Bareizmy

Stracone pokolenie. Czy czeka nas szok przyszłości?

Stracone pokolenie. Czy czeka nas szok przyszłości?

spoleczenstwo i cywilizacja stracone pokolenieCytuję: „To nie jest nagranie o straconym pokoleniu, jak może się wydawać po przeczytaniu tytułu. Nie przedstawia ono degeneracji dzisiejszych młodych ludzi ani ich płytkiego życia. Także nie o chamskim obyciu wobec osób starszych wiekiem.

Także nie o iluzji pustych uciech, sprawiedliwości i prawdziwych priorytetach. Nie o pozbawionym sensu i celu świecie konsumpcyjnym, ani o odnalezieniu tego sensu w czasach dawniejszych. Jak i nie o starciu czasów dzisiejszych i przeszłych, pożądania i uczucia, prawdziwego piękna i pełnej tony makijażu ułomności. Poniższe nagranie video nie jest o wstydzie za współczesnością i dumie z rzekomo chwalebnej przeszłości.

A mówiąc ściślej: nie tylko o tym.To jest film o przezwyciężeniu. O tym, że zło można przezwyciężyć, i że należy koniecznie to zrobić! Nie jutro, nie w nowej generacji, nie w przyszłości, ale tu i teraz. Każdy z nas, ludzi, może przezwyciężyć swoją własną ignorancję i małostkowość. To zło, które kreuje się na takie oczywiste i nieuchronne.

Przesłaniem poniższego filmu jest to, iż prawdziwe i fałszywe chodzi obok na tym samym odcinku drogi, i w Twej mocy, człowiecze, pozostaje kwestia, czy wybierzesz jedno, czy drugie. Pójść następnym razem upić się jak zwierzę czy wychować dziecko, które świadome, będzie czynić dobro. I mieć tym samym wpływ na kształtowanie przyszłych generacji – naszego dziedzictwa.”

Źródło tekstu i nagrania – Treborok:
https://www.youtube.com/user/treborok

1 odpowiedź »

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.