Do procesu nie doszło, a sprawa została sprawnie wyciszona przez służby. Mówi o tym międzynarodowa organizacja Low Level Radiation Campaign (link tutaj, ENG), zrzeszająca fizyków nuklearnych z całego świata, którzy zdecydowali się przerwać zmowę milczenia na temat atomistyki.

Ciekawą teorią dotyczącą radzenia sobie z radioaktywnością, są prace Wilchelma Reicha dotyczące energii orgonu (link tutaj). Ta energia ma być siłą przeciwstawnie skierowaną do radiacji. Jak się domyślacie, zarówno Wilchelm Reich jak i Nicola Tesla nie są lubiani przez oficjalną doktrynę naukową, a miejsce ich wartościowych odkryć, zajął materialistyczny bełkot Einsteina o tym, że wszechświat powstał zupełnie przez przypadek a jego istnienie nie ma większego sensu. Ale to już pole idei, nie będę się na nie zapuszczał w tym tekście. Zaś tutaj możecie zobaczyć orgon w akcji pod postacią urządzenia o nazwie chembuster (link tutaj).

Chcesz się dowiedzieć więcej o katastrofie nuklearnej w elektrowni Fukushima?
Ryby złowione w okolicy elektrowni Fukushima zawierają śmiertelną dawkę promieniowania
Rosną obawy o promieniowanie które dociera do USA z Fukushimy
Promieniowanie z elektrowni Fukushima dociera do wybrzeży Alaski
Fukushima: alarmujące dane o skażeniu Pacyfiku. “Część oceanu jest pozbawiona życia biologicznego”
Masowe zachorowania w Japonii z powodu radiacji? “Władze ukrywają prawdę, statystyki nie są wiarygodne”

Jarek Kefir

Możesz mnie wspomóc. Dotacje są całkowicie dobrowolne i nieobowiązkowe, w przeciwieństwie do różnych gadzinówek typu GW czy Rzeczpospolita, gdzie za dostęp do artykułów w internecie trzeba wykupić abonament.
Szczegóły są podane poniżej. Serdeczne dzięki!

https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Portal Jarka Kefira na facebooku:

_________________________________________________

Zapraszam na film video: chroń się przed skażeniem radioaktywnym:

(tłumaczenie na język polski: zespół davidicke.pl)

5 myśli w temacie “Jak się chronić przed skażeniem radioaktywnym? Witamina C jedną z niezawodnych metod!

 1. ale ta droge w zachodniopomorskim – to Niemcy budowali…

  a u Niemca za III Rzeszy wszystko było solidne!

 2. Wszystko fajnie, tylko tytuł nie do końca pasuje do treści. Co z tą witaminą C? Jakie dawki, aby się chronić – oczywiście naturalnej?? Ile tysięcy mg na dobę?

 3. Jarku z jakich zrodel czerpiesz informacje w temacie religii
  Dla wiekszosci ludzi wierzacych jest to Biblia ja osobiscie mam dylemat ktora czytac
  Kent Hovind twierdzi ze Biblia Krola Jakuba jest najblizsza prawy
  Co o tym myslisz ? I co myslisz o tym czlowieku?
  Moim zdaniem ma bardzo ciekawe wyklady

 4. Promieniowanie jonizacyjne, wzbudza w tkankach człowieka kolosalne ilości wolnych rodników (dochodzi do rozerwania słabych wiązań elektronowych i tworzone są olbrzymie ilości wolnych rodników). Powstaje ich tak wielka liczba, że organizm nijak ma sam z tym walczyć i przegrywa (choroba popromienna, nowotwory etc).

  A co ma do tego Witamina C.
  Witamina C jest potężnym przeciwutleniaczem (antyoksydantem), który oddaje SWÓJ ELEKTRON, wolnemu rondnikowi – zeruje go, sama przy tym pozostaje w dalszym ciągu antyoksydantem.
  Każda toksyna działa w ten sam sposób, zabiera elektron (y) NAM, a witamina C, po prostu oddaje swój – niwelując toksynę. Wszystko oczywiście na poziomie komórkowym.

  Dlatego tak ważną witaminą jest właśnie C.
  Nie ma znaczenia co spowodowało powstanie wolnych rodników : działalność wirusów, bakterii, toksyn z grzybów (atakują watrobę), promieniowanie, na wolne roniki, odpowiedzią jest witamina C.

  Zostało przeprowadzone wiele różnych badań odnośnie tego tematu. Witamina C w odpowiedniej dawce, oraz odpowiednio podana (w zależnośći od stanu zdrowia, doustnie, dożylnie poprzez kroplówkę, zastrzyk, czy też jako witamina C liposomatyczna – im gorszy stan zdrowia, tym odpowiedź z naszej strony powinna być odpowiednio szybko docierająca do każdego zakątka ustroju), jest panaceum na każdego wirusa oraz bakterię. Już nie wspominając o toksynach.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.