Zastrzyki śmierci: ukrywana historia szczepień [VIDEO]

Zastrzyki śmierci: ukrywana historia szczepień [VIDEO]

korupcja afery medycynaZapraszam Was dziś na pełnometrażowy film dokumentalny o szczepieniach: „Lethal Injection – The Story Of Vaccination”. Tłumaczenie na język polski: „Zastrzyk śmierci – historia szczepień”.

Film ten jest najlepiej zrealizowanym dokumentem o prawdziwym obliczu masowych szczepień. Czyli wielomiliardowej korupcji, tuszowaniu faktów i wyników badań, zastraszaniu czy wręcz likwidowaniu niewygodnych badaczy, chciwości i chęci zysku choćby po trupach.

Mówi się, że lekarz zakopuje swoje pomyłki dwa metry pod ziemią. Korporacje farmaceutyczne unikają odpowiedzialności za swoje poczynania poprzez specjalny system prawny, zakładający przymus szczepień z jednej strony, a z drugiej strony – brak rejestrowania działań niepożądanych lub znaczące luki w tym systemie.

Szczepienia nie zapobiegły tak naprawdę żądnej epidemii. Eradykowanie chorób zakaźnych nie jest związane nawet czasowo ze wprowadzeniem kampanii masowych szczepień. Wiele chorób zakaźnych wygasło dekadę / dwie dekady przed wprowadzeniem szczepionki po polepszeniu warunków sanitarnych i standardów higieny.

Szczepienia wyglądają na dobrze przygotowane, globalne oszustwo w celu „produkcji” wiecznych pacjentów i wyciągania rzeki pieniędzy. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz w tym uczestniczyć.

Zapraszam do obejrzenia filmu video!

Tłumaczenie na język polski: davidicke.pl

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

Możesz wesprzeć autora tej strony. Warto wspierać niezależne media! (kliknij tutaj po informację)
Dzięki wsparciu czytelników moja strona “Kefir 2010″ nie potrzebuje “sponsorów” i może zachować niezależność.

11 myśli w temacie “Zastrzyki śmierci: ukrywana historia szczepień [VIDEO]

 1. Jarku, zwykle mam podobne zdanie jak Ty, ale jeżeli chodzi o szczepienia, tylko częściowo mogę się zgodzić z krucjatą jaką przeciw nim prowadzisz. Zgadzam się, że to co obecnie wyprawiają korporacje farmaceutyczne woła o pomstę do nieba. Korporacje i wielkie firmy farmaceutyczne bezkarnie korumpują lekarzy i rządy, wypuszczają leki nie do końca zbadane. Prowadzą zachłanną, że nie powiem lichwiarską politykę cenową, robią panikę zagrożenia wirusowego, aby sprzedać swoje szczepionki i leki. Jeszcze długo można by wyliczać ich grzechy mające początek w chciwości Gdzieś zginęła etyka naukowców. Gdzie teraz te przypadki, że wynalazca próbował najpierw lek, czy szczepionkę na sobie, jak to kiedy bywało. Nie wymagam oczywiście tego dziś, ale gdzieś po drodze zginął etos naukowca wynalazcy, który pracuje w pierwszej kolejności dla dobra ludzkości, a dopiero w drugiej dla pieniędzy i sławy.
  Ale wracając do szczepień. Pierwsze odkrycia z tej dziedziny dały rewelacyjne rezultaty. Wiele chorób przestało dręczyć ludzkość, przynajmniej u nas w Europie. Mam już swoje lata i pamiętam, że gdy byłem mały, w moim niedużym miasteczku, prawie w każdym roczniku, było dziecko które jak to się mówiło miało suchą rączkę lub nóżkę. A to były tylko te dzieci, które przeżyły lub miały widoczne skutki. A reszta. Pokaż mi dzisiaj dziecko z chorobą Heinego-Medina .
  Weźmy taką gruźlicę. Ile osób umierało na nią przed wojną i to niezależnie, czy wywodzących się z żyjącej w złych warunkach biedoty, czy z wyższych sfer. Wykrycie gruźlicy było wtedy podobnym wyrokiem do raka. A dziś gruźlicy prawie nie ma. Różne są tego przyczyny, ale najważniejsze, to szczepienia i wynalezienie penicyliny.
  Można wyliczać jeszcze wiele pozytywów szczepień. Są oczywiście i negatywy i trzeba się zastanowić czy szczepić się na wszystko, na co nachalnie nas namawiają firmy farmaceutyczne, ale są takie choroby na które i dziś zaszczepić warto.
  Co do nieszczęśliwych przypadków powikłań, to większość z nich miała źródło w nie do końca przeprowadzonych badaniach skutków ubocznych. Można by to wybaczyć gdyby przyczyną była zaraza taka jak na filmie, zbierająca codziennie obfite żniwo, ale wypuszczenie niedopracowanych leków i podsycanie epidemii strachu jest karygodne.
  Może się jednak zdążyć że są skutki uboczne, a nawet zejścia śmiertelne przy najbardziej dopracowanym leku, tak samo jak rzadko, ale zdarzają się przypadki śmierci na fotelu dentystycznym. Ale czy z tego powodu ktoś nawołuje, aby nie chodzić do dentysty?
  Reasumując, moim zdaniem, do szczepień należy podchodzić z rozwagą i nie potępiać ich wszystkich w czambuł. Mimo wszystko szczepienia, przynajmniej w pierwszym okresie stosowania zrobiły więcej dobrego niż złego.

  1. Jak najbardziej należy potępiać wszystkie szczepienia w czambuł, z tego powodu, że zawierają szkodliwe składniki. To, co jest szkodliwe, należy bezwzględnie potępiać, tak każe racjonalna logika. Choroby o których mówisz, nie zostały zwalczone przez szczepionki, ale wygasły wraz z większą profilaktyką, higieną, itp.

   Odsyłam do stron gdzie są zgromadzone dane historyczne i wszelkie inne na ten temat:

   http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/

   http://www.stopnop.pl

   http://www.szczepienia.org.pl

   http://www.vaccinationsgenocide.wordpress.com

   Proszę o nie promowanie szczepień na mojej stronie. To o czym piszesz było wiele razy już wyjaśniane, także u mnie. Możesz skorzystać z wyszukiwarki:

   https://kefir2010.wordpress.com/category/szczepionki-i-szczepienia/

   Pozdrawiam, Admin

    1. Samodzielnego wyboru nie ma:
     -przymus szczepień i kary za odmowę;
     -manipulowanie pacjentami np przy przyjmowaniu na oddziały szpitalne i bezprawne wymuszanie szczepień na WZW
     -znam wielu ludzi, którym pomimo nie wyrażenia zgody na szczepienie na porodówce, zaszczepiono dziecko. Część spraw jest w sądach.
     -wymuszanie szczepień na studentach farmacji i medycyny.
     -wymuszanie szczepień na grypę w ramach szczepień zbiorowych zakupionych przez pracodawcę – nie szczepisz się = wylatujesz z pracy.

     Ja też promuję samodzielne myślenie, dobrze, że jesteś. Może uda się zmienić Twoje podejście do farmaceutycznej eugeniki. To, co piszę, to są RZETELNE FAKTY naukowe, korzystaj. 🙂 A racjonalizm i inne ideologie, wywal do kosza.

     1. Dzisiejsi naukowcy, jak im się odpowiednio zapłaci, potrafią naukowo udowodnić każdy fakt. I to w taką stronę, jaką życzy płacący. Niestety takie czasy. Etosy upadają, zwycięża pieniądz. A zwykły człowieczek taki jak np. ja (czy Ty) przy dzisiejszym postępie nauki, nie możliwości znać się na wszystkim, nawet pobieżnie. Niestety musi wybierać, na nosa, swój rozum i i doświadczenie lub wycinek wiedzy, którą posiada, jeżeli przykładał się w szkółkach albo jest to jego praca czy hobby, ale najczęściej na wiarę, jedną z wielu często sprzecznych prawd prezentowanych przez „ludzi nauki”. Niestety zdecydowana większość z nas nie ma tak na prawdę możliwości weryfikowania wiarygodności tych prawd. Jak uczy historia od wiary jest bardzo krótka droga do fanatyzmu.

  2. Szanowny Panie, szczepienie BCG NIE chroni przed zachorowaniem na gruźlicę, dzieci szczepione są po to, by zmniejszyło się ryzyko ich zachorowania na prosówkę gruźliczą, gruźlicze zapalenie opon mózgowo- rdzeniowych, gdyż są to choroby mające wysokie ryzyko zgonu (ale b. rzadkie!!) i nie szczepionka przyczyniła się do spadku zachorowalności, ale poprawa warunków socjalnych i ekonomicznych społeczeństwa (w tym odżywienia). NIEPRAWDĄ jest, że gruźlica została wyeliminowana, aktualnie mamy napływ prątków wielolekoopornych zza wschodniej granicy, głównie z powodu żle prowadzonego leczenia. I jeszcze jedno- gruźlica nie miała i nie ma nic wspólnego z penicyliną, prątki nie są wrażliwe na antybiotyki tej grupy.

 2. Ostatnio rozmawiałam z lekarzem rodzinnym na temat szczepienia naszych pupili przeciwko wściekliźnie. Ja stwierdziłam, ze szczepie aby ochronić siebie. On stwierdził, ze nie szczepi bo pracuje jako lekarz 30 lat a niektórzy jego koledzy 35 i nikt z nich nie widział i nie leczył w jego okolicy chorego na wściekliznę i on nie wierzy, ze taka choroba istnieje.

  1. W Polsce od zeszłego roku można mówić o epidemii tej choroby. Ale dla propagatorów szczepień takie drobnostki nie mają znaczenia. Ważne, by geld skapnął z wielkiego z farmaceutycznego tortu.

   1. O, człowieku… nie wiem, co Ty bierzesz, ale (…)

    (…treści propagandowe big pharmy usunięte by Admin)

    I nie wiem, czy wiesz, że fanatycy ZAWSZE osiągają efekt odwrotny do deklarowanego.

  2. Pod tym artykułem jest zapytanie na forum cyt:- ciekawe ilu z tych chorych było zaszczepionych?
   Odpowiedź brzmi WSZYSCY. Szkopuł w tym ze myśleli ze sie szczepią na gruźlicę płuc a tu PUPA! Szczepionka BCG wlasnie NIE CHRONI przed gruźlica płuc. TO PO CO DO JASNEJ CIASNEJ SIE NA BCG SZCZEPIAĆ!!!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.