Afery

Szczepionka HPV powoduje przedwczesną menopauzę i bezpłodność. „To medyczna rosyjska ruletka”

Szczepionka HPV powoduje przedwczesną menopauzę i bezpłodność. „To medyczna rosyjska ruletka”

szczepionka HPV cena kalendarz

Zastanawiasz się, czy szczepić swoje dziecko szczepionką na HPV, bądź czy samemu poddać się takiemu szczepieniu? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie.

Opisuje on historię dziewczyny, która krótki okres po szczepieniu na HPV weszła w.. menopauzę. Dla wyjaśnienia: menopauza to okres po 40, 50 roku życia. Niestety, wydaje się, że szczepienia na HPV mogą przyspieszać menopauzę u kobiet, gdyż niszczą jajniki.

Nie trzeba tłumaczyć, iż tak wczesne przejście organizmu do menopauzy, całkowicie wyklucza możliwość urodzenia dziecka w przyszłości. Szczepienia HPV powodują bezpłodność.

Jeszcze nikt nigdy nie aplikował żywych cząstek wirusa HPV do krwiobiegu. W naturze ich siedzibą są wyłącznie drogi rodne kobiety (ponad 90% dorosłych kobiet jest nosicielami), nie przedostają się one do krwi. Jakie będą dalekosiężne konsekwencje tych praktyk – nie wiadomo. Przypuszcza się, że cząsteczki wirusa HPV mogą się wbudowywać do genomu ludzkiego z nieznanym jeszcze skutkiem.

Wielu badaczy znających się na rzeczy sugeruje, iż wirus HPV nie jest przyczyną raka szyjki macicy, ale jedynie jego „znacznikiem”. To znaczy, że owszem, wykrywa się obecność wirusa HPV podczas trwania procesu nowotworzenia, ale wirusy HPV nie biorą udziału w powstawaniu raka.

Dużo więcej o kontrowersjach związanych ze szczepionką HPV w poniższym linku:

Groźna szczepionka przeciw HPV, czyli medyczna rosyjska ruletka:
http://jarek-kefir.com/2011/10/25/szczepionka-hpv-czyli-medyczna-rosyjska-ruletka/

Jarek Kefir

A teraz artykuł właściwy:

Pamiętacie wielką akcję szczepienia dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV)?

Cytuję: „Zniszczono jajniki dziewczyny, jedynym potencjalnym powodem tego jest Gardasil. Jeszcze gorsze jest to, że Merck albo nie zadał sobie trudu zbadania potencjalnych skutków, albo je ukrył – ale zbadał jego skutki na jądra.

Brytyjski Medical Journal opublikował raport przypadku zdrowej 16-letniej Australijki, której kobiecość wydaje się ukradła szczepionka Gardasil. Weszła w pełną menopauzę, jajniki nieodwołalnie zamknięte, zanim stała się kobietą. Autorzy raportu – Deidre Therese Little i Harvey Rodrick Grenville Ward zwrócili uwagę na fakt, że choć dziewczyna została dokładnie zbadana, nie ma żadnego znanego wyjaśnienia poza serią trzech zaaplikowanych jej szczepionek.

Sprawę pogarsza to, że może być wiele innych takich przypadków, ale najprawdopodobniej one są maskowane przez rutynowe leczenie nieregularnej lub skąpej miesiączki doustnymi środkami antykoncepcyjnymi. Faktycznie jest to tylko dlatego, że ta dziewczyna odmówiła ich przyjmowania, że prawda o jej sytuacji został zdemaskowana. Pytanie – jak wiele innych dziewczyn straciło szansę na macierzyństwo, ale tego nie wiedzą, bo ich stan zdrowia jest zamaskowany?

Autorzy zauważyli, że choć australijska Administracja Produktów Terapeutycznych (TGA) udostępnia dane na temat histologii jąder i najądrzy szczura w australijskim Publicznym Raporcie Oceniającym dla ludzkiego wirusa brodawczaka  szczepionki czterowalentnej*, to nie ma żadnej informacji o jajnikach szczura. Wysłali prośbę o informację o „udokumentowanej jajnikowej histologii szczura po czterowalentnej* szczepionce HPV, którą mógł wykonać sponsor i przekazać TGA”.

*Uwaga: jest jedyna „czterowalentna szczepionka HPV” i jest nią Gardasil”

Autor: Heidi Stevenson – 22.07.2013

Tłumaczenie z języka angielskiego: Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło:

http://www.thelibertybeacon.com/2013/07/22/gardasil-destroys-girls-ovaries-research-on-ovaries-never-considered-10497/

Źródło polskie: wolna-polska.pl/wiadomosci/pamietacie-wielka-akcje-szczepienia-dziewczat-przeciwko-rakowi-szyjki-macicy-2014-03

1 odpowiedź »

  1. W moim mieście jest już kolejna taka akcja bezpłatnych szczepień. 3 lata temu namawiano nas również, mojej córki nie zaszczepiłam, i nie zaszczepię na nic więcej, ale wiele matek nie zdaje sobie sprawy z ryzyka.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.