Czy Polska jest krajem pod okupacją Watykanu?

Kościół katolicki w Polsce i jego specjalne prawa

Na zdjęciu powyżej: "hołd watykański" - prezydent rzekomo suwerennego państwa, jakim jest przenajświętsza III RP, składa hołd lenny przez cezarem (imperatorem), czyli aktualnym papieżem
Na zdjęciu powyżej: „hołd watykański” – prezydent rzekomo suwerennego państwa, jakim jest przenajświętsza III RP, składa hołd lenny przez cezarem (imperatorem), czyli aktualnym papieżem

W swoim poprzednim felietonie na tematy katolickie: „Czy wiesz kto rządzi światem?! Sprawdź, będziesz w szoku!” zastanawiałem się nad tym, czy Watykan i kościół nie jest po prostu przedłużeniem bytu Cesarstwa Rzymskiego, które trwa po dziś dzień.

Obserwując polską scenę polityczną można wysnuć jeden logiczny wniosek: Watykan na pewno rządzi Polską zza kuluarów. Polski episkopat zawsze miał wpływowych protektorów którzy nie szczędzili przywilejów, stanowisk, zrabowanych nam, biednym ludziom szekli i ziemi. Zarówno z prawicy, lewicy jak i centrum. Konkordat, dający funkcjonariuszom Watykanu jeszcze większe prawa niż konkordat przedwojenny, to dziecko rządów SLD.

Nielegalnie działająca Komisja Majątkowa sprawiła, że kościół katolicki stał się jednym z największych posiadaczy ziemi w Polsce. W Krakowie kościół jest właściwie państwem w państwie i ma wykupione całe dzielnice.

Kościół przed rozbiorami działał wybitnie na szkodę I RP. Gra w tamtych czasach toczyła się o to, by za pomocą Austriaków i Prusaków zatrzymać Rosję na obecnej linii Curzona (mniej więcej…) i tym samym utrzymać panowanie kościoła katolickiego nad Polakami.

Gdy hitlerowskie dywizje wyruszały na podbój ZSRR, ówczesny papież błogosławił wyruszające z baz samoloty i czołgi, używając słów, cytuję: „nowa wyprawa krzyżowa” w celu zniszczenia bezbożnego komunizmu.

Zacytuję teraz pewną wypowiedź. Na początku zadam pytanie: czy są to słowa zwyrodnialca / psychopaty? Cytuję:

Kościół katolicki w Polsce nie ma prawnego obowiązku zawiadamiania prokuratury o przypadkach pedofilii, ale jest to kwestią sumienia duchownych

Nie, powyższe słowa wypowiedział prokurator generalny, Andrzej Seremet!

Czy Polska jest aby na pewno krajem suwerennym wobec funkcjonariuszy obcego państwa – Watykanu? Powyższe słowa pana Seremeta znaczą bardzo wiele:

-funkcjonariusze państwa watykańskiego są ponad prawem III RP. Ich obowiązuje jak widać inne prawo, skoro sam minister Seremet mówi klechom: „ruchajta co chceta”.

-mogą oni działać na terytorium naszego państwa podług własnego widzimisię, nie podlegają naszym sądom, a to, czy zechcą odpowiadać za swoje zbrodnie czy nie, jest bliżej nie sprecyzowaną „kwestią sumienia”

-ukrywanie przestępstwa pedofilii, ściganego z urzędu, zatajanie faktów o takim przestępstwie, nie złożenie zawiadomienia do organów ścigania, gdy się o nim wie – jest współudziałem w zbrodni, tudzież kryciem sprawcy. A za to są przysłowiowe paragrafy!

-jaki wpływ na bezpieczeństwo narodowe ma taka bardzo bogata, wpływowa i pozostająca poza prawem organizacja jak episkopat polski? Pytanie retoryczne, bo Komisja Majątkowa to wspólny geszeft episkopatu, byłych funkcjonariuszy SB i WSI, GRU, i służb specjalnych z Zachodu i Izraela (przejmowanie nieruchomości, roszczenia żydowskie). Ile razy było tak, że kościół przedstawiał sfabrykowane dokumenty na prawa do kamienicy, Komisja Majątkowa to potwierdzała, kościół kamienicę przejmował, lokatorów wypie*dalali na bruk, a kamienicę sprzedawali różnym „inwestorom” w cenie milionów złotych.

P.S. „inwestor” – teraz tak nazywa się mafia bądź osoby z fałszywymi dokumentami podstawione przez izraelski Mossad, służby niemieckie czy środowisko byłych SB / WSI.

Przeczytaj też na mojej stronie o tym, jakie znaczenie czarnomagiczne ma dziś chrzest w chrześcijaństwie:

Krytyka kościoła katolickiego: mroczne rytuały magiczne katolicyzmu

O programach kontrolnych zaszczepianych w naszą podświadomość:

Chciałbym, czytelniku, byś spróbował sobie wyobrazić taki oto hipotetyczny obraz świata.. Nie wiem, za 20, 100, może 1000 lat. Wyobraź sobie, że gdy dziecko, urodzone w takim świecie, gdy kończy 2 lata, jest prowadzone do specjalnego pomieszczenia.

W tym pomieszczeniu takiemu malutkiemu dziecku jest aplikowana do krwiobiegu specjalna, osłabiona wersja wirusa HIV, ebola, czy dowolnego innego.. W dodatku, zmieniona genetycznie. Wirus taki nie ma zadania zabić takiego dziecka, ani teraz, ani w przyszłości. Ma on za zadanie być w uśpieniu w krwiobiegu takiego dziecka, i:
-ograniczać pewne normalne i wydawałoby się – oczywiste funkcje organizmu;
-podejmować różne decyzje autonomicznie, za nosiciela, a często wbrew woli nosiciela;
-zmuszać go do pewnych wyborów, postaw, zachowań.

Opisywany przeze mnie powyżej wirus jest symbolem modelu postrzegania świata, który wprowadza się do umysłu w wieku dziecięcym, zaszczepia się go głęboko (w podświadomości), po czym tak zawirusowana podświadomość daje o sobie znać potem.

Więcej tylko pod poniższym linkiem:

Programy, które nas kontrolują całe życie. Matryce podświadomości

Manipulacje kościoła katolickiego:

Wszyscy wiemy (mam nadzieję..), jak destrukcyjne jest wmawianie małemu dziecku mantr w stylu: “panie, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie, ale powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja“.

Przede wszystkim – jest to programowanie podświadomości – komputera centralnego psychiki – na bardzo złe bodźce, na niską samoocenę.

Poza tym, istotna jest też druga część tej destrukcyjnej, wpływającej na podświadomość mantry: “ale powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja“.

Więcej tylko pod poniższym linkiem:

Szokujące manipulacje kościoła katolickiego, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś!

Autor, poza wyraźnie zaznaczonymi cytatami: Jarek Kefir

Możesz mnie wspomóc. Pomoc Was, Czytelników jest kluczowa jeśli chodzi o niezależność stron takich jak moja.

Dotacje są całkowicie dobrowolne i nieobowiązkowe, w przeciwieństwie do różnych „gazetoidów” typu GW czy Rzeczpospolita, gdzie za dostęp do artykułów w internecie trzeba wykupić abonament lub wysłać SMSa.
Szczegóły podałem poniżej, w linku zaznaczonym na niebiesko. Serdeczne dzięki!

https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Portal Jarka Kefira na facebooku:

5 myśli w temacie “Czy Polska jest krajem pod okupacją Watykanu?

  1. To tylko Jarka Kefira,przez analogię do polityki historycznej redakcji POLITYKI stać na wywołanie dyskusji na taki temat.

  2. U mnie w gminie kościół wnioskuje, by otrzymać 3 ha ziemi, w dobrej lokalizacji, z 99% bonifikatą. Pani wójt i radni nie mają nic przeciwko, w przeciwieństwie do mieszkańców. Taki kraj! Choć cisną się na usta słowa niecenzuralne!

  3. Kościół temat rzeka ..czy ma specjalne traktowanie oczywiście …religia w szkołach w XXI wieku!!! …krzyż w sejmie…i osławiony konkordat,który każdego rodzącego się Polaka podpina pod katolicyzm pobierając od niego gdy dorośnie pieniądze na emerytury księży ..nawet go o tym nie informując …masakra ..ale jak to mówią jak dbasz tak masz …naród zachwycony żadnych protestów nie widzę …
    Kto rządzi Polską …eeee jaką Polską …nie zauważyliście,że kolejny rozbiór tego kraju dokonał się w ostatnich latach na waszych oczach …no wiem,że fajne seriale wtedy leciały w TV ..i wychodzi na to,że przespaliście ów rozbiór …no tak usprawiedliwia was fakt,że dekoracje jeszcze wciąż stoją 🙂 i sejm nadal odgrywa przedstawienie…a w Smoleńsku brzoza stała …szkoda gadać

  4. Zabojstwo Abla przez Kaina,jest pierwszym spisanym dokumentem przestepstwa,popelnionego na tle sexualnym. Jezeli na poczatku blakania sie ludzi po swiecie ,wylapie sie takie „kwiatki”,po co czas tracic i zglebiac cala bumage bzdur i niepotrzebnie zajmowac sie czyms co zostalo napisane po to, aby zamieszac w lbach ciemnocie?Pozostaje pytanie…totalna .reforma czy anarchia?

  5. Odwołując się do części z zaszczepianiem dzieciom wiary: w czasach szkolnych moje koleżanki bały się podnosić ręce do góry podczas zabawy, by nie obrazić swojego bóstwa. Opowiadały jak rodzice co tydzień zaciągali je na siłę do kościoła, na każdej lekcji religii przytakiwały idiotyzmom o jedynej właściwej wierze i postawie życiowej. Tak, to jest okupacja i jeszcze długo ten naród nie podniesie głowy by to zmienić.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.