Afery

Szczepienia powodują autyzm: info oficjalne. „To była cierniowa droga, usłana grobami niewinnych, ale prawda wygrała”

Związek szczepień z autyzmem oficjalnie udowodniony. „To była cierniowa droga, usłana grobami niewinnych, ale prawda wygrała”

szczepienia i zapobieganie chorobom zakaznymStało się! Dnia 19 lutego 2014 roku, czyli całkiem niedawno, został oficjalnie potwierdzony związek autyzmu z masowymi i przymusowymi szczepieniami.

Trzeba przyznać, że to była długa droga – droga pogróżek, niszczenia karier niepokornym naukowcom, czasami także niewyjaśnionych zgonów tych, którzy ujawnili zbyt wiele..

Po latach zmagań z bezlitosną, globalną machiną urzędniczą, prawda wychodzi na jaw. W istocie nie mogło być inaczej, gdyż prawda zawsze wychodzi na jaw. Było wielu takich, którzy chcieli ukrywać prawdę – wśród nich sam Stalin i przywódcy USA, którzy najpierw sfinansowali dojście Hitlera do władzy, a potem zbudowali swoje imperium na machinie wojennej.

Musimy pamiętać iż tam, gdzie jest naprawdę wielki pieniądz, tam nie ma standardowych praw rynku, które mówią, że ludzie będą unikać produktów kiepskiej jakości, które szkodzą, a zamiast leczyć – na chwile uciszają objawy. Tam, gdzie jest naprawdę duży pieniądz – tam są kampanie marketingowe, tam są wielomilionowe łapówki dla urzędników, i, w końcu – tam jest finansowanie tych, co mają działać rzekomo w naszym interesie. Wszystkie te SANEPIDy, GISy, “zespoły ekspertów”, itp, itd, to tak naprawdę prywatne armie tego, kto ma pieniądze – w tym wypadku karteli spożywczych i farmaceutycznych.

W zeszłym roku głośno było o tym, że koncern Philipp Morris dał polskiej Straży Granicznej i innym służbom kilkaset tysięcy złotych “darowizny”, by te gorliwiej zwalczały przemyt papierosów z Ukrainy. Oznacza to, że korupcja stała się w Polsce de facto LEGALNA – pod jednym warunkiem – że dającym łapówkę jest wielki, międzynarodowy koncern.

szczepienia w opiniach ekspertow i lekarzy

Obserwujcie te wydarzenia, bo teraz ukrywana i wyśmiewana dotąd prawda, będzie coraz częściej gościć na łamach oficjalnej debaty publicznej. Tak się stało choćby z powszechnie uwielbianą dietą opartą na produktach zbożowych, która doprowadziła miliony ludzi do kalectwa i / lub do przedwczesnej śmierci.

W sierpniu 2013 jako pierwsze postanowiły przełamać zmowę milczenia oficjalne media takie jak Wprost czy Onet.pl. Dziś, dnia 6 marca 2014, również na Onecie, ukazał się taki oto artykuł:

Dieta oparta na węglowodanach winna otyłości i cukrzycy

Cytuję: „Rosnąca na całym świecie zachorowalność na otyłość, cukrzycę, nowotwory, schorzenia neurologiczne i neurodegeneracyjne nie potwierdza słuszności ani hipercholesterolowej teorii miażdżycy ani zaleceń dietetycznych. Przecież wszystkie te schorzenia w 90 proc. wynikają z diety tzw. zachodniej, czyli wysokowęglowodanowej i niskotłuszczowej, bazującej na olejach i margarynach.

Ale przecież obowiązująca w Polsce tzw. piramida żywienia ma podstawę zbudowaną właśnie z węglowodanów, natomiast białka i tłuszcze ograniczono do minimum. Zalecana jest nam dieta, która nie sprzyja kondycji i zdrowiu?

Nie tylko nie sprzyja zdrowiu, ale zwiększa prawdopodobieństwo otyłości i cukrzycy typu 2. Gdybyśmy rzeczywiście „zaliczali” codziennie 6–12 porcji węglowodanów (pieczywo, makaron, ryż, kasze, ziemniaki, ale też pizza, ciasta, drożdżówki, pączki), to w ciągu kilku miesięcy otyłość jest zapewniona. Węglowodany zwiększają apetyt; przy diecie wysokowęglowodanowej bez przerwy jest się głodnym (zachodzi tzw. zjawisko reaktywnej hipoglikemii).

Przemysł spożywczy ma interes w tym, abyśmy jedli ich jak najwięcej, zwłaszcza że węglowodany są najtańszym składnikiem żywności. Natomiast najdroższym jest białko, stąd różne (całkowicie nieprawdziwe) teorie o jego rzekomo szkodliwym działaniu i zalecane ograniczanie spożycia. Zapewniam, że nie ma to nic wspólnego z naszym zdrowiem”

>>> Czytaj więcej: http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/dieta-oparta-na-weglowodanach-winna-otylosci-i-cukrzycy/tn8dk

Autor powyższego wstępniaka, poza cytatem z Onetu: Jarek Kefir

A teraz zapraszam na obszerny artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego:


Cytuję: „Po wielu latach przepychanek, oszustw i kłamstw, przemysł szczepionkowy musiał przyznać, że związek pomiędzy szczepionkami a autyzmem istnieje. Dane ujawnił PRWEB.com 19 lutego 2014 roku. Na nic się zdały zaprzeczenia, szkalowanie lekarzy i naukowców. Ujawnione dokumenty udowadniają niezbicie, że już od 20 lat zainteresowani sprzedawcy wiedzieli o tym, że zawarty w szczepionkach preparat rtęciowy uszkadza mózg i jest jednoznaczną przyczyną zaburzeń, zwanych autyzmem.

Jak podała prasa medyczna, po prawie 10 latach niezwykle upartych starań dr Briana Hookera, profesora na Uniwersytecie Simson, przy pomocy senatorów Stanów Zjednoczonych, słynne CDC (Centers for Disease Control and Prevention) musiało ujawnić dokumenty dotyczące badań nad wpływem szczepionek na dzieci. Dopiero oparcie się na ustawie o wolności informacji, słynnym Freedom Act – FOIA, pozwoliło na ujawnienie, że środek zwany tiomersalem, nadal używany np. w szczepionkach grypowych, ba, podawany nawet kobietom w ciąży i małym dzieciom, może spowodować autyzm i inne zaburzenia rozwojowe układu nerwowego.

Dr Hooker, dzięki pomocy dwóch senatorów, otrzymał po 10 latach starań dane dotyczące 400 000 dzieci urodzonych pomiędzy 1991-1997 rokiem. Dane te były przeanalizowane przez epidemiologów z CDC, z dr Thomasem Verstraetenem na czele. Analiza tego materiału dowodzi jednoznacznie, że urzędnicy CDC wiedzieli o bardzo wysokim ryzyku zachorowań na autyzm, na zaburzenia snu, zaburzenia mowy i o innych poważnych uszkodzeniach Centralnego Układu Nerwowego, związanych z rtęcią, zawartą w preparacie zwanym tiomersal.

Wyniki analizy udowadniają niezbicie, że autyzm występował aż 7,6 razy częściej u dzieci narażonych na działanie tiomersalu w okresie niemowlęcym. Już w 1999 roku raport CDC uzasadniał twierdzenie, że istnieje związek pomiędzy zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń neurologicznych, a wysoką ekspozycją w pierwszym miesiącu życia na szczepionki zawierające tiomersal. Dane te zostały utajnione przez najwyższych rangą urzędników CDC. Rtęć stanowi wagowo 50% tiomersalu, wykorzystywanym w szczepionkach dziecięcych do 2000 roku i obecnie np. w grypowych.

Ostatnio pediatrzy ponownie wyrazili zgodę na dopuszczenie dodawania rtęci do szczepionek. Oparli się przy tym na raporcie defraudanta z CDC, niejakiego Paula Torsena. W Polsce ten raport jest przedstawiany jako tzw. „Raport duński”. Torsen jest ścigany listem gończym za malwersacje ponad miliona dolarów, rzekomo wydanych na badanie związku pomiędzy rtęcią i autyzmem. I co ciekawe, wszelkiej maści reklamówki przemysłu farmakologicznego w Polsce wciąż powołują się na ten raport. A pediatrzy, naśladując konsultantów, bezmyślnie to powtarzają.

Karygodne i oburzające są wypowiedzi dyrektorów CDC, twierdzących jeszcze w 2005 roku, że rtęć nie ma znaczenia. Jak wiemy, w Polsce grupa związana z Towarzystwem Wakcynologicznym i niektórzy pediatrzy, szczególnie tzw. konsultanci, twierdzili tak jeszcze w 2013 roku. Mało tego, robili specjalne szkolenia, typowe pranie mózgu, dla pielęgniarek i samorządowców, w celu zwiększenia sprzedaży szczepionek. Twierdzenia te wypowiadali wbrew faktom naukowym, znanym CDC, a opartym na analizie bazy danych, posiadanych przez tę rządową instytucję.

Przypomnę, że w Polsce od 1964 roku nie jest realizowana ustawa zobowiązująca PZH, obecnie przekształcony w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, do ewidencjonowania wszelkich powikłań poszczepiennych. Na stronach internetowych, tej jeszcze państwowej instytucji, nadal nie można znaleźć danych, dotyczących zachorowań w kontekście szczepień i powikłań.

Wręcz oszukuje się społeczeństwo, podając jako jedną jednostkę statystyczną, np. grypę i zapalenia płuc. Jest to kompromitacja medyczna. Rozróżniania zapalenia płuc od grypy uczy się na 3 roku medycyny. Zupełnie inne leczenie jest w tych dwóch jednostkach chorobowych. A PZH powołuje FluForum p. profesor magister Lidii Brydak [a swoją drogą, kto finansuje takie forum, przejazdy, konferencje, spotkania?] w skład którego wchodzi dwóch lekarzy, a resztę stanowią dziennikarze i przedstawiciele zawodów z pogranicza medycyny, którzy chcą występować w roli ekspertów medycznych, wymuszających strachem na społeczeństwie chęć szczepienia. Przykładem jest typowe żółte dziennikarstwo Gazety Wyborczej w tej dziedzinie.

Dlaczego CDC nie przyznawała się do związku pomiędzy rtęcią w szczepionkach, a uszkodzeniem mózgu, wyjaśnia przewodnicząca CDC, dr Marie McCormick: „Nigdy nie przyznamy, że istnieje związek pomiędzy rtęcią, a szczepieniami”. Obecnie jest on prezesem działu firmy Merck, jednego z głównych producentów szczepionek, np. MMR wartości 4 000 000 000 [cztery miliardy dolarów wyciągane z worka zwanego ubezpieczeniami przymusowymi]. Trzeba przypomnieć, że znaczny wkład w ten zysk koncernu mają polscy urzędnicy, bezmyślnie wymuszając ustawowo szczepienie dzieci na nieistniejące choroby, już w pierwszej dobie życia.

Oczywiście, urzędnicy, jak wszyscy mądrzy inaczej, zabezpieczają się, powołując się na ekspertów, których sami stworzyli. Od 1990 roku wszystkie towarzystwa, nie tylko medyczne, służą trzymaniu ludzi w szachu. Chodzi o kontrolowanie ich w taki sposób, aby nie powodowali zamieszania w wyciąganiu pieniędzy z tego worka, zwanego przymusowymi ubezpieczeniami, pod pretekstem czynienia dobra. Cała działalność tzw. zdrowia publicznego jest jednym wielkim hochsztaplerstwem. Nigdy nie można wszystkich ludzi zaszufladkować według jednego schematu, a do tego sprowadzają się wszelkiego rodzaju dyrektywy NFZ.

I jeszcze kolejne pytania. Kiedy ta informacja zostanie przekazana do PT Kolegów Pediatrów, że przez co najmniej 20 lat, zamiast leczyć, truli dzieci? Kiedy te reklamówki medyczne i Biuletyny Izb lekarskich zajmą się rzetelną informacją PT Lekarzy? Kiedy prokuratura zajmie się sprawą trucia polskich dzieci?

Od lat 1960. szczepionka przeciw polio, rozprowadzana „za darmo” w Polsce, była skażona rakotwórczym wirusem SV-40. Podawano ją dzieciom co najmniej do połowy lat 1980. Salk zeznając przed Komisją Kongresu USA w 1960 roku przewidywał, że w krajach Europy Środkowej wybuchnie prawdziwa epidemia nowotworów. A nasi wakcynolodzy zamiatają tą informację pod dywan. Liczy się biznes, Szanowni Czytelnicy, a „Wy jesteście tylko pionkami dla naszych zysków”.

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Dla „Wolnych Mediów

BIBLIOGRAFIA I LEKTURA UZUPEŁNIAJĄCA

 1. http://www.prweb.com/releases/ASOT/Thimerosal/prweb11598819.htm
 2. http://healthimpactnews.com/2013/can-we-trust-the-cdc-claim-that-there-is-no-link-between-vaccines-and-autism/

 3. http://www.ageofautism.com/2012/12/brian-hookers-testimony-autism.html

 4. http://www.courthousenews.com/2012/08/24/49635.htm

 5. #6-Hviid(Dania)

 6. http://www.jim.org/czytnik/nowyrok

 7. Click to access List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf

 8. http://www.biomedical.pl/aktualnosci/grypa-podczas-ciazy-zwieksza-ryzyko-autyzmu-8677.html

 9. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dunscy-naukowcy-ustalili-ze-szczepionki-grype-nie-dzialaja-tak-sie-tego-oczekuje

 10. http://www.polskiportal.net/classifieds/2901/151/szczepionka-mmr-wywolala-autyzm

 11. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11972&Itemid=53

 12. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11797&Itemid=53

 13. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11461&Itemid=53

 14. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11547&Itemid=53

 15. Dr Jerzy Jaśkowski: Dziwna historia szczepionki przeciwko odrze MMR. Dr Andrew Wakefield ma rację – autyzm!!! (Część 5.)

 16. Dr Jerzy Jaśkowski: Dofinansowywani przez koncerny szczepionkarskie? (Część 2)

 17. Dr Piotr Zwoliński – lekarz, który przełamał zmowę milczenia


Vaccine Industry Watchdog Obtains CDC Documents That Show Statistically Significant Risks of Autism Associated with Vaccine Preservative Thimerosal

Biochemist Brian Hooker, scientific advisor to A Shot of Truth, reveals CDC knew of risks for over a decade.

Charlotte, NC (PRWEB) February 19, 2014

For nearly ten years, Brian Hooker has been requesting documents that are kept under tight wraps by the Centers for Disease Control and Prevention (CDC). His more than 100 Freedom of Information Act (FOIA) requests have resulted in copious evidence that the vaccine preservative Thimerosal, which is still used in the flu shot that is administered to pregnant women and infants, can cause autism and other neurodevelopmental disorders.

Dr. Hooker, a PhD scientist, worked with two members of Congress to craft the letter to the CDC that recently resulted in his obtaining long-awaited data from the CDC, the significance of which is historic. According to Hooker, the data on over 400,000 infants born between 1991 and 1997, which was analyzed by CDC epidemiologist Thomas Verstraeten, MD, “proves unequivocally that in 2000, CDC officials were informed internally of the very high risk of autism, non-organic sleep disorder and speech disorder associated with Thimerosal exposure.”

When the results of the Verstraeten study were first reported outside the CDC in 2005, there was no evidence that anyone but Dr. Verstraeten within the CDC had known of the very high 7.6-fold elevated relative risk of autism from exposure to Thimerosal during infancy. But now, clear evidence exists. A newly-acquired abstract from 1999 titled, “Increased risk of developmental neurologic impairment after high exposure to Thimerosal containing vaccine in first month of life” required the approval of top CDC officials prior to its presentation at the Epidemic Intelligence Service (EIS) conference. Thimerosal, which is 50% mercury by weight, was used in most childhood vaccines and in the RhoGAM® shot for pregnant women prior to the early 2000s.

The CDC maintains there is “no relationship between Thimerosal-containing vaccines and autism rates in children,” even though the data from the CDC’s own Vaccine Safety Datalink (VSD) database shows a very high risk. There are a number of public records to back this up, including this Congressional Record from May 1, 2003. The CDC’s refusal to acknowledge thimerosal’s risks is exemplified by a leaked statement from Dr. Marie McCormick, chair of the CDC/NIH-sponsored Immunization Safety Review at IOM. Regarding vaccination, she said in 2001, “…we are not ever going to come down that it [autism] is a true side effect….” Also of note, the former director of the CDC, which purchases $4 billion worth of vaccines annually, is now president of Merck’s vaccine division.

Dr. Hooker’s fervent hope for the future: “We must ensure that this and other evidence of CDC malfeasance are presented to Congress and the public as quickly as possible. Time is of the essence. Children’s futures are at stake.” A divide within the autism community has led to some activists demanding that compensation to those with vaccine-injury claims be the top priority before Congress. Dr. Hooker maintains that prevention, “protecting our most precious resource – children’s minds,” must come first. “Our elected officials must be informed about government corruption that keeps doctors and patients in the dark about vaccine risks.”

Referring to an organization that has seen its share of controversy this past year, Dr. Hooker remarked, “It is unfortunate that SafeMinds issued a press release on my information, is accepting credit for my work and has not supported a worldwide ban on Thimerosal.”

Brian Hooker, PhD, PE, has 15 years experience in the field of bioengineering and is an associate professor at Simpson University where he specializes in biology and chemistry. His over 50 science and engineering papers have been published in internationally recognized, peer-reviewed journals. Dr. Hooker has a son, aged 16, who developed normally but then regressed into autism after receiving Thimerosal-containing vaccines.

Dr. Brian Hooker’s investigative research is sponsored by the Focus Autism Foundation.

The Focus Autism Foundation is dedicated to providing information to the public that exposes the cause or causes of the autism epidemic and the rise of chronic illnesses – focusing specifically on the role of vaccinations. To learn more, visit focusautisminc.org.

A Shot of Truth is a non-profit 501(c)(3) organization and educational website sponsored by Focus Autism.

AutismOne is a non-profit 501(c)(3) organization that provides education and supports advocacy efforts for children and families touched by an autism diagnosis. To learn more, visit autismone.org.

Źródło: http://www.prweb.com/releases/ASOT/Thimerosal/prweb11598819.htm

2 odpowiedzi »

 1. Kto i gdzie, potwierdził związek autyzmu ze szczepieniami?nie mogłam znależć..

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.