Ciekawe

Dożylne podanie witaminy C zabija raka! Wyniki badań są obiecujące

Dożylne podanie witaminy C zabija raka! Wyniki badań są obiecujące

leczenie raka nowotworowW USA przeprowadzono badania naukowe o tym, iż witamina C podawana dożylnie może zrewolucjonizować leczenie nowotworów. Wyniki tych badań mają być, cytuję: „imponujące”.

Cyt. „Witamina C, której w przyrodzie jest pod dostatkiem podawana w formie zastrzyku mogłaby zrewolucjonizować walkę z rakiem

Tak podsumowano te badania, opublikowane w czasopiśmie medycznym „Science Translational Medicine„. Autorzy tych badań wzywają rząd USA, by przeprowadzono szersze badania z użyciem witaminy C podawanej dożylnie, na jeszcze większej grupie pacjentów.

Eksperymenty przeprowadzono najpierw na myszach, a potem na 22 pacjentach chorujących na nowotwór jajnika. Przeprowadzono także testy na wyizolowanych komórkach rakowych.

Z badań wynika, iż mega dawki witaminy C połączone z leczeniem tradycyjnym nie tylko powstrzymują dalsze postępowanie raka, ale wręcz zabijają komórki nowotworowe.

Z badań wynikło też, iż witamina C znacznie poprawia komfort życia u pacjentów poddawanych inwazyjnej, szkodliwej dla organizmu chemioterapii. Ma ona chronić zdrowe komórki ciała przed toksynami używanymi w procesie chemioterapii.

Naukowcy wyrażają jednak obawy, ponieważ firmy farmaceutyczne nie mogą opatentować substancji takiej jak witamina C, która jest dostępna powszechnie jako suplementy diety, leki bez recepty czy znajduje się powszechnie w żywności.

Co jeszcze ważnego płynie z tego odkrycia?

O tym, że witamina C leczy raka, mówiono już dekady temu. Mówili to niezależni lekarze, a ich wpisy powielali autorzy z całego świata na ogół kojarzeni z tzw. „teoriami spiskowymi”. Częstym zarzutem racjonalistów naukowych – czyli żołnierzy korporacji farmaceutycznych – wobec takich autorów jest to, że publikują pseudonaukowe treści, nie mające podstaw medycznych.

Tymczasem życie pokazało, że kolejna medyczna „teoria spiskowa” okazała się po latach prawdą. Ciekawi mnie, ile jeszcze takich ośmieszanych teorii w przyszłości zostanie uznanych za prawdę, za pewnik? Stawiam, że dużo.

Podobnie było z antybiotykami. Przez długie dekady uznawano, że są one magicznym panaceum na wszystkie choroby zakaźne. Dawano je nawet wtedy, gdy nie było żadnego medycznego uzasadnienia, np w chorobach wirusowych. Można powiedzieć, że setki tysięcy lekarzy rodzinnych na świecie, przez dekady uprawiało groźną dla pacjentów pseudonaukę..

Dopiero w latach 90′ i 00′ zaczęto zauważać narastającą oporność bakterii na antybiotyki, która obecnie jest problemem globalnym spędzającym lekarzom sen z powiek. Mimo to, część lekarzy nadal ślepo zapisuje antybiotyki na wszystko. Ciekawi mnie, czy podobna sytuacja, za dekadę, dwie, trzy, będzie ze szczepieniami albo np z tradycyjną chemioterapią.

Pamiętajmy choćby to, że pomysłodawca lobotomii czołowej – barbarzyńskiego zabiegu chirurgicznego uszkadzającego mózg i czyniącego z człowieka roślinkę – dostał przed laty nagrodę Nobla z dziedziny medycyny. Dziś ta metoda uważana jest za jedną z największych pomyłek w historii medycyny.

W istocie, cała medycyna to pasmo porażek, błędów, wpadek, korupcji, czy wręcz ewidentnych zbrodni, gdzie ofiary tychże zbrodni zakopywano komfortowo dwa metry pod ziemią, bez rozgłosu i w ciszy.

Wiemy bardzo mało o ludzkim organizmie i zależnościach, jakie są między poszczególnymi organami / układami / substancjami ciała. Ludzkie ciało to wciąż nie zbadane laboratorium, którego znamy najwyżej 1%. Reszta to wielka zagadka.

P.S. co do dożylnego podania witaminy C – nie rób tego w domu! Do tego celu są przeznaczone specjalne preparaty – kroplówki – z witaminy C, w postaci np askorbinianu sodu. Ich podawanie musi przeprowadzić personel medyczny! Sproszkowane tabletki bądź witamina C w proszku kompletnie się do tego nie nadają, mogą wręcz przyczynić się do kalectwa / zgonu.

Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

Możesz wesprzeć autora tej strony. Warto wspierać niezależne media! (kliknij tutaj po informację)
Dzięki wsparciu czytelników moja strona “Kefir 2010″ nie potrzebuje “sponsorów” i może zachować niezależność.

11 odpowiedzi »

 1. W latach 50 już było wiadomo, że witaminy eliminują raka z organizmu… Dr.
  Powlsen, Dr. Rath , Dr. Gerson i wielu innych udowodniło to dawno. Kwestia przekonania głupiego społeczeństwa do tego jest niemożliwa w krótkim okresie czasu po tym praniu mózgu jaki nam zrobili…poza tym kartele farmaceutyczne trzymają tajemną wiedze o witaminach dla siebie . Zyski z chemioterapii i leków na raka są gigantyczne…

  • Ukrywa się prawdę także o witaminach z grupy B. O witaminie D i potrzebie zażywania jej w naszej strefie klimatycznej, mówi się zaś coraz głośniej.

 2. Jak to „ukrywa się prawdę”? – można by odnieść wrażenie, że ktoś przesłonił prawdziwy świat wymalowanym płótnem jak w filmie „Seksmisja” a przecież każdy starając się o pracę pisze w CV że jest niezwykle zdolny, kreatywny, inteligentny oraz zna wiele języków obcych – to niemożliwe żeby dało się oszukać miliony takich właśnie ludzi, no chyba że w CV napisali nieprawdę.

   • Źle mnie zrozumiałeś, to co napisałeś w artykule to jedyna słuszna prawda. Zresztą skoro jak do tej pory oficjalnie nie ma lekarstwa na raka to co za różnica czym się go leczy. Podobno w Chinach jest klinika, która skutecznie leczy raka – to chyba jednak to lekarstwo jest. Prawdopodobnie stosują metody, których u nas nie stosują – możliwe, że podają witaminę C. Nie napisałeś, że organizm poprzez poprzez podawanie doustne nie jest w stanie przyjąć odpowiedniej dawki, dlatego stosuje się dożylnie.

    • A jakie jest Twoje zdanie na temat medycyny naturalnej. Jestem ciekaw.

     Bo napisałeś:
     „Zresztą skoro jak do tej pory oficjalnie nie ma lekarstwa na raka to co za różnica czym się go leczy”

     -więc jak zaczną leczyć raka radioaktywnym plutonem to też to nie będzie miało znaczenia? 🙂 Podpadłeś mi trochę, mam Cię na oku! xD 😉

     • TO ZNACZY ŻE SKORO OFICJALNE METODY NIE DZIAŁAJĄ TO DLACZEGO NIE SPRÓBOWAĆ WITAMINY C – pisałem w kontekście.

 3. Ciekawe która firma farmaceutyczna doda do witaminy czegoś obojętnego albo nawet szkodliwego lub nieistotnie zmieni budowę chemiczną, wymyśli chwytliwą nazwę i będzie sprzedawać to jako cudowny lek na raka nie dajmy na to za 5 zł, ale za 5 000 zł.

 4. Raka skutecznie leczy się (właściwie powinienem napisać „podobno”, bo badań potwierdzonych oficjalną pieczątką wciąż nie ma) skoncentrowanym wyciągiem z marihuany. Ta terapia, podobnie jak leczenie wlewkami z witaminy C, jest tania i nie można jej opatentować. No i jest jeszcze jedna cecha wspólna: nie ma ich w arsenale współczesnej medycyny akademickiej. Przypadek?

  • akurat terapia skoncentrowanym wyciągiem z marihuany jest bardzo droga. W porównaniu z nią wlewy z wit C są za grosze. A też nie są tanie, bo za podanie 100g trzeba zapłacić ok 600 zł

 5. Gdzie mogę kupić wit c do wlewu i czy może to podsć pielęgniarka ? Proszę o odpowiedz.Ps lekarzom nie ufam

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.