Wysportowana 24-latka przykuta do wózka inwalidzkiego po szczepionce przeciwko HPV [+18]

Szczepienia na HPV – konieczne czy szkodliwe? Poznaj fakty

szczepienia dzieci HPV

Tak to jest z dzisiejszą medycyną. Najpierw Cię zmanipulują w przychodni bądź ckliwymi reklamami w TV. Potem sprzedadzą Ci jakieś świństwo na które Ty weźmiesz kredyt, a potem płacz i zwijaj się całe dnie z bólu do końca życia.

Poniższa wstrząsająca historia dla osób o mocnych nerwach [+18] Przykro się czyta takie świadectwa. I nie są to przypadki odosobnione, jak mówi się oficjalnie – czyli mniej niż raz na 10.000 przypadków. Znam ze słyszenia (z reala i netu) wiele historii, gdzie rodzice dzieci, które dziś są coraz bardziej chore, nagle zaczynają kojarzyć sam początek choroby ich dzieci, ze szczepionką podaną przed laty.

Wybór należy do Ciebie, rodzicu, ale poniższe świadectwo powinien obejrzeć każdy z Was.

Autor powyższego wstępu: Jarek Kefir.

Portal Jarka Kefira na facebooku:


A teraz treść właściwa (artykuł + video):

Wysportowana 24-latka zostaje przykuta do wózka inwalidzkiego po szczepionce przeciwko HPV

Cytuję: „Przedstawiam Wam szokującą historię Żanety Krämer z Marburga. Jako małe dziecko, była mistrzynią w dyscyplinie tenisa stołowego. Następnie trenowała jujitsu. Wtedy nie wyobrażała sobie dnia bez uprawiania sportu i ciągłej, nieustającej aktywności. A na załączonym niżej filmie video – życie Żanety obecnie. Ta 24-letnia kobieta odczuwa non-stop ból, musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Nie może wykonywać swojego zawodu – mechanika modelarstwa, jak i większości pasji, które tak bardzo ceniła. Co było przyczyną? Przyczyna to szczepionka na HPV (na raka szyjki macicy). To po niej nastąpiło gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia tej kobiety.

Żaneta Krämer opowiada swoją wstrząsającą historię:

-„W nocy budził mnie potworny ból, ciągle płakałam. Na przejście z jednego pokoju do drugiego pokoju musiałam poświęcić aż 45 minut. To jest okropne! Na samym starcie tego wszystkiego miałam dość życia i nie miałam ochoty na nic, odczuwałam tylko ból i leżałam przykuta do łóżka”.

Bywają takie dni, że Pani Żaneta Krämer nie może sama podnieść się z łóżka. Przy samym wstawaniu z niego musi korzystać z pomocy innych osób. Żaneta czuje się, jakby nie mogła w ogóle wykonać żadnego ruchu. Stawy puchną, ramiona i nogi sztywnieją. Trudno jej znaleźć siły by wykonać nawet, zdawałoby się, podstawowe rzeczy. Także żywot jej bliskich bardzo się odmienił.

Heike Krämer (matka):

-„Córka (Żaneta) w większość dni czuje się niedobrze, wyje z powodu silnego bólu, ma białą twarz. To mnie przeraża, widok tego, jak ona się męczy, bo nie wiem jak jej pomóc. Nastąpiły zmiany w mojej aktywności. Nie spędzamy urlopów wspólnie z mężem, gdyż nie mogę odpoczywać mając świadomość, że moja córka jest sama w domu. Gdy ma pogorszenie stanu zdrowia, nie może zrobić dosłownie nic. Po prostu nie mogłabym wyjechać z taką świadomością..”

Szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy były intensywnie reklamowane w mediach.
Reklama telewizyjna:
– Jako mama doświadczam jak moja córka rośnie i wkrótce będzie prowadzić własne życie. Nie chcę żeby rak szyjki macicy …

Jednak już krótko po wprowadzeniu tej szczepionki przed pięcioma laty, była ona bardzo kontrowersyjna. Są przypuszczenia, że doszło w Niemczech do wielokrotnych, ciężkich zachorowań a nawet do dwóch zgonów, jednak pewny związek ze szczepionką nie został do tej pory potwierdzony.
To chce teraz zmienić adwokat i ekspert od strat medycznych Hans-Berndt Ziegler z Marburga. Oskarża on w imieniu Żanety producenta szczepionki na odszkodowanie i zadośćuczynienie pieniężne za ból.

Hans-Berndt-Ziegler (adwokat i ekspert medyczny):
– „Jeżeli spojrzeć na skutki, które powstały u Żanety, jest to według mnie bezwzględne jak ta substancja mogła przejść kontrolę i mogła być reklamowana w mediach. Gdyby przed wprowadzeniem do sprzedaży myślało się więcej o ryzykach, przeprowadzało długookresowe badanie, to by takie rzeczy nie miały miejsca.”

Producent „Sanofi Pasteur” komentuje to bardzo krótko: „Nie ma związku między naszą szczepionką a chorobą Żanety Krämer”. Ale ta 24-o latka nie chce się poddać. Pierwszy sukces: pewien lekarz, który nie chce żeby jego nazwisko było podane, potwierdza związek miedzy szczepionką a chorobą Żanety.

Żaneta Krämer:
– „Angażuję się głównie w to, ażeby ostrzec inne dziewczyny i ich rodziców. To jest nie możliwe, że pomimo tego dalej się szczepi, chociaż pojawia się dużo problemów i dużo, dużo ludzi przez to cierpi.”

Precedensowy proces dziewczyny z Marburga przeciwko producentowi Gardasilu zacznie się najwcześniej w następnym roku. Gdyby go wygrała, to najprawdopodobniej ruszy fala oskarżeń dalszych przypuszczalnych ofiar”

Jedna myśl w temacie “Wysportowana 24-latka przykuta do wózka inwalidzkiego po szczepionce przeciwko HPV [+18]

  1. Artykuł doskonały a ja nie mogę nadziwić się bezduszności lekarzy i farmaceutów dla kilku banknotów do własnej kieszeni!!! Nie mogę i już! Jak można wymyślać a wreszcie dawać szczepionkę przeciwko czemuś czego się określić nie da!! Rak nie jest choroba tylko skutkiem braku odpowiednich witamin, nieprawidłowego odżywiania, stresu, KONSERWANTÓW, GMO, SZCZEPIONEK, MEDYKAMENTÓW WIELKIEJ FARMACJI.
    Po roślinach modyfikowanych genetycznie (GMO) giną pszczoły masowo. W USA (stan w NJ- co wiem na pewno ) nie uświadczysz pszczoły we własnym ogródku ani na pomidorach, ani na ogórkach ani na kwiatach. Jeszcze górzyste tereny stanu Pensylwania są przyjazne dla pszczół produkujących miód.
    Jak w warunkach zatrutej żywności, kosmetyków, środków piorących, środków czystości nie mieć raka???? no jak???? a tak, że trzeba się bronić przed tymi truciznami i wzmacniać organizm naturalnymi witaminami. O tym jest mnóstwo w necie więc nie piszę.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.