Polacy mają gdzieś partie polityczne! Poszliśmy po rozum do głowy?

Polacy mają gdzieś partie polityczne! Czy w końcu poszliśmy po rozum do głowy?

polityka w Polsce eurowyboryGazeta „Rzeczpospolita” donosi, iż w tym roku Polacy nie chcą podpisywać list poparcia dla partii politycznych, z okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Ludzie zbierający podpisy dla partii politycznych uważają, że w tym roku jest to wyjątkowo niewdzięczne zadanie. Ludzie mają nie tylko w ogóle nie podpisywać list poparcia, ale mają w ogóle nie tłumaczyć się, dlaczego nie chcą podpisywać.

Taki news zapodała niedawno ta gazeta. Zapytajmy się więc: czy to trzeba się tłumaczyć z tego, że nie chce się podpisać listy wyborczej? A może postawmy przy każdym zbierającym podpisy żandarma, który będzie nie tylko obowiązkowo pytał odmawiających podpisywania list, ale także badał ich wykrywaczem kłamstw?

To powyższe to oczywiście pół żartem.. Ale pomyślmy. Czy Polacy poszli po rozum do głowy? Może mają już gdzieś te wszystkie partie polityczne, z tymi samymi gadającymi, złodziejskimi głowami od prawie 25 lat?

Zaraz pojawią się oczywiście głosy, iż przecież: Ruch Palikota, Ruch Narodowy i Kongres Nowej Prawicy nie rządzili, więc można dać im szansę. Abstrahując już od tego, że działając politycznie nic nie zmienimy, tylko poszarpiemy sobie nerwy i znienawidzimy wyborców innych partii – przedstawmy fakty:

-Ruch Palikota – „Twój Ruch”. Otóż wiecie kim jest Janusz Palikot? To osoba mająca niejasne powiązania z estabiliszmentem III RP i zasiadająca w globalistycznej Komisji Trójstronnej. Janusz Palikot jest też gospodarczym neoliberałem który organizuje eventy typu „spotkania z przedsiębiorcami”, i nie reprezentuje raczej interesów Polskiego Proletariatu, ale właśnie tych przemysłowców i przedsiębiorców.

-Ruch Narodowy. Pomijam już fakt, że jest to partia o topornych, faszystowskich poglądach. Kierownictwo Ruchu Narodowego to w części osoby wywodzące się z ruchu powstałego w czasach RPLu o nazwie komunizm narodowy lub też bolszewizm narodowy. Była to ideologia komunistyczna zaadaptowana do bogoojczyźnianych haseł. Więcej o liderach Ruchu Narodowego napisałem w artykule: „Czy Ruch Narodowy to opozycja kontrolowana? Ujawniam ukrywane fakty” (link tutaj).

Każdy rząd ma swoje „titiuszki” – bandy dresiarzy oddanych sprawie narodowej i oczywiście zapłacie za tą narodową sprawę. Na Ukrainie Janukowycz miał swoje titiuszki, a rządzący obecnie neonaziści mają swój prawy sektor. W Niemczech Merkel ma NPD i Erikę Steinbach. W Polsce titiuszkami Tuska jest właśnie Ruch Narodowy.

-Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwina Mikke. Przede wszystkim, pan Janusz Korwin Mikke już rządził! Był posłem na sejm III RP na początku lat 90-tych XX wieku.
Ważny fakt to ten, iż KNP Janusza Korwina Mikke promuje nowy rodzaj faszyzmu – korporacjonizm i neoliberalizm pomieszany z mizantropią i nienawiścią do ludzi (np niepełnosprawnych, kobiet, itp).

Wracając do meritum. Czy totalny brak zainteresowania Polaków obecnymi na politycznym rynku partyjkami, to oznaka wzrostu świadomości w społeczeństwie? Z pewnością jest to jakiś minimalny wzrost tej świadomości, z tym, że takie wzrosty są nietrwałe, bo oparte wyłącznie na polityce. Przyjdzie nowe pokolenie, pojawi się jakaś nowa partia polityczna, która znowu naobiecuje im bzdur, i to się będzie kręcić. Istne perpetuum mobile zasilane przez ludzką głupotę!

Zobaczcie co teraz robi Janusz Korwin Mikke. Prowadzi identyczną ofensywę, jak Tusk w latach 2006-2007. Tak samo obiecuje cuda nie widy („cud gospodarczy”) młodemu pokoleniu. Tusk w latach 2001 – 2007 był takim samym obiecującym złote góry neoliberałem, jak dziś Korwin Mikke. Możliwe, iż człowiek ten wygra wybory w roku 2015. Czy będzie on likwidatorem resztek tego, co zostało z państwa polskiego, w myśl zasady, że co państwowe to złe, więc sprzedajmy to Niemcom lub Amerykanom?

Czy może raczej ogłosi się dyktatorem, może nawet królem (jest zwolennikiem monarchii), i będzie kazał w każdym domu, w każdej izbie, w każdym pokoju – wieszać swój portret? Odpowiedź domyślna..

Inna sprawa to fakt, że tak naprawdę polityka nie jest przyczyną, ale jest SKUTKIEM. To, co dzieje się w polityce jest skutkiem tego, co dzieje się w naszej polskiej świadomości zbiorowej. Nigdy na odwrót! Stąd jeśli chcesz zmienić system polityczny, zaatakuj świadomość zbiorową – wytrąć ludzi z ich sfery złudnego komfortu! Czyli przyłącz się do mnie, wspomóż mnie – ja to robię cały czas. Bądź sam załóż taką stronę jak moja, lub wybierz działalność w gronie swoich bliskich / znajomych.

Żadna organizacja które wyrosła na gruncie tego skażonego systemu, nie wyda dobrych owoców, bo grunt i nauka, jaką czerpała, były skażone. Nawet jeśli taka ogólnopolska organizacja chcąca coś zmienić by powstała, jej liderzy szybko zostaliby przekupieni, zastraszeni, osądzeni za „mowę nienawiści”, zamordowani lub zlikwidowani (nagły zawał serca, wypadek samochodowy z białoruskim TIRem itp).

Każdy z nas powinien sam założyć jednoosobową „organizację” i na swoim polu w swoim zasięgu działać na rzecz zmiany oblicza tego świata.

Przeczytaj też nie mniej ważny tekst:
Czy służby specjalne organizują marsze i demonstracje w celu “kontrolowanego upuszczania pary”?

Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

Możesz wesprzeć autora tej strony. Warto wspierać niezależne media! (kliknij tutaj po informację)
Dzięki wsparciu czytelników moja strona “Kefir 2010″ nie potrzebuje “sponsorów” i może zachować niezależność.

8 myśli w temacie “Polacy mają gdzieś partie polityczne! Poszliśmy po rozum do głowy?

 1. Właśnie o taki stan rzeczy tym skurwysynom chodziło…wszyscy maja mieć w dupie co się dzieje i nie myśleć o tym co będzie jutro. A jutro będzie futro! przez takie właśnie artykuły i podobne zachowania. Tak zwane elity okradają nas z resztek godności i kasy. Wchodzą na taki poziom z jakiego już nie będzie można nigdy spaść i jaki był kiedyś wyobrażalny tylko w filmach SF! Dalej siedźmy cicho i czekajmy na kolejne odcinki Igrzysk śmierci…Przebudzenie przez jedzenie!!! Rewolucja zaczyna się w głowie po zmianie nawyków żywieniowych! POLECAM!!!

  1. Najwyższy czas, aby się zresetować i wyczyścić rejestr.
   Dalej – ni cholery.
   Prawdą jest, że teatr i filharmonię zastępuje smażalnia tv.
   Trzeba korzystać z własnych zgromadzonych zasobów intelektualnych i artystycznych.

  2. Racja, rewolucja zaczyna się od zmiany nawyków żywieniowych. Tylko z tym trudno, bo ludzie kojarzą słowo „przyjemność” tylko z 4 rzeczami:
   -seks
   -substancja chemiczna (alkohol, narkotyk, używka, papieros)
   -jedzenie
   -rozrywka

   Trudno podkopywać fundamenty czegoś, co daje zaspokojenie ego. Każda władza i religia korzysta z powyższych czterech mechanizmów kontroli, bo są one najskuteczniejsze. Kajdany, przemoc i zbrodnia z czasów XX wieku okazały się zbyt finansochłonne i mało skuteczne, bo ludzie stawiali opór.
   Więc zaniechano ich w większości krajów i postawiono na metodę kontroli którą każdy z radością przyjmie – rozrywkę.

    1. Skłaniasz się do teorii, iż ta cywilizacja – jak uroboros – pożera własny ogon, i im więcej, chwilowo, manipulacji, tym lepiej, bo więcej ludzi się przebudzi?

 2. Ruch wysunął hasło: Ziemia bez ludu, dla ludu bez ziemi

  Hasło można najprościej odczytać „ eksterminacja ludności mieszkającej na ziemi na rzecz ludu bez ziemi”

  dlatego jest „dobre” gmo leki szczepionki ekologia ustawy prawo fluor cukier sól trawa i inne służące dla naszego „dobra”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.